Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

 1. solweig

  solweig Слухачка тиші

  р е к л а м а
  Не лише депресія, а й афект... І ще багато чого.
   
 2. Slav

  Slav Well-Known Member

  Що ви розумієте під афектом?

  Я показав приклади як молоді та часто одночасно переспективні люди йдуть з життя. А чи хтось би міг подумати, що в них є якісь розлади?
   
 3. solweig

  solweig Слухачка тиші

  Афект — некерована дія під впливом почуттів, якщо простіше.
   
 4. KostinAndrew

  KostinAndrew Member

  Я завжди в таких випадках шукаю втіхи у друзів
   
 5. GLavender

  GLavender Member

  При депресії потрібна допомога. І не варто вішати картики типу "псих". Це хвороба яку потрібно лікувати. Ви собі і уявити не можете як покращиться стан після декількох тижнів лікування. Ви зрозумієте що весь ваш відчай це вього лиш обмінні процеси у мозку. Якщо у Вам є психологічна причина , яка довела Вас до такого стану , після лікування ви поглянете на неі тверезо.
   
 6. Foxychery

  Foxychery миється в бані

  якщо не має психологічного аспекту, то можно простозайматися улюбленою справою, яка виходить дуже грано й показівати це людям. А ще можно зайнятися танцями, коли з'являється впевненість в своєму тілі та в своїх рухах - з'являється впевненість і в собі
   
 7. optimistics

  optimistics New Member

 8. Hyligan

  Hyligan Іронічний

 9. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Очевидно можна собі купити таке десь за посиланням )
   
 10. Slav

  Slav Well-Known Member

 11. Slav

  Slav Well-Known Member

  Про тих лікарів в Львівській психлікарні ходять негарні чутки, наче вони людям хамлять і в самій психлікарні матюкають і кричать на хворих, а санітари ще деколи прикладають до хворих свої руки. Лікарям та психологам, які кричать та матюкаються, треба самим піти до інших психіатрів, щоб підлікувати свій власний невроз. А якщо вони тільки думають, якби здерти величезні гроші, а не вилікувати, то їм треба ще додатково полікувати свою соціопатію.

  Якщо є суїцидні думки, то можна подзвонити на спеціальну лінію, там дадуть поради. Можливо там порадять лікаря.
  Я знайшов :
  Львів (032) 253 7676

  Там ще є інші номери:
  Львівський телефон довіри пишається успіхами

  «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ДЛЯ ВСІХ» - лінія екстреної безкоштовної анонімної пс…

  Гаряча лінія міста — Львівська міська рада

  У Львові відкрили «Консультативний центр кризових станів, психосомати…

  Нова «гаряча лінія» міста – 15 80 - Львівська міська рада

  Не розказуйте лікарям чи психологам, що ви маєте гроші чи нормально заробляєте. Часто лікарі як взнають, що є гроші, то почнуть пропонувати якесь дороге лікування, необов'язково ефективне, аби здерти гроші. Правда, бувають і порядні лікарі, але їх не так вже багато.

  Доктор Горбатов ( Онлайн психиатр - диагноз, лечение, отзывы. ) може відповісти на перші декілька питань безплатно. На перше питання ніби він відповідає безплатно. Є ще форум Форум Нейролептик.ру - отзывы о препаратах, консультации психиатра онлайн

  Психоаналіз - це майже лохотрон. Він дуже дорогий, довготривалий і дуже рідко, мало та слабо кому допомагає. А у Львівській психлікарні вони майже всі займаються психоаналізом ( Фільц Олександр , Кечур Звенислава, Кечур Роман, Самсонова Людмила , Рослюк Сергій http://www.usp.lviv.ua/?lang=ua&modul=reestr ). Пошукайте в інтернеті слова " критика психоаналізу" на різних мовах.

  Правильно вважаєте, що не можна кожному довірятись. Я теж так вважаю.
   
  Останнє редагування: 12 січ 2018
 12. Sammilka

  Sammilka New Member

  Для мене найкращим засобом боротьби з депресією і апатією, стала медитація. Я пройшла курс навчання медитації в школі духовного розвитку "Шелковый путь" Как медитировать | Духовная мастерская «Шёлковый путь», і з того часу практикую кожен. Занурення в себе, відчуття зв'язку з Всесвітом - все це допомогло мені контролювати емоції, і вийти з затяжної депресії.
   
 13. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 14. KsUrik

  KsUrik New Member

  Моё лекарство-путешествие!
   
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Это здорово!
  А ёщё лучше, чтобы смысл в нем был, и время не зря потрачено было. Я одному ответил монаху, что вот, мол, путешествую...
  А он: - Надо крестный ход делать...
  - Так я по святыням и монастырям хожу, истину ищу...
  - Тогда ладно, Бог в помощь.
  Не знаю, откуда силы и терпение у меня появлялось, но есть что вспомнить. Не только увиденное, но и обдуманное.
  Депрессии точно не было, а какое-то чувство, что неизвестные силы поддерживают меня, направляют и оберегают.
  Вот теперь постепенно пишу стихи про свой поход. Если интересно - почитайте на ЛФ: тутечки
  Хорошо, что не пошёл на Закарпатье - там теперь все затопляет. Был у меня план, который родился в Залешиках, мечта детская - дойти до Ивано-Франковска, купить надувную лодку и сплавиться по Днестру до Могилёва-Подильского. Примерно за 8-10 дней. Лодку видел одноместную за 1000 гривень. А еще есть двухместные - 1200, правда без весел и насоса, хотя... (Кстати, хотел заработать деньги, но в Езуполе после крестного хода попросил у Бога 1000 грн на лодку и еще одно. Кстати, он дал - ключик и 1000 гривень в тот же день, про что я уже писал на ЛФ. Мать перечислила мне на карточку). Интересно, что одноместная помещается в небольшую коробку и можно без труда нести в рюкзаке. Но не дали пощупать материал и хотелось бы двухместную, так так у меня сумка большого объёма и веса была, примерно 20 кг.
   
  Останнє редагування: 30 чер 2018
а де твій аватар? :)