История одной клиники

Тема у розділі 'Київський форум', створена користувачем Romko, 20 лип 2010.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ми маєм надію поїхати.
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Недавно нагадав собі про існування такого утворення,яке дехто називає держава Україна.
    Зайшов в облздороввідділ...слава Богу,того разу мені тут пішли назустріч,зібрав всі документи і минулого вівторка був в Києві.
    Ото,,в 6-й ранку,я був в Києві.
    На 7-му вже був на Мануїльського,в Інституті нейрохірургії.
    Зайшов до головного нейрохірурга України,Педаченка.
    [​IMG]

    А то біля його кабінету
    [​IMG]
    Він вже чекав,бо перед тим йому телефонувала Ліля Григорович і просила з увагою віднестись до моєї справи.
    Заходжу,показую МРТ,описую стан Зоряни.
    - Так,є атрофія,не знаю,чи в наших умовах можна її прооперувати.Чим я Вам можу допомогти?
    Кажу,що мені потрібна довідка в МОЗ...
    І тут...
    - Я там нічого не бачу,взагалі то не моя компетенція,йдіть,до Орлова(головний дитячий нейрохірург)..
    До слова,цікава закономірність.
    :diablo:...одна річ.
    Спробую пояснити.
    Скажім,беру я плакатик,на якому зображена цифра 1.
    От такий.

    [​IMG]

    Показую його будь-кому.
    І кажу:
    - Що ти бачиш?
    - Цифру 1.
    - Точно?Чи є якісь сумніви?
    - Та,нема...
    Тоді прошу:
    - Напиши будь-ласка на бомажці,що ти побачив на плакатику і підпишись.
    В 99,99% той,кому це кажу,погодиться підписати.Те,що бачить.
    Але не в моєму випадку.
    Я приносив і показував МРТ Зоряни не менш,як 10 нейрохірургам,включаючи і Шевагу і обласному нейрохірургу Біганичу.
    Питаюсь:
    - Що Ви бачите?
    - Так,є атрофія,так,вона збільшується.Так,необхідна резекція.Так,в Україні її не зробить ніхто...нема апаратури...нема умов.
    - Напишіть,будь-ласка це на бомажці...
    І...тисяча причин,чому саме він(той дохтор) не може написати... :dash1:
    Прийшов до Орлова...зайняв ОЧИРІДЬ...
    Вистояв.
    Орлов послав в реєстратуру за історією хвороби.
    Там теж ОЧИРІДЬ.Людей з 150..
    І ще й кажуть,що "без ребйонка не дадуть".
    [​IMG]
    Починаю кіпішувати.Дзвоню до Аліяски(тут вона Ельфа):
    - Іра,вже дзвони на Критичну точку,тут їм є що знімати...
    То вчув начальник реєстратури,скоренько завів мене і оформив історію хвороби.
    "Без ребйонка".
    Приходжу до Орлова.
    ОЧИРІДЬ.
    Вистояв з годину,заходжу.
    Показую МРТ,пояснюю ситуацію.
    Той пише скерування на 5-й поверх до Костюка.
    Приходжу.
    ОЧИРІДЬ.
    До слова... Постійне відчуття своєї меншовартості...особи навіть не другого,а десятого сорту...
    Черга стоїть прямо в коридорі,мимо бігають медсестри і нянічки,возять качалки зі стогнучими спинальниками... ті сичать з болю...няні матюганяться через стиснуті зуби,протискаючись через чергу.... образ нендзи і розпачі...
    Коридор нейрохірургічної клініки.
    Всі в верхньому одязі...з торбами...
    Перед очима дотепер ота картина...товпа народу...
    За якусь хвилю в неї врізаюцця оті матерящіїся няні з каталками.
    На котрих везли хорих з операційної в реанімацію.
    Хорі без притомності,голови забинтовані,з них стирчать катетери.
    А за каталками підтюпцем біжуть родичі,тримаючи капальниці.
    Але до теми...
    Заходжу до Костюка.
    Той каже.. .так,є атрофія але,щоб з впевненістю написати,що потрібна операція,чи він зможе її зробити,ачи написати Орлову,що він такого не зробить,Зоряну потрібно везти в Київ на обстеження МРТ і добову ЕЕГ,бо польським він не довіряє...
    Виявляється,він такі операціїї робить.
    І потрясає журналом "Нейрохірургія",де про це була стаття.
    Якщо наші ЕЕГ і МРТ покажуть,що потрібна операція,він ложить Зоряну до себе в клініку на обстеження.
    Якщо виявиться,що він такої операції не в стані зробити,то,аж тоді він напише Орлову щоб той написав МОЗ,щоб вони поставили нас на чергу на оплату операцій за кордоном.
    І відверто сказав,що,якщо б він сходу написав би скерування для Орлова за кордон,то МОЗ його б звільнило і під судом заставило б виплачувати нам операцію в Німеччині.
    Дежавю...ми так ж воювали в 2007-му,добиваючись ,щоб нам оплатили переобстеження,не вірив я в той діагноз...гіперпролінемію
    Є в мене відписки Кузнєцова з МОЗ нашому Геричу.. що мовляв то ніде в світі не лікається,нехай не рипаються.
    Ми поїхали самі і зняли той діагноз. .
    дежавю...
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Костюк послав мене на Фрунзе,в психушку,до такого собі Володимира Харитонова
    домовитись про ЕЕГ і добовий моніторинг для Костюка.
    Виявилось,що апарат для добового моніторингу гавкнув.
    А більше тут таких нема.
    І... "мой вам совет,ни на кого здесь не надейтесь,везите в Германию"...

