Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

1. solweig

solweig Слухачка тиші

р е к л а м а
    Не лише депресія, а й афект... І ще багато чого.

2. Slav

Slav Well-Known Member

Що ви розумієте під афектом?

Я показав приклади як молоді та часто одночасно переспективні люди йдуть з життя. А чи хтось би міг подумати, що в них є якісь розлади?

3. solweig

solweig Слухачка тиші

Афект — некерована дія під впливом почуттів, якщо простіше.

4. KostinAndrew

KostinAndrew Member

Я завжди в таких випадках шукаю втіхи у друзів

5. GLavender

GLavender Member

При депресії потрібна допомога. І не варто вішати картики типу "псих". Це хвороба яку потрібно лікувати. Ви собі і уявити не можете як покращиться стан після декількох тижнів лікування. Ви зрозумієте що весь ваш відчай це вього лиш обмінні процеси у мозку. Якщо у Вам є психологічна причина , яка довела Вас до такого стану , після лікування ви поглянете на неі тверезо.

6. Foxychery

Foxychery миється в бані

якщо не має психологічного аспекту, то можно простозайматися улюбленою справою, яка виходить дуже грано й показівати це людям. А ще можно зайнятися танцями, коли з'являється впевненість в своєму тілі та в своїх рухах - з'являється впевненість і в собі

7. optimistics

optimistics New Member

8. Hyligan

Hyligan Іронічний

9. Hyligan

Hyligan Іронічний

Очевидно можна собі купити таке десь за посиланням )

10. Slav

Slav Well-Known Member

11. Slav

Slav Well-Known Member

Про тих лікарів в Львівській психлікарні ходять негарні чутки, наче вони людям хамлять і в самій психлікарні матюкають і кричать на хворих, а санітари ще деколи прикладають до хворих свої руки. Лікарям та психологам, які кричать та матюкаються, треба самим піти до інших психіатрів, щоб підлікувати свій власний невроз. А якщо вони тільки думають, якби здерти величезні гроші, а не вилікувати, то їм треба ще додатково полікувати свою соціопатію.

Якщо є суїцидні думки, то можна подзвонити на спеціальну лінію, там дадуть поради. Можливо там порадять лікаря.
    Я знайшов :
    Львів (032) 253 7676

Там ще є інші номери:
    Львівський телефон довіри пишається успіхами

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ДЛЯ ВСІХ» - лінія екстреної безкоштовної анонімної пс…

Гаряча лінія міста — Львівська міська рада

У Львові відкрили «Консультативний центр кризових станів, психосомати…

Нова «гаряча лінія» міста – 15 80 - Львівська міська рада

Не розказуйте лікарям чи психологам, що ви маєте гроші чи нормально заробляєте. Часто лікарі як взнають, що є гроші, то почнуть пропонувати якесь дороге лікування, необов'язково ефективне, аби здерти гроші. Правда, бувають і порядні лікарі, але їх не так вже багато.

Доктор Горбатов ( Онлайн психиатр - диагноз, лечение, отзывы. ) може відповісти на перші декілька питань безплатно. На перше питання ніби він відповідає безплатно. Є ще форум Форум Нейролептик.ру - отзывы о препаратах, консультации психиатра онлайн

Психоаналіз - це майже лохотрон. Він дуже дорогий, довготривалий і дуже рідко, мало та слабо кому допомагає. А у Львівській психлікарні вони майже всі займаються психоаналізом ( Фільц Олександр , Кечур Звенислава, Кечур Роман, Самсонова Людмила , Рослюк Сергій http://www.usp.lviv.ua/?lang=ua&modul=reestr ). Пошукайте в інтернеті слова " критика психоаналізу" на різних мовах.

Правильно вважаєте, що не можна кожному довірятись. Я теж так вважаю.

Останнє редагування: 12 січ 2018
а де твій аватар? :)