Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

  1. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Афект — некерована дія під впливом почуттів, якщо простіше.
     
  2. KostinAndrew

    KostinAndrew Member

    Я завжди в таких випадках шукаю втіхи у друзів
     
  3. GLavender

    GLavender Member

    При депресії потрібна допомога. І не варто вішати картики типу "псих". Це хвороба яку потрібно лікувати. Ви собі і уявити не можете як покращиться стан після декількох тижнів лікування. Ви зрозумієте що весь ваш відчай це вього лиш обмінні процеси у мозку. Якщо у Вам є психологічна причина , яка довела Вас до такого стану , після лікування ви поглянете на неі тверезо.
     
  4. Foxychery

    Foxychery миється в бані

    якщо не має психологічного аспекту, то можно простозайматися улюбленою справою, яка виходить дуже грано й показівати це людям. А ще можно зайнятися танцями, коли з'являється впевненість в своєму тілі та в своїх рухах - з'являється впевненість і в собі
     
  5. optimistics

    optimistics New Member

  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Очевидно можна собі купити таке десь за посиланням )
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

  9. Slav

    Slav Well-Known Member

    Про тих лікарів в Львівській психлікарні ходять негарні чутки, наче вони людям хамлять і в самій психлікарні матюкають і кричать на хворих, а санітари ще деколи прикладають до хворих свої руки. Лікарям та психологам, які кричать та матюкаються, треба самим піти до інших психіатрів, щоб підлікувати свій власний невроз. А якщо вони тільки думають, якби здерти величезні гроші, а не вилікувати, то їм треба ще додатково полікувати свою соціопатію.

    Якщо є суїцидні думки, то можна подзвонити на спеціальну лінію, там дадуть поради. Можливо там порадять лікаря.
    Я знайшов :
    Львів (032) 253 7676

    Там ще є інші номери:
    Львівський телефон довіри пишається успіхами

    «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ДЛЯ ВСІХ» - лінія екстреної безкоштовної анонімної пс…

    Гаряча лінія міста — Львівська міська рада

    У Львові відкрили «Консультативний центр кризових станів, психосомати…

    Нова «гаряча лінія» міста – 15 80 - Львівська міська рада

    Не розказуйте лікарям чи психологам, що ви маєте гроші чи нормально заробляєте. Часто лікарі як взнають, що є гроші, то почнуть пропонувати якесь дороге лікування, необов'язково ефективне, аби здерти гроші. Правда, бувають і порядні лікарі, але їх не так вже багато.

    Доктор Горбатов ( Онлайн психиатр - диагноз, лечение, отзывы. ) може відповісти на перші декілька питань безплатно. На перше питання ніби він відповідає безплатно. Є ще форум Форум Нейролептик.ру - отзывы о препаратах, консультации психиатра онлайн

    Психоаналіз - це майже лохотрон. Він дуже дорогий, довготривалий і дуже рідко, мало та слабо кому допомагає. А у Львівській психлікарні вони майже всі займаються психоаналізом ( Фільц Олександр , Кечур Звенислава, Кечур Роман, Самсонова Людмила , Рослюк Сергій http://www.usp.lviv.ua/?lang=ua&modul=reestr ). Пошукайте в інтернеті слова " критика психоаналізу" на різних мовах.

    Правильно вважаєте, що не можна кожному довірятись. Я теж так вважаю.
     
    Останнє редагування: 12 січ 2018
  10. Sammilka

    Sammilka Member

    Для мене найкращим засобом боротьби з депресією і апатією, стала медитація. Я пройшла курс навчання медитації в школі духовного розвитку "Шелковый путь" Как медитировать | Духовная мастерская «Шёлковый путь», і з того часу практикую кожен. Занурення в себе, відчуття зв'язку з Всесвітом - все це допомогло мені контролювати емоції, і вийти з затяжної депресії.
     
  11. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  12. KsUrik

    KsUrik New Member

    Моё лекарство-путешествие!
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Это здорово!
    А ёщё лучше, чтобы смысл в нем был, и время не зря потрачено было. Я одному ответил монаху, что вот, мол, путешествую...
    А он: - Надо крестный ход делать...
    - Так я по святыням и монастырям хожу, истину ищу...
    - Тогда ладно, Бог в помощь.
    Не знаю, откуда силы и терпение у меня появлялось, но есть что вспомнить. Не только увиденное, но и обдуманное.
    Депрессии точно не было, а какое-то чувство, что неизвестные силы поддерживают меня, направляют и оберегают.
    Вот теперь постепенно пишу стихи про свой поход. Если интересно - почитайте на ЛФ: тутечки
    Хорошо, что не пошёл на Закарпатье - там теперь все затопляет. Был у меня план, который родился в Залешиках, мечта детская - дойти до Ивано-Франковска, купить надувную лодку и сплавиться по Днестру до Могилёва-Подильского. Примерно за 8-10 дней. Лодку видел одноместную за 1000 гривень. А еще есть двухместные - 1200, правда без весел и насоса, хотя... (Кстати, хотел заработать деньги, но в Езуполе после крестного хода попросил у Бога 1000 грн на лодку и еще одно. Кстати, он дал - ключик и 1000 гривень в тот же день, про что я уже писал на ЛФ. Мать перечислила мне на карточку). Интересно, что одноместная помещается в небольшую коробку и можно без труда нести в рюкзаке. Но не дали пощупать материал и хотелось бы двухместную, так так у меня сумка большого объёма и веса была, примерно 20 кг.
     
    Останнє редагування: 30 чер 2018
  14. Nake

    Nake Member

    Доброго вечора форумчани, депресію треба діагностувати, кому цікаво звертайтеся
    www.miograf.lviv.ua
     
  15. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    Чтобы справиться с неврозом или депрессией, лучше прибегнуть к помощи психотерапевта goodwife.com.ua/ моя соседка консультировалась у этого психотерапевта по поводу депрессии, возникшей на фоне увольнения с работы!
     
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Консультація психолога може допомогти при епізодичній депресії, викликаній певними життєвими обставинами. Але не вірте нікому, хто заявляє, що може вилікувати хронічну депресію чи хронічний невроз без медикаментів. І в переважній більшості випадків медикаменти треба буде приймати постійно. Без приймання медикаментів вилікований розлад знову повільно вернеться. Дехто може здивуватися тому, що медикаменти треба буде приймати постійно. Але ніхто не не дивується, коли, наприклад, у випадку діабету треба приймати постійно інсулін. Також бувають випадки, коли хворі постійно приймають ліки для серця чи для пониження тиску.
     
    Останнє редагування: 27 сер 2018
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чим медикаменти принципово відрізняються від їжі? :popcorm1:
    в обох випадках якісь речовини попадають в кровообіг...
    чи може замінити пігулка вагою в 1 грам :not_i: пару кілограмів :preved: яблук або кавунів... щодня...
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Пара кілограмів яблук або кавунів щодня не можуть замінити пігулку для лікування певного розладу чи хвороби, бо в них нема певних активних лікувальних речовин, які є в пігулці.

    В деяких певних рідких випадках є винятки, наприклад, велика кількість овочів і фруктів можуть замінити пігулки вітамінів при авітамінозі.
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    тут ще питання власного вибору людини - чи жити поруч з лікарнею і вивчати хімію, чи жити в саду... кому що доступніше...
    до того ж, крім маніпулювання їжею\ліками, людина ще може змінювати діяльність і спосіб життя, впливаючи таким чином на потребу у поживних речовинах
     
а де твій аватар? :)