Іскандери ще сміються?

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MayorMayor, 3 бер 2015.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Маєте змогу зустрітись з доходягою в Стрию. Там і глянемо, ху із доходяга.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    фігасє....приватизувались те куснє ВЧ?
     
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "Так чего же тебе еще надо, хороняка?"(С)
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє... На кусні ВЧ я шашлики смажу. :)))
    Під охороною Самбірської КЕЧ.
    Доволі вигідно. Під хатою, і дрова є, і заросло все, як в джунглях, і людисьок нема.

    upload_2016-1-3_14-10-37.png

    Доречі, я вже колись розповідав, оті дві будівля зліва - казарми побудовані в 1900-му році австрійцями, в яких був створений ПЕРШИЙ КУРІНЬ Січових стрільців в 1914-му році. Перший, Хулігане. А націоналістам і бандерлогам то в сраці. Валяться споруди, заростають березами. Навіть меморіальної таблиці немає.
    Отак у нас шанують українську історію.
    Зато ходами ходять, факели палять, і кричать, що Україна понад усе.
    Брехуни...
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну от, вони ходами, а ви тАбличку залатвіть, тим більше шо дохід дозволяє....
    Але ми ся відволікли від ескандерів, во таке знайшов про плач ескандерів, туфта скоріш за все, але хто зна


    Интересный разговор с Серёгой —проффи с 250,000 р в месяц — новый тон у профессионала, принадлежащего к центральной нервной системе режима.

    "Ты знаешь — мы не понимаем, зачем мы работали 20 лет. Я 20 лет пахал, как лошадь. Зачем? Моя зарплата, до которой я рос столько лет, превратилась в пыль. Я не для того работал по 10 часов в день, без выходных, два десятка лет, чтобы теперь есть паршивое гов** вместо сыра и ездить в отпуск в Крым. Мы в шоке и ступоре от того, что произошло. Мы [мы — это группа знакомых на этом уровне — от 180,000 до 1,000,000 в месяц] не можем обсуждать это между собой. Не шутим даже. Это запретная тема."

    "*Кажется, у России просто не осталось никакого выхода"*.

    Это вам не дальнобойщики — тазовые мышцы режима, это самая настоящая центральная нервная система. Люди, которых бы лучше не злить. "А они там продолжают воровать. Ну, ну.". Просто ушам своим не поверила. Это Серёга? Это человек, который слово Путин произносил с придыханием, как произносят имя любимой девушки?

    Мне показалось, что есть элемент настоящей злости. Человека можно понять. 20 лет карьеры и $3,400 (или уже $3,000 просто) на выходе. Негусто. А уже семья, дети, стабильная система расходов с маленькими удовольствиями, которая пошла к чёрту.

    А как ваши знакомые профессионалы реагируют на эффективное уменьшение зарплаты в 2.5 раза? Спокойны? Или волнуются слегка? А может даже и сильно?

    По этой теме: Доказано — на 250,000 в Москве прожить нельзя
    Доказано — на 250,000 в Москве прожить нельзя
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Принаймі я завжди і всім розповідаю історію українського стрілецьтва. Історію свого народу варто пропагувати.
    Одного разу говорив з стрийськими нациками щодо тих будівель.
    Результатів зеро.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Чого тоді жалієтесь, що якихось копійок з пенсії недоплачують.
    І поясніть мені, чим рантьє кращий від бариги (в вашому розумінні, оскільки барига, то є продавець краденого).
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чекайте, будівлі я так розумію належать ВЧ, ви там офІцр, шашлики смажите, а нацики при чому?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я не жаліюся. Я самодостатня людина, яка має змогу задовільнити свої захцянки. Не Бентлі, припустимо, чи там тур на Гаваї, але мені вистачає. І самодостатнім я був при всіх владах, крім Кучми. Я тоді злидерював.
    Справа не в мені. Справа в брехні наших політиків. Я не сприймаю брехні. В жодному її прояві. А оранджьова влада брехлива патологічно.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні. Вони не належать в/ч. В/ч була розформована в 2003-му році. Стоїть безхозна. Охорону того, що лищилося покладено на Самбірську КЕЧ. Три пенсіонера сидять добово, аби там чогось не вкрали. Хоча те, що можна було винести, вивезти чи продати на місці вже давно відсутнє.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    тут знову сі просить відео про страусів :haha:
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я отримую зиск з зароблених мною грошей. Раніше зароблених.
     
  13. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Та на здоров'я.
    Ну а різниця в чому, що мені за язик Вас тягнути, а "барига" чим гірший, чи кращий?
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це в тему про Порошенка. Про бариг в барижью тему.
     
  15. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Зразу видно шо кацап. Українець так не відміняє слова.
     
  17. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мэру Геническа звонили?


    Жители Мурманска испытывают перебои с газоснабжением, сообщает FlashNord.

    Проблемы наблюдаются во всех районах города. В некоторых домах газоснабжение отсутствует полностью, в других частично.

    В дежурной службе ОАО «Мурманоблгаз» сообщили, что перебои с газоснабжением связаны с низкой температурой на улице и «образованием конденсата, который мешает нормальному газоснабжению».

    О том, когда проблемы будут устранены, в «Мурманоблгазе» не сообщили.

    http://www.gazeta.ru...n_8094047.shtml
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

а де твій аватар? :)