Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Чому я мушу полягатися на враження невідомих мені людей? Раптом вимоги тих клієнтів не співпадають із моїми? Краще один раз побачити, ніж сто раз почути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Щоб почути - треба слухати. Щоб побачити - треба дивитися. Щоб почути і побачити - треба бути смиренним. Якшо людина не смиренна, то говорити їй немає сенсу, бо вона буде заперечувати і може взагалі не дати сказати, а коли попросити її щось зробити, то почне запитувати і своє тягнути, або взагалі надішле кудись...
    Деяким сто раз покажи - не побачать, а смиренній людині і бачити не треба, бо вона чує і відчуває душею. Всі бачать, а на ум приходить тільки одиницям.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    То так...
    Але, тому не можна навчити. Тому можна тільки навчитися.
     
  4. iso

    iso Well-Known Member

    Все так. але ніколи зайвим не буде почути думку інших жертв:)
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навіть дуже буває зайвим, бо заважає скласти об'єктивне враження.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вчора купляв олію рафіновану, 5 літрів. На ній написано "Масна олія".
    Можна і зайця навчити курити (с). Але немає поганих учнів, є погані вчителя (с). Почитайте моє буття (Майбуття). Та я не наполягаю дуже, але хочеться допогти вам надягнути тяжке ярмо, яке з радістю хочеться нести.

     
  7. iso

    iso Well-Known Member

    Це якщо людина легко піддається навіюванню. Але якщо увімкнути аналітику, то можна принаймі оцінити фальшивий відгук, чи ні. І якщо фальшивий – добре подумати чи звязуватися з такими людьми.
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, це якщо у вас часу зайвого вистачає, аналізувати ще й сторонніх на фальшивість чи правдивість, замість того, щоб відразу аналізувати пропонувальника послуг.
    А взагалі, моє переконання полягає в тому, що чиясь думка потрібна для тих, хто не впевнений у власній.
    А ще, в моєму досвіді було достатньо випадків, коли масова загальна думка була "погано" або "неможливо", "невиконувано" та я досягала результату протилежного від загально очікуваного саме через те, що не цікавилася думкою загалу.
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Залишимося кожен при своїй думці і погодимося на тому:hi:.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    М. Генин "Нострадамус"
    "После московского отступления был момент, когда ... " далі див. скрін. і французькою, для "знавців" іноземних мов :)

    Ввів на переклад і отримав:

    Божественний гнів наздоганяє великий князь
    Незадовго до жінки espousee
    Його appuy і кредит прийшли раптом тонкими
    Рада буде вмирати за тестування поголився
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 15 тра 2017
  11. karlik nos

    karlik nos Member

    Есть очень хорошие таблетки седасен-форте, они травянные, безвредные и очень успокаивают...
     
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я би дуже хотів почути від людей ( якщо такі є! ), що їм справді допомогли подолати їхні пограничні розлади рекламовані психологи у цій та інших темах.

    Пограничні розлади виникають та загострюються від стресів, а стреси бувають різної природи, не обов'язково психологічні стреси. Наприклад, стрес може виникнути від сильної перевтоми, отруєння, соматичної хвороби, вживання алкоголю, сильнодіючих, наркотичних речовин, перегрівання чи переохолодження організму тощо. Мені важко уявити, як дуже може допомогти психолог у випадку виникнення пограничного розладу від стресу, який немає психологічної природи.
     
  13. LadyDee

    LadyDee Member

    Це часто буває гормональне, буде розумним звернутись до лікаря (психіатра чи невропатолога), від цього є ліки. Пиячити не слід, бо алкоголь це депресант. Гаряча ванна допоможе, на природу виїхати кудись. Секс допоміг би, але хто ж захоче секса у цьому стані:bad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. LadyDee

    LadyDee Member

    Психологи від цього не допомагають, краще не треба. Вони часто паразитують на таких людях, "мотивуючи" та "лікуючи" на короткий термін, від пари годин до 2 днів, але проблему не шукають, тіки трохи полегшують симптоми, та ще й намагаються "підсадити" вас на це безцінне лікування, щоб ви носили їм гроші роками. Психологів справжніх і чесних дуже і дуже мало, зате шахраїв в нас ціла армія.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я сам до того веду, що без медикаментів не можливо обійтися у лікуванні психічних розладів, навіть якщо ці розлади були викликані психологічними стресами.
     
  16. katkat

    katkat Member

    Як на мене краще лікування такої хворобі - цеактивний відпочинок, в гарній компанії.
     
  17. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Напевно тут вже згадували, що психічні розлади і депресія трохи різні речі. Грамотний психолог допоможе розібратися з природою вашого стану. Дуже часто депресією називають звичайний поганий настрій, от з цим блискуче впорається психолог.
     
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    Депресія - це один із видів психічних розладів:
    ICD-10 Version:2010
     
    Останнє редагування: 12 лип 2017
  19. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Так, разом з тим:

     
  20. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Не так однозначно. Якщо мати на увазі експеримент, то дослід. Якщо уявляти процес переживання, то досвід. Одного випадку переживання трансцендентного досвіду може вистачити для структурних перетворень свідомості.
     
а де твій аватар? :)