Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    @Hyligan, писали ж про "крохотних"))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Stanlock

    Stanlock Active Member

    на счёт ящерицы не знаю, а вот питона какого-нибудь я бы завёл.
     
  3. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    заведите жену)))) почти то же самое и скучать некогда будет :))):))):)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Нє, ну це кому як пощастить...:blush:
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    господи, та навіщо ці холодні зємноводні?
    Краще вже пташок, щоб цвірінькали, абошо. Ще і птенчіків мати будете. А настрій будуть піднімати - це гарантовано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Stanlock

    Stanlock Active Member

    слышал, эти слишком прожорливые. да и клетку большую покупать придётся, а у меня в хате и так места мало.
     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Краще щось м"якенькне, пухнасте і бажано з якимось інтелектом:)
    Таке, щоб можна було взяти до себе в ліжко, погладити, потИскати , щоб не дуже напрягало в догляданні....коротше кицьку:)))

    ПиСи Я просто не люблю птахів ні в якому вигляді:blush: Мені до них навіть токатися неприємно:bad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А я люблю кошек на картинках) А в реале это уход непрестанный, шерсть, запах, операции...не оставишь ни на день. На дачу возить тоже геморрой - тут сторожа с собаками такими, что ее на порог боишься выпустить...Были кошки и коты, начиналось с котяток, сейчас - ни за что.
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якщо не дуже волохата кицька то й проблем не настільки аж, "аромат"...ну не знаю у нас його немає якщо вчасно мити горщик і використовувати нормальний наповнювач, операції...як часто? Однієї достатньо :) Ми свою залишали на три дні і все ок. Головне істи й пити залишити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Слімака )
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. wink

    wink миється в бані

    не розумію, що хорошого тримати тварин у хаті (ну в крайньому випадку кішка взимку)
    в усіх інших випадках - нах... на вулицю! або в буду, або в сарай,
    це якийсь мазохізм - заводити тварин, щоб потім об них спотикатися, прибирати, мити після них руки :facepalm:
    ще й гроші на них витрачати :facepalm::pardon:
    нє, ну я ще розумію, коли тварина на службі, виконує якусь функцію...
    (хоча... почала десь шарудіти миша... посеред ночі :facepalm:... купив малесеньку пластмасову мишоловку за 5 грн. ... піймав за добу трьох... і все, можна півроку спати спокійно, і нашо та кицька :dntknw:)
    .............
    на депресію можна впливати як фізично - сон, свіже повітря, рух, здорова їжа і т.п.,
    так і психологічно - позитивні думки, люди, справи і т.д.
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В мене один час було троє, і ніякого запаху. Роботи додає? Так. Але яке задоволення, як тебе обкладуть зі всіх сторін наглі морди і муркають ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зараз тримаємо, стару китайську чубату, двох її цуценят по 0,5 року, лисого і волохатого, кішку супершерстяну, папугу суперкрикливого, і двох слимаків, як мої долоні.
    Розпач і зневіра приходять, коли то кодло влаштовує гонки по квартирі. А папуга коментує з клітки. Тоді приходиться використовувати командирські навички і талант полководця моєї дружини :)))
     
  14. wink

    wink миється в бані

    проста життєва ситуація:
    на вулиці тепло - зручно, коли двері в хаті відчинені, тільки сітка на дверях...
    і от кицька (або навіть собака
    :facepalm:) повалявшись, потоптавшись на... чимось підживленій грядці з зеленню... лізе в хату, або навіть на стіл :sad:
    якщо дозволяти - то вони тут будуть жити, розмножуватися, друзів погукають:pardon:
    і який тут вибір?
    або хазяї беруть на себе додатковий клопіт по щоденному вихованню, годуванню, прибиранню за тваринами, або ні :dntknw:
    чи варто витрачати частину свого життя на догляд за домашніми тваринами? :scratch_one-s_head:
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чи варто витрачати частину життя на прання білизни?
    Можна спати на соломі. Викикнув, замінив на свіжу...
    Чи варто витрачати частину життя на приготування їжі?
    Веганство і бананопоїдання...
    Чи варто витрачати частину життя на догляд за дітьми?
    Здав державі і ніякого клопоту по щоденному вихованню, годуванню, прибиранню...

    На пам'ять прийшов гусар-схімник... :mocking:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. wink

    wink миється в бані

    а ще буває трапляються дивні аватари... навіть не знаю як це культурно назвати :scratch_one-s_head:
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Назвіть як хочете.
    Наприклад : "Свинорилий Вальцман - шибеник", чи "Шоколадного злодюгу на шибеницю".
     
  18. wink

    wink миється в бані

    ну... створили б відповідну тему, і там би виклали доказову базу, якщо добре розбираєтеся в президентській роботі,
    а нашо воно вам на аватарі :dntknw::scratch_one-s_head:
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А у нас немає тем про тварин? Чи нема теми про собак?
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Про слімаків нема, а ті пі**раси зжерли мені 10 касет розсади, я як побивав то мало не впав в зневіру і депресію
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)