Як краще купувати: через інтернет чи звичайним способом?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем tato, 18 січ 2012.

?

Який магазин ви вибираєте за рівних умов?

  1. Інтернет магазин

    66,7%
  2. Звичайний магазин

    33,3%
  1. tropico

    tropico Well-Known Member

    це і так зрозуміло :)

    А це що тоді? :)

    [​IMG]

    Знайомий брав телефон два рази в них. Привозили Нічним експресом. Доставка бесплатна.
     
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    це по безготівковому розрахуку
     
  3. tropico

    tropico Well-Known Member

    :) Ну й що.
     
  4. yasam

    yasam Well-Known Member

    А є ще готівковий. Я в розетці тільки по готівковому купляв. По безготівковому в інших магазина, і там була платна доставка. Веду до того що більшість людей оберають готівковий розрахунок, хоч він і дорожчий.

    ---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:40 ----------

    І коли стовяв у черзі за товаром від розетки (а черги реально інколи бувають), всі розплачувалися готівкою з комісією 50 грн (десь 20 чоловік перед мною)
     
  5. tropico

    tropico Well-Known Member

    Особисто не знаю нікого (крім себе, один раз). Всі беруть безготівково, бо так зручніше і швидше.
     
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ну давайте поставимо ще одне опитування: "Ви в інтернеті купляєте за готівку при доставці, чи безготівково по передплаті?"
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну дивна тема насправді. Все одно що "краще їздити на фірі чи на таксі?", Західна Україна просто регіон технологічно відсталий, тому й такі проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. tropico

    tropico Well-Known Member

    Я там перед ваши коментарем написав що один раз брав готівкою, за що дав ще 12 грн за переказ грошей назад :)
     
  9. Андріана Стас

    Андріана Стас у вічному пошуку

    В мене подружка купила сукню через інтернет. Сукня, звичайно, дуже гарна. Така, як була на картинці, але хто ж знав, що вона буде трошки довша, і тепер некрасиво волочиться по дорозі. Тепер тільки на фотосессії можна вдягати. Щоб ходити не треба було.
     
  10. siyka

    siyka New Member

    Через інтернет купую вже рік. Пішла купувати праску у Фокстрот, ціна 465,00 грн, через інет заплатила 255,00 разом з доставкою:)100% економія!!!
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    100% економії це якшо вам її подарували
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Купил младшему в Hamleys арбалет, но в наборе всего три стрелки, а запасных (вроде как временно) нет. Ну думаю, ерунда, в инете поищу. Поискал, нашел. На том же сайте, со стрелами, сам арбалет - в полтора раза дешевле, чем я его купил. Некомфортно как-то стало :) Но ненадолго, т.к. понял, что в инете я его и искать бы не стал, и увидев - даже взгляд не задержал бы. Мало ли пластмассовой ерунды продаётся... А в магазине, да ещё приличном - не только в руках его покрутил, но и пострелял (там и мишень, и арбалет собранный). Бьёт как надо, золотая середина по мощности - потому и купил.
     
  13. redfox

    redfox Well-Known Member

    я по инету себе фотоаппарат заказывала, при том аппарат в одном месте а всякую радость к нему - фильтры, сумку, карандаш - в другом... еще частенько в утконосе продукты заказываю - очень удобно
     
  14. - на продукты в инете так и не могу решиться. Привык их выбирать - не просто "курицу", а лучшую на мой взгляд из тех, что на витрине. Не просто мандарины, а каждый выбранный глазом ещё в руке прокатить по пути в корзинку - рука почувствует то, что глаз не увидел ну и т.д. Про мясо вообще молчу - там выбор куска и описать не могу, процесс ближе к интуиции. А тут привезут всякого "по списку", пусть и со сроками годности в порядке - как будто вывалили корм ... ну, не буду продолжать. Калорий и питательных веществ - со списком наверняка сойдётся. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Зате зручно якщо ви купуєте товари одних виробників, перевірених часом.
     
  16. redfox

    redfox Well-Known Member

    в любом случае, это быстре и удобнее чем ехать на рынок и пытаться что-то купить там - не факт что там будет лучше
     
  17. serenity

    serenity Member

    раніше для мене було культурним шоком, як можна щось купувати, і навіть не подивитись з усіх боків і не помацати? нічо, звикаємо..але частіше доводиться звератися до інтернет-магазинів лише тому, що в звичайному магазині того не знайдеш! а от одяг.. через свою нестандартну фігуру дозволяю купити собі тільки сукню без рукавів..і все одно - розмір один, а суконьки по різному сидять..хоча точно знаю, що на базарі я б не зупинилася, щоб себе побалувати новеньким..
     
  18. rocket

    rocket New Member

    Постійно купляю у інтернет магазині. І наш офіс наприклад обслуговується такою фірмою! В нас всі вже і забули що таке ходити в магазин ))) І сама поки працюю наклацую собі замовлення і ввечері чекають свіженькі продукти і смачна вечеря!:good:!!
     
  19. soviet

    soviet Well-Known Member

    мабуть зараз купую усю побутову та інакшу техніку (моб. тел., телефізор, фотоапарат), оскільки приваблює ціна.

    Не купую - одяг, продукти, медикаменти.

    Хоча продукти - тре буде спробувати:)
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хтось купляв а e-bay?
     
а де твій аватар? :)