Як краще купувати: через інтернет чи звичайним способом?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем tato, 18 січ 2012.

?

Який магазин ви вибираєте за рівних умов?

  1. Інтернет магазин

    66,7%
  2. Звичайний магазин

    33,3%
  1. MaksymK

    MaksymK Active Member

    Це взагалі якась жесть! пішли вони тоді в дупу з таким магазином.

    Я буквально 2 тижні тому купив собі піліфон через тернет, з доставкою через нову пошту (по моєму зараз індивідуальні замовлення тільки так і доставляють). Прийшов в Мойо, покрутив поцикав, купив в Інтернеті на 1к грн. дешевше!:wacko: Для чого платити більше?

    Щодо одягу: 50% на 50%, в нас здається ше не дуже налагоджена система повернення товару і з цим найбільша проблема.
     
  2. Alfa Bravo

    Alfa Bravo New Member

    Мінус інтернет покупок невідомість якості товару, плюс ціна
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    -не можна побачити-помацати товар
    -платна доставка

    Це все. Але я особисто цілком за інтернет-магазини, тому що ціни там на 20% нижчі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. yasam

    yasam Well-Known Member

    і не тільки. У львові щонайменше ще 7 подібних компаній з послугою доставки склад - склад

    ціна менша, шановний!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Olenall

    Olenall миється в бані

    Я вважаю, що вибір між звичайним та інтернет-магазином залежить також від того, що саме треба купити. Наприклад, техніку мені зручніше купувати в інет-магазині (дійсно дешевше та і доставка безкоштовна), а от одяг - навпаки, бо треба помацати, поміряти
     
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    кому треба, а кому ні
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так на одєг думаю мінімум інтернет-покупок сі приходит.
     
  8. yasam

    yasam Well-Known Member

    інтернет це єдине місце, де попит всеціло відповідає пропозиції.
    Жоден бізнес не працює в мінус, і раз в інеті продають одяг, вони на цьому заробляють пристойно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Але є ж співвідношеннє частки товару.
     
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    Так як нема в Україні такого попиту на речі в інтернеті, нема надвеликої кількості інет магазинів. Але ті що є, мають досить великий асортимент. Ментальність у нас не та: шмотки понанд усе - це нонсенс для європейця
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Omar

    Omar Member

    Якщо точно знаєш чого хочеш - можна сміливо купувати в неті. Ще й відгуки є - для точнішого вибору і порівняння. Я зовсім недавно купила першу річ в інтернеті і така задоволена, що тепер купуватиму так завжди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. night

    night Well-Known Member

    останнім часом все більше схиляюсь до інтернет магазинів. Але має бути доставка кур'єром до дому. Бо стояти в чергах в офісах служби доставки то жорстоко. Вся перевага покупки через інтернет зникає
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. yasam

    yasam Well-Known Member

    одразу видно що ви не купували. Доставка кур*єром є, як і доставка склад-склад на всіх великих інет магазинах. Більшість видів доставок здійснюються окремими фірмами за додаткову плату (та ж нова пошта). Хочете кур*єром під поріг - будь ласка: платіть гроші і вам принесуть
     
  14. morze

    morze Well-Known Member

    Звичайним способом, краще продатись! А купити якусь річ - всеодно -продатись!
     
  15. MaksymK

    MaksymK Active Member

    Думаю можна таке замовити (майже всі курєрські служби таке мають, Нова пошта точно) але це буде + до оплати послуг!
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це де так прямо черги? Може в вас один магазин на все місто?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tropico

    tropico Well-Known Member

    В цивілізованому світі для цього є різні типи доставки з різною ціною (той самий ebay) - від бесплатного (без трекінг-номера), до кілька десят доларів в залежності наскільки швидко вам треба товар і страхування.
     
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    Може ми не така вже й відстала країна, БО В НАС Є ВСІ ВИДИ ДОСТАВКИ
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. tropico

    tropico Well-Known Member

    Покажіть магазин крім розетки, де доставка безкоштовна (крім великогабаритних речей) :)
     
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

    це не вид доставки, види доставки: склад - склад, кур*єрська доставка, доставка поштою.
    Зазвичай інтернет магазини не мають своїх підрозділів для доставки, а користуються послугами інших фірм (нова пошта, ін-тайм ті ін)

    В розетки безкоштовна доставка лише по києво. Найдешевша доставка до Льовова з розетки це склад-склад (50 грн) або кур*єрська доставка (70 грн)
     
а де твій аватар? :)