Як добре ви знаєте українську-2. Тест

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Punainen Lippu, 19 лис 2020.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

  2. terRen

    terRen Дуже важлива персона

  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє...
    Фізику ніхто не відміняв.
    Щодня по два оберемки і вся зима в комфорті.
    Якщо вистудити хату пару тижнів при морозі, то так, прийдеться цього монстра розігрівати дуже довго, а якщо розігрів, то все просто...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Але ж той п"єц мусет стоїть для мебелі.
    Ми в печі вже багато років не топимо. Топимо в плиті. (с)
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А навіщо валити? Гарна річ, колоритна. До речі, плита лежанку гріє. А з лежанки видно телевізор. Підпер спину подушкою - і телевізор між ногами. Щоправда, я телевізор не дивлюся.

    Втім, піч можна завжди протопити. Тільки попередньо на печі всякий мотлох прибрати, вузлики всякі з хусточками, дитячими колготами (хлопцям моїм уже далеко за тридцять, а повзунки на ганчірку - незамінна річ. Зараз усе або хімія, або дорого).

    Та й піч використовуємо. На печі кладу кленові дрова, щоб підсихали. Взяв для експерименту поліно з колоди, що рік у березі, в вологому місці пролежала. Зважив. Сире поліно важило 1375 грамів. Через днів двадцять - 810 грамів. Сам здивувався.
    Дрова були настільки сирі, що коли колов, вода виступала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    гарна пічка, а хата дерев'яна?
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З глини. Причому не з саману, а з вальків.
    Це коли замісювали (від слова "місити") глину з водою та соломою, робили вальки - великі "буханці" замісяної глини, які неважко було б підняти, і викладали з півметра стіни в висоту за день. Потім вимурована стіна деякий час підсихала, а через деякий час знову виганяли з півметра по тій же технології. Роботи проводилися влітку по вихідних, як правило, ті, що приходили допомагати, працювали не за гроші, а за відробіток.
    Ти у мене працюєш на будівництві моєї хати, а потім я - на будівництві твоєї. Або допомагатиму цілий день картоплю копати, або ще яку роботу. Хата невелика, тепла. Хаті шістдесят років з хвостиком.

    Прошу пробачення, якщо багато написав - не виходить у мене стисло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)