Як доїхати? (по Львову)

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем a.ilchenko, 26 лис 2007.

  1. ПОРАДЬТЕ

    я з маленькою дитиною (два рочки) маю приїхати до Львова і лишитися на одну ніч. порадьте щось недалеко від залізничого вокзалу.
    і ще. а чи далеко від залізничого вокзалу до вулиці Медових печер? і як дістатися туди?
    дякую!!!:ThankYou:
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv
    ставите галочку на початковій точці відправлення і на точку прибуття
    в мене вийшов маршрут №15 від приміського вокзалу, тобто, від головного до приміського треба пройтись на своїх двох, або таксі
     
  3. Anna Kokhan

    Anna Kokhan New Member

    Підкажіть будь ласка, чим можна доїхати від залізничного вокзалу ( головного) до вул.Клепарівська, 35?
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Цьотка Гугля знає.
     
  5. Anna Kokhan

    Anna Kokhan New Member

    знає! можна було і не йорнічать, а нормально відповісти, ак що знаєшь.
     
  6. Sana Sana

    Sana Sana New Member

    Підкажіть будь ласка: чи можна заїхати машиною на вулицю Лесі Українки? Як заїхати машиною, щоб не потрапити під заборону вїзду? Чи це тільки пішохідна зона? Де найближчі парковки? Буду вдячна за інформацію!
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Це пішохідна зона. Я би радила запаркуватися на платній парковці на вул. Валовій, а звідти перейтися пішки. 5 хвилин і ви на місці:)
     
  8. Sana Sana

    Sana Sana New Member

    Дуже дякую за оперативну відповідь! Засмутили Ви мене: з 2 маленькими дітьми і купою валіз добиратися без машини буде невесело... Львова не знаю, а на карті виглядає, що іти доведеться далеченько... Може є десь ближче парковка? Ще раз дякую!!!
     
  9. muravey

    muravey Well-Known Member

    Не знаю, насколько это законно, но обычно куча машин припаркована на ул. Гавришкевича в р-не театра кукол.
     
а де твій аватар? :)