інтернет -провайдери Львова

Тема у розділі 'www', створена користувачем doris, 26 лют 2007.

?

Якби я зараз обирав провайдера то вибрав би?

  1. Інті (airbites)

    18,5%
  2. Київстар

    26,2%
  3. БІТ-Уарнет

    0,6%
  4. Вега (Фарлеп)

    4,8%
  5. Укртелеком

    11,9%
  6. Одеко (Лініяком)

    4,2%
  7. Воля Бродбенд

    6,0%
  8. Комітех

    5,4%
  9. власний варіант

    22,6%
  1. Wincent

    Wincent New Member

    Я зараз користуюсь послугами О3 (живу біля Південного). Спочатку були трохи проблеми в них з якістю (інтернет часто падав), але потім вони виправилися, інтернет майже завжди є, а ще в них є досить симпатичний глюк - плачу я їм за 2/2 Мегабіти 99 грн на місяць, а швидкість іноді сягає 10 мегабіт )))) Крім того один сайт-спідтестер регулярно мені видає, що в мене швидкість взагалі далеко поза 150 мегабіт в мережі УА-ІХ )))) Одним словом - лімітатори в них ніякі і мені це подобається ))
    І ще один плюс - я вже з ними понад 8 місяців і тепер з наступного місяця вони обіцяють давати стабільно 6/6 мегабіт за ті самі гроші ) КАЙФ :) равда для цього треба було забігти до них в офіс і трошки насваритися на їхню якість обслуговування ))
     
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    В мережі активно обговорюються слухи про нові тарифі від Укртелекому з 1 Липня 2010р.
    Називаються цифри:
    • 60 грн - 2 Мб\с;
    • 100 грн - 4 Мб\с
    А також слухи про відпущення аплоаду. Тобто, шв. віддачі залежатиме лише від можливостей лінії абонента. Тільки б ці слухи стали реальністю.
     
  3. syavych

    syavych копач

    тю, чо так дорого :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я б не сказав, що то дорого. Там привабливішим є пакет за 60 грн. і якби дійсно ввели такі тарифи, то більша половина людей на них і перейшла б. Мені особисто 2 Мб за 60 грн було б дуже кошерно.
    Знаю, що інети є дешевші ніж те що я привів, але альтернативи УТ дуже велика к-ть людей немає.
    Я от хочу підключитися до Білайна 5 Мб/с за 29 грн/міс, але його на моїй вулиці Низинній немає. Є глючна Воля, от нею і користуюся.

    Наразі тарифи є такими:
    [​IMG]

    А мають перевести(лише слухи) на наступні:
    [​IMG]
     
  5. deepeyes

    deepeyes Member

    Підскажіть що можна підключити на Шафарика,2 якісного і недорогого, щоб в онлайні фільми дивитися. Волю не хочу, бо багато нарікань. А які ще є тут провайдери?
     
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Виходить про подешевшання Ого були просто плітки. Ніякої інформації немає на офсайті.
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Розвод від "Волі" (Київ).

    До 18 квітня брав у "Волі" Інтернет (пакет "Гра", 30 ГБ/міс=100 грн) і аналоговий пакет ТВ - безкоштовно, як додаток до Інтернету).
    18.04 Воля припинила надання аналогового ТВ, взяв цифровий пакет (договір та декодер - у вуличному наметі від "Волі").
    При цьому дізнався, що на Інет буде знижка 20%. Це підтвердив і оператор кол-центру.
    Зазвичай я не дивлюся "паперові" рахунки, плачу через І-бокс, виводячи баланс (згідно сайту) в нуль на кінець кожного місяця. Тепер це дві окремих сплати, але номер договору один.
    Раптом помітив, що Інетний тариф продовжує нараховуватися 100 грн замість 80-ти. Телефоную і чую чудову новину: виявляється, я сам мусив змінити на сайті тарифний план з "Гра" (100 грн) на "Гра плюс" (80 грн), але для цього мушу заплатити за повний місяць + 40 грн авансу.
    Але жодна собака про це не сказала при переукладанні договору і потім, коли я шукав один платіж (айбокс глюканув, але таки знайшли гроші).
    Днями поїду до абонвідділу і повчу їх правилам поведінки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Якщо у Вас в угоді 80, то нікуди не дінуться, але авансові платежі теж по угоді мали б бути передбачені...
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Дякую, у мене випадково збереглася останній "паперовий" рахунок. Просто я "паперові" завжди ігнорую, бо там вони люблять виставляти за півтора місяці наперед. А я ніколи не плачу за ще ненадані послуги.
     