    Після тих походеньок,чуюся,якби мене виваляли в екскрементах....огидно,страшно,боляче...
    Знов до лісу...вити...
    Наразі збираєм гроші...
    Взяв дозвіл в канцелярії Архієпархії...збірки по церквах.
    Підключився фонд "Крила надії"...вони запустили ролик на ФМ радіо...
    Наразі - 14 000 доларів...
    Але,прошу Бога...бо дивитись на отой біль вже неможливо...
    Я не сумніваюсь,що той ж Костюк є талановитим нейрохіруром,що він виконував складні операції,що,можливо він може зробити оту резекцію скроні.
    Але...зробить і кине в палату.
    Бо такого поняття,як післяопераційна реабілітація в нас не існує.
    Про що свідчать численні смерті і каліцтва прооперованих в наших клініках.
    Крім того...я пам"ятаю ще перебування в Щеглова,в тому ж інституті,де Зоряна вила з болю безперерви три дні...на всі 9 поверхів...і ніхто не знав,чим зарадити...
    Я тато...я буду з нею завжди...але..годинами .сидіти в реанімації,після операції,тримаючи противагу з льодом на артепії,притримуючи катетер,щоб не висмикнулась голка,пильнувати за шприцами з наркозом...волаючи за медсестрою.коли апарат викине шприц...може все ж для того потрібні лікарі?
     
  5. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    Господи, Роман
    все слова которые напишу будут фальшью..

    я буду молится..
     
  6. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Я вот тоже не пойму, что нужно для того, чтобы медперсонал, особенно медсестры и нянечки, не теряли человеческое лицо.
    Мой муж сейчас в больнице после ДТП. У него вены - просто счастье для любой медсестры. Он в прошлом спортсмен и сейчас тягает железо каждый день, поэтому вены на виду. После реанимации - прихожу, смотрю, на обеих руках обширные гематомы - то не попали,то прокололи насквозь и полбанки лекарства прокапали мимо. Спрашимаю, почему не поставили этот многоразовый катетер, Ответ - а мы его ставим только послеоперацинным больным. Я просто обалдела, спрашиваю - а тем кто в реанимации лежит и капельницы ставятся едва ли не круглосуточно - не надо? Ответ - ну можно поставить, но у нас их нет! Но все это купила в первый же час, как муж попал в больницу!
    И так во всем.
    Завтра переводим мужа в частную клинику, нужно оперироваться. Сегодня он был там тс на разведке. Впечатление - знаешь, я оглушен, даже не верится, что это тоже наши люди.
    Я не хочу обижать наших медиков, которые за копейки работают в наших больницах.
    Я понимаю, что когда в отделении нет градусника (!), тонометра (!) и т.п. таких простых вещей - настроение видимо не радостное.
    Но не орать на дряхлых стариков, не выговаривать пациету за то что, он пришел на перевязку без ножниц, не эконимить на лекарствах, купленных самим рациентом, разве это не подсилу?

    Ромко, я только могу представить, как Вам нечеловечески трудно находиться в наших больницах с таким "неудобным" ребенком. Дай Бог чтобы вы, все трое, вырвались, и наконец, попали в цивилизованные условия.
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  8. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    http://mbf.me/L5vWz

    вот линк. он живой пару дней.
    могу вечером перекодировать mp4
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    http://db.tt/g9ro2yNv посилання на файл розширення .avi розмір 25МБ постійне(качніть хто не будь чи дає качати)
     
  10. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Да качает, все нормально.
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Дуже дякую,хлопці...
    Скачав,виставив в Ютуб.


    View: http://www.youtube.com/watch?v=CrzoGyB-dFE&list=UUawl5RSh2J1wnHh3ePbBbcQ&index=1&feature=plcp
     
    Останнє редагування модератором: 21 кві 2015
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І черговий раз...
    Може хтось вміє то вирізати і переформатувати в формат,удобоваримий для ютубу?
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    http://www.youtube.com/watch?v=CrzoGyB-dFE&list=UUawl5RSh2J1wnHh3ePbBbcQ&index=7&feature=plcp
     
а де твій аватар? :)