"Я не понимаю украинского языка" з SFO

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем SFO, 23 лют 2009.

?

Государственный язык в Укранине

  1. В Украине должен быть 1 государственный язык - украинский

    79,3%
  2. Русский может быть 2-м государственным

    11,7%
  3. Русский может быть 2-м государственном, но в будущем

    0 голосів
    0,0%
  4. Русский может быть признан региональным языком в отдельных регионах

    9,0%
  1. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Да, тенденция не очень радует. Наши все "патриоты" разъезжаются по заграницам за большим долларом, а Украину постепенно заселяют китайцы да вьетнамцы.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. А чому саме польська, а не білоруська, угорська, турецька - вони ж теж наші сусіди?

    Їх туди ніхто силою не гнав. А якби вони працювали в Гондурасі, ми б його мову вчили?

    Тим більше.

    Я теж не люблю польську виключно за звучання. Неприємна для вуха. Та у Києві її майже ніхто не знає. Навіть мої знайомі ровесники-напівполяки знають хіба що пару слів і виразів. У Києві це майже не потрібно. ІМХО, краще вчити світові мови: англійську, німецьку, французьку...

    Яка буде вигода Росії з відкривання цих шкіл?

    ЗІ: Поляки, не засучуйте одразу рукави. Я нормально ставлюся до всіх народів. Не сприймайте як образу, але ваша мова не є мовою світового спілкування.

    Кожен має обирати, яку мову йому вчити, але я не вважаю, що польська є обов'язковою. Зрештою, більшість поляків чомусь нашу мову не знають, і нічого.
     
    Останнє редагування: 30 бер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  3. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Нормально. А Вас не смущает то, в Украине проживает 8,5 млн. этнических русских, а русскоязычного населения - половина. И налоги мы платим не Российский бюджет?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Добре, добре, Рибко не буду з вами сперечатися...
    Російська та англійська - обов*язкова для вивчення ))).

    Україна - єдина державна українська, Україна лише має фінансувати свою національну мову українців, а національна мова українців - російська? Для росіян - російська національна мова? Логічно хіба ні?

    Згоден, нехай росіяни зі своєї кишені фінансують російську в Україні, якщо їх так хвилює вона.

    У нас в Хмельницькому, навіть російську культурна організацію фінансувати не хочуть.

    Росія - бідна країна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Напрашивается вывод, что русскоязычных граждан Украины Вы не считаете украинцами?

    Как быть с миллионами русскоязычных граждан, живущих и работающих в Украине, платящими налоги в бюджет Украины. Они имеют право изучать свой родной язык?

    То есть, русскоязычные граждане будут платить НДФЛ в отдельный бюджет?
     
    Останнє редагування: 30 бер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  6. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Російськомовних українців, я вважаю українцями у яких національна мова українська. Для 85 % українців - українська мова рідна.

    Російськомовних росіян, я вважаю українськими росіянами і громадянами України.

    А україномовних росіян і україномовних поляків - національна мова російська і польська.

    Правильно для цього існують недільні школи, курси, які фінансуються державою, яка бажає підтримати своїх громадян за кордоном.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Приятно слышать, а то постоянно звучит в СМИ, что Россия финансирует русские организации в Украине.
    Как то по нашему ТВ показывали общество украинцев на Кубани. Очень кубанские украинцы жаловались, что ни копейки от Украины не получают
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Это откуда такие данные?:)

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Ничего себе! Мы в Украине ничего от Украины не получаем, а они там на Кубани чего-то от Украины хотят!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Федерація? Вона можлива лише у тому випадку, якщо українці будуть складати у деяких регіонах меньшість. Єдиний такий регіон Крим, він автономна республіка.

    Назвіть мені країну Світу, яка з унітарної стала федерацією.

    Федерація можлива при об*єднанні деяких земель (князівств чи держав: Німеччина). УРСР - була унітарною державою.

    Тим паче у всіх регіонах українці більшість. Назвіть мені регіон (крім АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ), де українці меньшість.

    Чи величезної території, штати: Канада, США, Австралія.

    Чи в тих регіонах, де одна нація переважає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Если сейчас провести перепись населения, таких регионов резко станет больше.:)
     
  12. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Всього населення України, подивіться у перепис населення. 85 % українців назвали українську рідною.

    Ви що провидиця, давайте цифри. А я кажу, що навпаки...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Убедитесь, пожалуйста :
    http://www.ukrcensus.gov.ua/rus/results/general/language/

    Здесь все цифры.

    67,5 % граждан Украины назвали украинсукий язык родным, среди них 85,2 % украинцев назвали украинсукий язык родным, 14,8% украинцев назвали родным русский язык.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Муравьедъ

    Муравьедъ Well-Known Member

    Не ну цифры енто вещь относительная в Украине впрочим как и Конституция. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Що це означає?
     
  16. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    Чем ваше предложение отличается от "резервации" ГУЛАГА им. Сталина?
    Так надо сделать так чтобы в Европе учили украинский, а для этого нужна сильная экономика и конкурентные продукция, сильный финансовый и банковский сектор. Украина будет только тогда чего стоить, когда ее товары заметят в Европе, а заробитчане приедут сюда, и будут трудится на нашу экономику а не на чужого дядю!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    Это по каким даным?
     
  18. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  19. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    вот тут интересно:) 15% именно украинцев, а не этнических русских:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Я думаю, что результаты переписи тоже сфальсифицированы, тем не менее, 8,5 миллионов - это в 2 раза больше, чем всё население Грузии всместе с осетинами и абхазами.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)