Історії успішного бізнесу відомих компаній

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Orkokot, 7 вер 2015.

  1. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    Хочу розпочати свій бізнес і от зараз шукаю вдалі приклади у наших компаній. Мені цікаво, як люди починали, як шукали інвесторів, що робили для розвитку. В першу чергу історії якохось великих бізнесів. Хтось може підсказати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В першу чергу треба налаштуватися на роботу. Гарувати тре. Вірити. Бути переконаним, що робиш те, що ти можеш робити. Думати про роботу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  3. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    дякую за пораду. Але мене от цікавить чи є люди, які починаючи свій бізнес брали за приклад поради керівників успішних компаній. Або точніше як успішні компанії стали успішники, як відносно недавно у них теж був цей старт з 0
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не брав.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Low

    Low Well-Known Member

    Знаю точно, що власники Нової Пошти стартували з ідеї, і мало чи не з однієї машини. Таких прикладів можна купу знайти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    Нова Пошта хороший приклад, пошукаю щось більше про них. А ви брали їх за приклад?
     
  7. Low

    Low Well-Known Member

    Історія їх успіху незвична хоча б тому, що засновники - це старі друзі, а залишатися друзями у великому бізнесі - дуже непросто.
     
  8. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Як на мене, успіх - це наполегливість, харизма, план дій і везіння. Рекомендую переглянути фільм на реальних подіях про одного біржового брокера Вовк з Уолл-стріт — Вікіпедія
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. npocmo

    npocmo дачник

    так щоб прямо когось копіювати, в мене такого нема, бо ситуація в деталях завжди різна...
    але якщо ви можете розпізнати за текстом загальний підхід, логіку... то розумні книжки великих підприємців можуть в чомусь допомогти...
    ось, наприклад, написано 90 років тому
    www.e-reading.mobi/chapter.php/60405/14/Ford_-_Moya_zhizn'%2C_moi_dostizheniya.html
    зможете кількома реченнями сформулювати суть цієї... махінації? )
    інший бік справи... а воно вам треба - будувати компанію?
     
    Останнє редагування: 11 жов 2015
  10. npocmo

    npocmo дачник

    ще досить цікава книжка - Акіо Моріта "Made in Japan" (історія Sony)
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хочу в Китай.
    По трьом причинам.
    1. Там фізично знищують корупціонерів і сепаратистів.
    2. Вони в 30-му році хочуть здійснити пілотуємий політ на Марс.
    3. Там будують комунізм.

    В Китае в третий раз подряд понижены цены на бензин и дизельное топливо
    от 1 Декабря 2015 | Синьхуа
    [​IMG]
    news.cn
    Государственный комитет по делам развития и реформ /ГКРР/ КНР во вторник объявил, что с 24:00 1 декабря цена за тонну бензина и дизельного топлива в Китае будет понижена на 145 и 140 юаней соответственно. Таким образом, розничная стоимость одного литра бензина снизится на 0,11 юаня, а дизельного топлива -- на 0,12 юаня.

    Это уже 12-я по счету корректировка цен на нефтепродукты в сторону уменьшения в этом году. По заявлению ГКРР, нынешнее снижение связано с падением цен на нефть на мировом рынке, имевшим место за предыдущие 10 рабочих дней. Со второй декады ноября на мировом рынке нефти наблюдаются тенденции к падению стоимости нефти из-за достаточного предложения.

    Китай пересматривает стоимость нефтепродуктов на внутреннем рынке каждые 10 рабочих дней, учитывая тенденции роста или снижения цен на нефть на глобальном рынке. Ценовая политика Китая изменяется, если амплитуда колебания стоимости нефти в мире достигает 50 или более юаней за тонну.

    В этом году в стране были отмечены 23 корректировки цен на нефтепродукты, включая 12 в сторону снижения и 7 в сторону повышения и 4 случая без изменения. За первые 11 месяцев бензин упал на 670 юаней за тонну, дизель -- на 715 юаней за тонну. Таким образом, розничная цена на литр бензина и дизельного топлива упала соответственно 0,49 и 0,63 юаня.


    Довідка: 1 юань - 3.55 грн.
    Літр бензину - 1 гривня 74 копійки. 1,74, Карл, 1,75!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А ви по Европах давно були, бадилi?
    Пiвтора роки тому в бундесi дизель коштував 1,55 евро - вчора за 1,00 евро заправлявся. Можливо таке в твоiй недостране, наiвний друже джекi чи миху?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Самуїлович, це ти наче відповідаєш свому другу бадилі Васі, а приплів якогось джекі і миху. В тебе розчеплення свідомості чи шо?
     
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це вас трьох бадилів маю на увазі - ви ітак майже всі їдно хворумне. Ти про свої конкретні реалії задумайся, а не про розчеплення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. tea man

    tea man 茶人

    Ви неправильно зрозуміли. 1 гривня 74 копійки - це не вартість бензину, а сума, на яку він подешевшав. Вартість бензину в Китаї сьогодні 0,94 USD.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нехай навіть так, але подешевшав вже ДВАНАДЦЯТИЙ раз за рік.
    А тут на ОККО вже рік стоїть А-92 - 20.49
     
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Розповіді про це як яблуко продав - купив два,продав два -купив десять....раненько вставати - пізно лягати...думати про роботу і т.д. для успішного бізнесу в Львові - ЦЕ ЦІЛКОМ НЕ ГОДИТЬСЯ.
    Щоб бути успішним бізнесменом в Львові для початку треба прочитати біографію Андрійка Садового.Потім постаратися стати якщо не його кумом , то хоча би колєгою.
    А далі - як гружений трейлер цитрусових на митниці оформляється як металобрухт?
    - як в центрі Львова можна купити будинок старого універмагу по смішній ціні?
    ..куда дівається бруківка з вулиць міста ?...як побудувати великий багатоквартирний будинок не маючи дозволу?
    Кому і скільки треба дати що щоб не "завищити планку" , ну і щоб не було замало.
    Для жінок - це як стати коханкою начальника податкової/митниці/міліції.
    Для жінок з "вищим пілотажем"- як одночасно бути коханкою начальника митниці і податкової , доброю дружиною і дбайливою мамою.
    При цьому залишатися порєдною галичанкою , яка на всі свєта вбирається в вишиванку і демонстративно хреститься біля проїзжаючих Церков і Каплиць.
    Не виходячи з хати "порішить" всі питання мобілізації чоловіка і зробить йому посвідчення учасника АТО , байдуже що він (чоловік) не знає як перезарядити автомат.
    Якщо ви маєте відповідь на ці питання , то ви на пів дороги до успіху.

    А книжки про Форда , Трампа , "made in Japan" , Біл Гетса з Майкрософту і Возняка з Стівом Джобом з Apple.Про Старбакс , Костко і ВалМарт для метальності Львова це все туфта.
    Тhat shit don't fly , як каже мій бос.

    P.S. Що до бензини , то теж сьогодні заправився premium по 87 цента. Ціна в Канадських $ i це буде коло 75 центів US. Це за premium , а за regular то ще на 10 центів менше.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  18. iso

    iso Well-Known Member

    я б також хрестився на таке чудо:scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Дуже все пояснює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Orkokot на цьому форумі ви прикладів успішного бізнесу не знайдете :))). Тут вам докладно пояснять чого нічого не вийде, чому все пропало, що давно треба було виїхати, чому навіть не варто пробувати і що взагалі кругом зраза срака і найкращий бізнес то шось вкрасти :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)