Іспанія. Куди краще?

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Nett, 9 тра 2013.

  1. Nett

    Nett Member

    Всім вітання!
    Збираємося цього року на море в Іспанію. І ще хотіли б на архітектуру глянути, по ближніх містах поїздити.
    Куди краще їхати. Може хтось вже був в Іспанії? А може хтось туди збирається? Давайте ділитися планами :)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Доречі, немало народу їде в Іспанію. Ви самоходом?
     
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Страна басков
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я чомусь чекаю лінк на супер-туристичну компанію, котра влаштувала супер-відпочинок...
     
  5. Nett

    Nett Member

    Ні, ми хотіли б літаком і все через турфірму. Хоча розглядаємо варіант самостійної броні рейсу та готелю. Хоча, такого досвіду нема. Може хтось щось підкаже?
    На скільки знаю, то прямих рейсів зі Львова в Іспанію нема.
     
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Как так?
    Из столицы захида нет самолётов даже в Испанию?
     
  7. Nett

    Nett Member

    Побачимо :)

    ---------- Додано в 10:58 ---------- Попередній допис був написаний в 10:56 ----------

    Я теж чекаю ) Може хтось скине? ;)

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 10:58 ----------

    В Іспанію є рейси, але не прямі. Вроді з пересадкою в Мюнхені.
    Хоча, коли побудували новий аеропорт, то може й прямий появився. Нічого писати не буду, бо зі Львова туди ще не літали
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Nett
    я в Іспанії не був, тому попрошу Вас зберігати усі корисні лінки-паролі-явки. В тому числі іспанські візитівки. Навіть ті, якими Ви не скористаєтеся.
    Сподіваюся, після подорожі Ви нам розповісте все в деталях. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Так-с.
    А я не был в

    1. [​IMG] Абхазия — Республика Абхазия: государство, признанное шестью странами-членами ООН (Российской Федерацией, Никарагуа, Венесуэлой, Науру, Вануату и Тувалу), частично признанной Южной Осетией и двумя непризнанными государствами: НКР и ПМР; согласно конституции Грузии, входит в состав Грузии
    2. [​IMG] Австралия — Австралийский Союз
    3. [​IMG] Австрия — Австрийская Республика
    4. [​IMG] Азербайджан — Азербайджанская Республика
    5. [​IMG] Азорские острова — автономный регион Португалии в Атлантическом океане. Альтернативное название: Азоры
    6. [​IMG] Аландские острова — автономная территория Финляндии, управляется на основе специального международного соглашения. Альтернативное название: Аланды
    7. [​IMG] Албания — Республика Албания
    8. [​IMG] Алжир — Алжирская Народная Демократическая Республика
    9. [​IMG] Американское Самоа — заморское владение (неприсоединённая территория) США. Альтернативное название: Восточное Самоа .....
    и т.д.
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я в Іспанії не була, на жаль, і таке щастя мені найближчим часом не світить, але якби мала можливість, то б їхала в Comunidad Valenciana, Alicante. Погугліть про цей курорт - старовинне місто, одне з морських воріт Іспанії, знаходиться на Середземноморському узбережжі Іспанії. А ще я б розглядала варіант islas Canarias o islas Baleares (Канарські чи Балеарські острови).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Nett
    щиро раджу взяти у подорож Іспанку.
    Перфектний гід, досконало знає мову, їсть мало. :)
    Не пошкодуєте!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    И меня пусть возьмёт. Языка не знаю, жру и пью много.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nett

    Nett Member

    Обов'язково! :)

    ---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:35 ----------

    Дякую! Я зазвичай перед кожною поїздкою вивчаю все від А до Я про цікаві місця - це щоб оглянути більше цікавого. Є ще 2-3 місяці ))
    Ще й так получилось, що почала для роботи вивчати іспанську. Сподіваюся, що мені це допоможе в поїздці
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Знайдіть книжку (рос. мовою)
    Фельтина А.Н.
    Все об Испании.
    Харьков, Фолио, 2008 - 543 с., илл.
    ISBN 978-966-03-4334-4

    Фото (соррі, з мобілки)
    http://img41.imageshack.us/img41/1648/vseobispanii.jpg
     
  15. Nett

    Nett Member

    Вам AI треба

    ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:08 ----------

    Дякую! Пошукаю
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Є рейс ловкоста Раянер з Жешува до Жірони (це поруч із Барселоною). Можна там же у Жироні й оселитися, а в Барселону і до моря - набігами.
    Можна просто в Барселону, там пляжів не бракує, плюс Гауді, плюс Ноу Камп, плюс ще купа всього.
    Ми квартиру в Барсі через цей сайт замовляли:
    http://www.feelbarcelona.com/en/bar...=LN-Homepage&utm_campaign=Destination-button2

    ---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    Та, забув сказати - порівняно з пропозиціями турфірм навіть без перельоту, на якому економиться дуже багато (готель + музеї) замовляти все самим (+ квартира замість готелю) виходить принаймні вдвічі дешевше. До того ж, сам собі плануєш час, є нині настрій більше до пляжу - в музей Пікасо чи на стадіон можна піти собі в інший час. В тому районі лише з музеєм Далі приколи - він далеко від Барси і там у різні дні різні умови...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Nett

    Nett Member

    Велике дякую! Буду розглядати варіант самостійного пошуку :) Це й справді дешевше, а то турфірми велику частину беруть.
     
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ще одне: в Раянеру є також рейс на Аліканте, але з Кракова, що менш зручно.
    Там трохи кращий варіант порівняно з Барсою, якщо хочеться більше пляжів і менше видовищ. Трохи спокійніше.
    Є варіанти на Пальму де Майорка і на Малагу. Там ще й на Мадрид є рейс, але в Мадриді моря нема, звиняйте :)
     
  19. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Давайте!
    Може, і мені хтось дорадить щось.
    Я цього року їду в Коста Браву, а точніше Льорет де Мар (вибирали між Блане, Тосса де Мар і Льоре де Мар). В самому місті є що подивитися, плюс поруч Барселона (70км), Жирона(30км), Тосса де Мар і т д. Бланет - більше для сімейного відпочинку, Льоре де Мар - має найкращу інфрастурктуру, більше для молоді,бо трохи шумне.
    Летимо з Жешова, білети в два боки для двох осіб 1600 грн.
    Планую все-таки більше часу проводити на морі, на день в Жирону, на день в Барсу і наскоками по сусідству. Пишуть в неті, що це чудова місцевість. Правда, південніше від Барси дешевше, бо Коста Брава вважається розкрученішою.
    Житло ще не забронювали, але вже прикинули.
    Якщо хтось поділиться корисними порадами і лінками, то буду вдячна.
     
  20. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    Зате біля Мадриду є Толедо. Дуже рекомендую, фантастичне місто, казкове.
     
а де твій аватар? :)