Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

 1. solweig

  solweig Слухачка тиші

  Не лише депресія, а й афект... І ще багато чого.
   
 2. Slav

  Slav Well-Known Member

  Що ви розумієте під афектом?

  Я показав приклади як молоді та часто одночасно переспективні люди йдуть з життя. А чи хтось би міг подумати, що в них є якісь розлади?
   
 3. solweig

  solweig Слухачка тиші

  Афект — некерована дія під впливом почуттів, якщо простіше.
   
 4. KostinAndrew

  KostinAndrew Member

  Я завжди в таких випадках шукаю втіхи у друзів
   
 5. GLavender

  GLavender Member

  При депресії потрібна допомога. І не варто вішати картики типу "псих". Це хвороба яку потрібно лікувати. Ви собі і уявити не можете як покращиться стан після декількох тижнів лікування. Ви зрозумієте що весь ваш відчай це вього лиш обмінні процеси у мозку. Якщо у Вам є психологічна причина , яка довела Вас до такого стану , після лікування ви поглянете на неі тверезо.
   
 6. Foxychery

  Foxychery миється в бані

  якщо не має психологічного аспекту, то можно простозайматися улюбленою справою, яка виходить дуже грано й показівати це людям. А ще можно зайнятися танцями, коли з'являється впевненість в своєму тілі та в своїх рухах - з'являється впевненість і в собі
   
 7. optimistics

  optimistics New Member

 8. Hyligan

  Hyligan Іронічний

 9. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Очевидно можна собі купити таке десь за посиланням )
   
 10. Slav

  Slav Well-Known Member

 11. Slav

  Slav Well-Known Member

  Про тих лікарів в Львівській психлікарні ходять негарні чутки, наче вони людям хамлять і в самій психлікарні матюкають і кричать на хворих, а санітари ще деколи прикладають до хворих свої руки. Лікарям та психологам, які кричать та матюкаються, треба самим піти до інших психіатрів, щоб підлікувати свій власний невроз. А якщо вони тільки думають, якби здерти величезні гроші, а не вилікувати, то їм треба ще додатково полікувати свою соціопатію.

  Якщо є суїцидні думки, то можна подзвонити на спеціальну лінію, там дадуть поради. Можливо там порадять лікаря.
  Я знайшов :
  Львів (032) 253 7676

  Там ще є інші номери:
  Львівський телефон довіри пишається успіхами

  «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ДЛЯ ВСІХ» - лінія екстреної безкоштовної анонімної пс…

  Гаряча лінія міста — Львівська міська рада

  У Львові відкрили «Консультативний центр кризових станів, психосомати…

  Нова «гаряча лінія» міста – 15 80 - Львівська міська рада

  Не розказуйте лікарям чи психологам, що ви маєте гроші чи нормально заробляєте. Часто лікарі як взнають, що є гроші, то почнуть пропонувати якесь дороге лікування, необов'язково ефективне, аби здерти гроші. Правда, бувають і порядні лікарі, але їх не так вже багато.

  Доктор Горбатов ( Онлайн психиатр - диагноз, лечение, отзывы. ) може відповісти на перші декілька питань безплатно. На перше питання ніби він відповідає безплатно. Є ще форум Форум Нейролептик.ру - отзывы о препаратах, консультации психиатра онлайн

  Психоаналіз - це майже лохотрон. Він дуже дорогий, довготривалий і дуже рідко, мало та слабо кому допомагає. А у Львівській психлікарні вони майже всі займаються психоаналізом ( Фільц Олександр , Кечур Звенислава, Кечур Роман, Самсонова Людмила , Рослюк Сергій http://www.usp.lviv.ua/?lang=ua&modul=reestr ). Пошукайте в інтернеті слова " критика психоаналізу" на різних мовах.

  Правильно вважаєте, що не можна кожному довірятись. Я теж так вважаю.
   
  Останнє редагування: 12 січ 2018
 12. Sammilka

  Sammilka New Member

  Для мене найкращим засобом боротьби з депресією і апатією, стала медитація. Я пройшла курс навчання медитації в школі духовного розвитку "Шелковый путь" Как медитировать | Духовная мастерская «Шёлковый путь», і з того часу практикую кожен. Занурення в себе, відчуття зв'язку з Всесвітом - все це допомогло мені контролювати емоції, і вийти з затяжної депресії.
   
 13. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 14. KsUrik

  KsUrik New Member

  Моё лекарство-путешествие!
   
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Это здорово!
  А ёщё лучше, чтобы смысл в нем был, и время не зря потрачено было. Я одному ответил монаху, что вот, мол, путешествую...
  А он: - Надо крестный ход делать...
  - Так я по святыням и монастырям хожу, истину ищу...
  - Тогда ладно, Бог в помощь.
  Не знаю, откуда силы и терпение у меня появлялось, но есть что вспомнить. Не только увиденное, но и обдуманное.
  Депрессии точно не было, а какое-то чувство, что неизвестные силы поддерживают меня, направляют и оберегают.
  Вот теперь постепенно пишу стихи про свой поход. Если интересно - почитайте на ЛФ: тутечки
  Хорошо, что не пошёл на Закарпатье - там теперь все затопляет. Был у меня план, который родился в Залешиках, мечта детская - дойти до Ивано-Франковска, купить надувную лодку и сплавиться по Днестру до Могилёва-Подильского. Примерно за 8-10 дней. Лодку видел одноместную за 1000 гривень. А еще есть двухместные - 1200, правда без весел и насоса, хотя... (Кстати, хотел заработать деньги, но в Езуполе после крестного хода попросил у Бога 1000 грн на лодку и еще одно. Кстати, он дал - ключик и 1000 гривень в тот же день, про что я уже писал на ЛФ. Мать перечислила мне на карточку). Интересно, что одноместная помещается в небольшую коробку и можно без труда нести в рюкзаке. Но не дали пощупать материал и хотелось бы двухместную, так так у меня сумка большого объёма и веса была, примерно 20 кг.
   
  Останнє редагування: 30 чер 2018
 16. Nake

  Nake Member

  Доброго вечора форумчани, депресію треба діагностувати, кому цікаво звертайтеся
  www.miograf.lviv.ua
   
 17. viktorvv

  viktorvv миється в бані

  Чтобы справиться с неврозом или депрессией, лучше прибегнуть к помощи психотерапевта goodwife.com.ua/ моя соседка консультировалась у этого психотерапевта по поводу депрессии, возникшей на фоне увольнения с работы!
   
 18. Slav

  Slav Well-Known Member

  Консультація психолога може допомогти при епізодичній депресії, викликаній певними життєвими обставинами. Але не вірте нікому, хто заявляє, що може вилікувати хронічну депресію чи хронічний невроз без медикаментів. І в переважній більшості випадків медикаменти треба буде приймати постійно. Без приймання медикаментів вилікований розлад знову повільно вернеться. Дехто може здивуватися тому, що медикаменти треба буде приймати постійно. Але ніхто не не дивується, коли, наприклад, у випадку діабету треба приймати постійно інсулін. Також бувають випадки, коли хворі постійно приймають ліки для серця чи для пониження тиску.
   
  Останнє редагування: 27 сер 2018
 19. mypucm

  mypucm Well-Known Member

  чим медикаменти принципово відрізняються від їжі? :popcorm1:
  в обох випадках якісь речовини попадають в кровообіг...
  чи може замінити пігулка вагою в 1 грам :not_i: пару кілограмів :preved: яблук або кавунів... щодня...
   
 20. mypucm

  mypucm Well-Known Member

а де твій аватар? :)