"Я не понимаю украинского языка" з SFO

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем SFO, 23 лют 2009.

?

Государственный язык в Укранине

  1. В Украине должен быть 1 государственный язык - украинский

    79,3%
  2. Русский может быть 2-м государственным

    11,7%
  3. Русский может быть 2-м государственном, но в будущем

    0 голосів
    0,0%
  4. Русский может быть признан региональным языком в отдельных регионах

    9,0%
  1. Муравьедъ

    Муравьедъ Well-Known Member

    Нет не правдивиши... Мне самому пропаганда РФ не нравится... Её отбеливание белого движения, царя и церкви... А шо им ещё остаётся? Историю СССР обгадели до неузнаваемости. К примеру кричат шо Ленин был Германским шпионом и бабки получал от евреев США... Профессор МГУ и работник архивов недавно по ентому поводу оветели шо не существует документов и свидетельств об этом, енто усё вымысел и домыслы. А деньги по документам он получил от своих соратников по интернационалу от швейцарских социалистов. Так шо...
    Да и не верте википедии... Это пополняемая пользователями ,такими же как и я и Вы ,энциклопедия. Я лично доверяю БСЭ. И вам рекомендую. Достаточно корректное изложение всех понятий.
     
    Останнє редагування: 29 бер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  2. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    посмотрите не российские, в чем проблема. Возьмите данные, информацию в 5-ти крупнейших библиотеках мира: http://www.rate1.com.ua/obshchestvo/obrazovanie/456/


    а теперь вы оба задайтесь вопросом: почему одесситы поставили памятник Екатерине. Не просто же так. А уж потом поговорим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. А що, там нема адмінів, які перевіряють відкориговані користувачами статті?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. А що великого зробила Катерина саме для України?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. terrible

    terrible Well-Known Member

    проблема двомовності дуже натягнута тема... наю грають на важілях перед виборами, а потім все одно ніхто нічого не робить, тому що то нікому не треба. люди сруться на форумах, зляться безсило, дерьмовою обзивають-мені смішно, Їй-Богу-толку то?
    я також думаю, які процеси можуть початись внаслідок прийняття російської... майбутне видаеться дуже непевним і якимось смутним... Вам то ясно, смішно, СФО, Ви і далі грітимете свою...ммм... сідниці в креслі... а я-чесно скажу-я хочу прокинувшись поцілувати та обійняти кохану...а не прокинутись і почати чистити "калашнік"... я цого НЕ ХОЧУ! а Ви-певно, хочете :ireful1:
    тому то я і проти двомовності:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    так и не надо, вы что? разве ж мы за это? какой калашник, что за разговоры? это вы с ним на кого пойдете, на брата? совсем уже, что-ли...

    я спросила, чтобы вы задались вопросом и поузнавали, почитали, выяснили. Вот и прочти, що саме вона зробыла. И вообще кто она, что и зачем. Что касаемо Одессы, про Запорожскую Сечь снова мне не надо песню, ок
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    рыбка, ну вот объясни логично, чего ты плюс ставишь териблу?:) за то, что он против двомовности. Читай, это против тебя же. Твой родной - русский, так почему ты не защищаешь свой РОДНОЙ (я подчеркиваю) язык? я понимаю, патриотизм, желание угодить и все такое. Сидеть, переводить там в голове сначала...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. terrible

    terrible Well-Known Member

    на чийого брата?... :crazy: здуріли саме ті, хто не розуміє, чим ситуація може закінчитись...


    PS а чому це мені з Рибкою воювати??? Ви що???
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Муравьедъ

    Муравьедъ Well-Known Member

    ;)
    Зато теперь ,Вы, лучше понимаете тех, кто по вашему говорит на "неправильном" украинском , если хотите суржике, а он родной язык для многих в Украине.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    так нафига её доводить? и почему вообще нужно возникать такой ситуации у нас в стране? живете себе, так живите, говорите на мове, кто запрещает. Каккие автоматы калашникова, что за бред
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Муравьедъ

    Муравьедъ Well-Known Member

    Админы тогда должны быть академиками наук, причём толпа (как в БСЭ)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Муравьедъ

    Муравьедъ Well-Known Member

    Как я понимаю, шо мосты сосжены. Как так?.. москали аккупанты и угнетатели украинства... Это знают со времён начальной школы даже дети, а тут признавать язык аккупантов... Где-то так. Размывается почва под фундаментом на котором стоит Украина.
     
  13. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Чесно, мені на Фінляндію та на інші європейські країни начхати, я живу в Україні, як і на Росію.
    Русин-українець, руський - український, Ви цього не знали... Читайте мої пости, я їх цитувати не буду...

    Мені весело з Вами, Ви можете так викорінити російську в Україні, як шведську в Фінляндії, тоді буде 2 російська.

    Які європейські країни, конфедерація Швейцарія, яку ви згадуєте.

    Ми маємо досвід, коли гетьман Скоропадський увів в Україні другу державну російську і чим це закінчилося...


    Щось я не бачу святкування української незалежності під гаслом: "Україна святкую 90-річчя незалежності".

