Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Споживаючи велику кількість коріандру ( кінзи ) та петрушки протягом певного часу, ви помічаєте наскільки вони вам дозволяють подолати депресію та невроз. А далі ви осмислюєте цінність коріандру ( кінзи ) та петрушки у вирішенні ваших проблем. Якщо ви вже помітили, що коріандр ( кінза ) та петрушка вам допомогли, але ви не можете вживати їх в таких великих кількостях, то далі можна догадатися з них витискати свіжий сік та споживати його замість сирого продукту. Відповідно корисні речовини з м'якоті цих рослин можна витягувати за допомогою настоювання їх м'якоті на воді. Після видушування соку ще можна м'якоть коріандру ( кінзи ) та петрушки відварити, але напевно відвар не буде таким ефективним як коріандр ( кінза ) та петрушка у сирому вигляді. Це треба пробувати та експерементувати. І не варто забувати, що коріандр ( кінза ) та петрушка мають ряд інших цілющих властивостей, про що можна взнати з інтернету. Навіть споживання цієї неприємної м'якоті з них виводить шлаки з кишково-шлункового тракту.
     
    Останнє редагування: 23 гру 2016
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Можна, але то якось не тойво.... Ліпше на самогоні. Тоді набагато краще неврози лікуються.;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Депресія - це хвороба міста.

    Люди, що гарують в селі немають депресії. Бездіяльність породжує депресію, а тому... до дупи всіх психологів з їхніми препаратами.

    Тре просто чимось корисним і приємним займатися і з гумором відноситися до психологів.


    От будь-який психолог, прочитавши це, буде злий на мене, але навіть у стані злості, він вимушений визнати, що Мих далекий від депресії.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  4. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    коли вже наступає депресія, то людина нічого не хоче і не може робити...тоді вже пізно їй мотику в руки давати)
     
    Останнє редагування: 23 гру 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    То тре вчасно бодай гній з-під телєвізора відкидати......
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    о_О не дивіться так часто телевізор
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    мабудь у них серотонінова ланка в мозку вимкнута. Писи а шо там по селах з інтернетом? Укртелеком колись памнєтаю обіцяв



    Tapatalk
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Такою великою кількістю самогону ви все зведете нанівець. Та ще можете розвинути собі алкоголізм. Я це пишу, для тих, кому це не є очевидним.
     
  9. karingromov

    karingromov миється в бані

    В мене є рецепт від депресії. Робіть те, що вам подобається. І головне не боятись, бо страх зводить все нанівець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Щоб подолати депресію. Зберіть свої друзів і гайда на гірку на санчатах кататись!
     
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    @Slav,1. Мова
    1.1
    . Прийнятими тут мовами ведення дискусій є українська та російська мови. Використання інших мов на цьому форумі є порушенням Правил.
    1.1.1. Назви темам слід давати виключно українською мовою.
    1.2. Дозволяється, як виняток:
    1.2.1. Публікація цитат (із зазначенням джерела) іншою мовою, за умови, що ці цитати належним чином виділені засобами форуму (тег [ quote ] ) і до них долучається щонайменше стислий переклад українською мовою.
     
  13. Slav

    Slav Well-Known Member

    @Alias
    А викладення посилань на англомовну літературу?
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Інших джерел немає?
     
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я викладаю саме ці англомовні джерела.
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дорогенька, не витрачай часу. Цей юзер якою б мовою не викладав - однаково неможливо читати, бо тупо і некорисно.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Із спеціяльної літератури багато що не перекладено ні на російську ні на українську. Тому вчіть анґлійську. Нема на те ради.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А меня вязание крючком отвлекает от навязчивых мыслей :).
    Но депрессия - это болезнь, и к ней надо относиться как к болезни.
    И применять лекарства, и сонотерапию, потому что сон - доктор, и психолога, если есть возможность.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Моя мама после смерти отца была совсем плохая. Мы с ужасом наблюдали три месяца, что время для нее не доктор. Но была дача, и пришло время посадок. И дело моментально поправилось.
    Так что дачетерапия - еще один спасательный круг.
    Но это ж только для тех, у кого дача есть и кто ее любит всей душой.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • ... ... x 1
а де твій аватар? :)