Іскандери ще сміються?

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MayorMayor, 3 бер 2015.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Глубокая мысль.С чем пан не согласен?Он считает, что Раше нужно платить с опережением графика?
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    ліпеЦкая фабріка :mocking:
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пан не считает. Он в армии служит.
     
  4. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    так пан просто постит в стиле "все пи..расы, один я дАртаньян"?ну понятно...
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ничего пану не понятно. Пидерасты не все. А только те, кто состоял в пАмаранчевой кААлиции.
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    :haha:


    View: http://youtu.be/oaRH_T_UC9U
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хулігане, це бандити. Але мій життєвий досвід стверджує, що краще мати справу з бандитом, аніж з шахраєм і брехуном. В них честі більше.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо, по поняттям тобі більше подобалося з твоїм Шапкокрадом?
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    бітійо опреділяєт сознанійо :)
     
  10. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    В РФ, кстати, тоже многие предпочитают "понятия" закону. И при этом плачутся, что жизнь несправедлива и трудна :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Многие"? Пів-СРСР відсиділо на зоні. Поняття приросли намертво. А з 91-го все по новій.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я і сам можу організувати бітійо. Не в цім справа. Справа в відповіді за свої слова. Дав слово - здохни, але зроби. Інакше ти шмата, оранжоїд, мусор.
     
  13. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    коммуняки гасконцы и Симоненко главный дАртаньян?
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А їх не було у владі?
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Забули, певно, як Янукович перед виборами обіцяв "почути кожного", обіцяв великі пенсії та інші бублики, а потім конституційний, здається, суд ухвалив рішення, що передвиборчі обіцянки виконувати не обов"язково.

    Я дивуюсь Вам, адже бандит - він і шахрай, і брехун, і злодій. Он візьмемо, для прикладу, бандитів із російської Кушовки. Чули, напевно.
    Хотілося б почути, чим вони Вам миліші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    ЗІ, щось не так відредактував. Хай вже так і буде.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Єдиний раз, коли мені затримали виплату пенсії, був при оранжоїдах. Бандитська влада мені підняла пенсію на чверть.
    І всів ми знали, що Яник бандит. Він ніколи не рвав вишиванку на грудях за свою любов до Вкраїни, ніколи не розказував, який він патріот.
    На відміну від брехливих оранжоїдів.
    Ті всрались в 205-2010, і зараз серуть на нашу Країну.
    Мазохізм вищого гатунку вибирати шахраїв вдруге. На наступних виборах знову дадуть копняка памаранчам, і знову в піку їм прийде якась сволота.
    Тому-то партійна система хибна в недорозвиненій демократії.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Росія мене перестала цікавити з 4 лютого 1994 року.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І ще б підняла, якби Януковича не погнали. Росія збиралася сюди 15 мільярдів доларів через Януковича вкинути, щоб потім усю Україну до рук прибрати. Прийшло лише 3 мільярди. Які наполовину були розкрадені реігоналами. А зараз Україні руки викручує, щоб усі гроші вернули, ті що Янукович авансом за Україну отримав.
    Так що даремно Ви не цікавитеся Росією. Якщо ви не цікавитесь Росією, Росія зацікавиться вами.

    А стосовно Ющенка... При Ющенкові мені вдалось непогано заробляти. Саме заробляти. Я спромігся в 2006 році нове авто купити.
    Потім в 2013 році я за цілий рік роботи від однієї бюджетної організації не отримав ні копійки ("спасибі" Азарову і Януковичу до купи). А це було майже 8 тис. гривень. Не отримав я їх і в 2014 році, хоча за 2014 рік платили справно. А отримав я їх частками аж у 2015 році.

    Якби Ваші бандити не кинули багато тисяч підприємців на багато грошей, то не було б ніякого Майдану-2. Поскакали б два десятки студентів на Майдані, та й на тому б і діло кінчилось.
    Згадайте Автомайдан. Протестанти їздили на досить пристойних машинах: позашляховиках, Тойотах, Сітроенах.
    Чому, питається?
    Та тому, що вимушені були побори бандитам платити. Януковичська компанія скрізь своїх людей розставляла і доїла кожного підприємця, або бізнес відбирала.

    Пенсія на четверть, кажете?
     
а де твій аватар? :)