    І яке Вам діло до цього. Згадуєте - Латвію, то заходьте до них на форуму і доводьте свою думку. Я Вам не співрозмовник з середньої полоси Росії.
     
    Останнє редагування: 29 бер 2009
    • Подобається Подобається x 3
  14. А мене ніхто й не притісняє, я говорю російською, читаю на ній книги, пресу, дивлюся передачі, то чому я маю так непокоїтися через те, що моя мова не є державною? Я усім задоволена. Я російськомовна і виступаю проти другої державної. Чи, по-вашому, це неприпустимо?
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    Опаньки, я уже братик...... И давно?
    Убогий? ну вы же не так давно писали: кнопочка "Рос" делает скинчик форума реально русскоязычным и значительно более читаемым!! Это приятно.
    Только, что было приятно, и уже вдруг "убого". Вы уж определитесь.
    А то, по молодости лет у вас настроение как погода осенью - семь раз на дню меняется:)
    "Кричать восклицательными знаками тоже не нужно, хотя силу возраста и бьющие ключом эмоции прощаю
    А почему вы так не любите свой город? Если так переезжайте в Харьков - я подыщу жилье:)
    Им, это кому?
    Стоп! Куда? Я только начал знакомится.....о_О
    Вот видите, украинцы вовсе не такие уж и страшные, какими их стараются нарисовать ваши СМИ. Просто для того чтобы ощутить в полной мере, что и каким образом для нас требуется, нужно здесь пожить хотя бы пару лет. Издалека невозможно обьянсить многие вещи словами. Это нужно ощутить на себе. Поэтому вероятно и вы и мы многого не поняли в этой дискуссии, и не достигли консенсуса:)
    А еще данную тему можно запостить на Севастопольском форуме, там будет все намного хуже
    то прєвєта йому передайте:). він за сумісниництвом ще і радник в Держдумі:)
    а вона і повинна змінюватися. Тому що, українська має безліч прислів"їв, котрі виникли в різні часи панування на нашої території іноземних народів, і виж зі мною погодитесь, що якось це все тре привести до єдиного знаменника, та ще і врахувати сучасні технології? Це дуже складна задача, і не завжди вона по силах нашим лингвістам.
    А мова Куліша що тоді?

    [​IMG]


    Т.е. вы признаете что украинцы, на самом деле, могут разговаривать не на разных языках, а просто с использованием некоторых наречий?
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Муравьед, я нигде ничего не говорила про неправильный украинский. Это вы меня путаете с кем-то.
    Суржик - это отдельный вопрос.

    Шкода, що тут такий вокзал-базар почався...


    Степаничу, так я ж і кажу, може, варто до емоцій інформації додади? Ну, оскільки, то Вас так бентежить ;).

    От Вам ще для роздумів. Дивилась я словнички української мови старенькі: 30-х, 50-х, 60-х років. І з подивом виявила, що написання деяких слів у них було різне. То, виходить і тоді мову змінювали.
    Так де ж та "мова коцюбинського"?! І чому Ви не припускаєте, що якраз за радянських часів ту природню мову змінили, а тепер назад вертають? Допускаєте?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    "Мова Кюцюбинського"... Пане Степаничу, хоч би не посоромилися.

    Який "києво-полтавський діалект", він писав на подільському діалекті (говорі), тобто на моєму рідному. Він входить до південно-західного наріччя (деякі віділяють волинське-подільське наріччя) української мови.

    Він народився на Вінничині і писав східною подільською говіркою. І я Вам скажу: "Це не ваше рідне мовне середовище, а моє".

    Подільський говір не лежить в основі літературної мови.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Де Ви хамство бачили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    Беда даже не в том, что он говорит, а как раз в том, что по этому илиоту люди делают вывод о донетчанах. Ведь даже по-русски двух слов связать не может, не говоря о том, что не отличает инфляцию от стагфляции.
    (в догонку)...Тормоза, айайай, тормоза не забудьте....:)
    Риторика обнадеживает:) Александр Сергеевич в гробу уже перевернулся......
    Отлично! После "базаров" и "устаканенной терминологии", конечно же АБСОЛЮТНО ВСЕ читающие данную тему будут вас считать компетентной, и что самое главное - грамотной:)
    Представьте, что всего того, что написано ниже, ну просто НИКТО не знал.....:)
    Суть в том, что вы обманываете:
    Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.
    Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

    І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
    Р І Ш Е Н Н Я
    КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

    м. Київ, 14 грудня 1999 року Справа N 1-6/99
    N 10-рп/99
    vd991214 vn10-рп/99
    Під державною (офіційною) мовою розуміється мова, якій державою надано правовий статус обов'язкового засобу спілкування у публічних сферах суспільного життя. Конституцією України статус державної мови надано українській мові (частина перша статті 10). Це повністю відповідає державотворчій ролі української нації, що зазначено у преамбулі Конституції України, нації, яка історично проживає на території України, складає абсолютну більшість її населення і дала офіційну назву державі.

    Поэтому дальнейшее пояснение ваших "сутей" просто бессмысленно.


    ДудаевЫМ, обозвали не знаю почему. Быть может переборщили.

    Вообще-то теоретиком был Донцов:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. SFO

    SFO Well-Known Member

    Это не моя команда.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)