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    А в мене всі рахунки збереглись ще від союзу... (правда не інтернет :))) )
     
  11. found

    found Well-Known Member

    І я уже перейшов на такий спосіб оплати, правда в акаунті по їхніх розрахунках в мене весь час мінус 160грн))

    ---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:17 ----------

    Я оплачую тільки онлайн карткою, бо стояти в черзі в банку, щоб оплатити за інтернет - це якось неправильно))
     
  12. Vidok

    Vidok Active Member

    dr1ve
    Дякую за підказку. Підключили jamzo.net тільки-но.
     
  13. Від 05.07 для обл. центрів тарифи ОГО тепер, як у Києві. Непомітно так впровадили, з маленькою приміточкою над тарифами на сайті. Власне дізнався в офісі, розриваючи угоду - перейшов на яскраву сторону. На тарифі 5 Мб\с спідтест щойно показав 7. Щоправда в обід було 2,5.
    Після подання інтернет-заявки на ейрбайтс передзвонює ввічлива кобіта і задає надто багато запитань - то який у вас ід. номер, то скажи їй свій бажаний пароль, який потім чомусь поміняти не можна, то ПІБ любої довіреної особи, хіба про колір шпалер не питала. От про якість нічого не скажу - вчасно передумав, але чув кардинально різні відгуки.
     
  14. Sonianin

    Sonianin Active Member

    Всім привіт.
    Підкажіть, будь, ласка, може хто знає...
    Потрібна виділена лінія на вулиці Головацького - бічна Городоцької, трохи вище цирку.
    Буду вдячна за допомогу.
     
  15. sselev

    sselev Well-Known Member

    Уарнет завжди знижував ціни першим, але останнім часом щось почав пасти задніх. Може хтось чув чи вони збираються оновлювати тарифи?
     
  16. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    зайдите на сайт http://netogo.net и Вы узнаете много нового про Укртелеком!
    А вообще, Укртелеком в 2010г. ОБМАНУЛ ТЫСЯЧИ ЛЮДЕЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Весной этого года появились два "БЕЗЛИМИТНЫХ" мобильных тарифа.
    это для пользователей через USB-модем
    Безлимитные они в первую очередь по тому, что вообще не учитывается трафик!
    За один абоненты платят 60 грн/мес, за другой 120 грн/мес (везде +ПФ, +НДС) тарифы заявлены без учёта трафика и отличаются скоростью.
    с августа всех абонентов, что подключились "обрадовали" а точнее абманули - в первом тарифе вдруг появилось ограничение до 5 гигабайт трафика в месяц, а во втором до 10 гигабайт в месяц, а потом Вам скорость снижают до 64мб/сек !!!! и такая скорость у Вас будет до конца месяца!!!
    т.е. в первый тариф - скорость уменьшают в ЧЕТЫРЕ РАЗА, а во втором ещё больше !!!!!!!!!!!
    УКРТЕЛЕКОМ ОБМАНУЛ КЛИЕНТОВ!!!
    ПОЗОР УКРТЕЛЕКОМУ!!!!
    ДАВАЙТЕ ОБЪЕДИНЯТЬСЯ И БОРОТЬСЯ ЗА СВОИ ПРАВА!!!!
    phpsua@gmail.com
     
  17. sv-ukraine

    sv-ukraine Active Member

    В мене також таке трапилося. Я користуюся фарлепом, оскільки в тому районі, де я живу взагалі з інтернетом напряг. Дуже зраділа, коли їхні послуги можна було оплатити через айбокс, 2 місяці платила, а потім мені чомусь відключили інтернет, коли я передзвонила в сервісний центр, то мені сказали, що в мене не проплачено за інтернет, виявляється один платіж чомусь не пройшов, я мусила знову проплатити, а мої кошти ще досі не повернулись. Бажання ще раз пратити через айбокс немає, хоча за кредит сплачевала і проблем не було.
     
  18. syavych

    syavych копач

    чеки треба зберігати...
     
  19. sv-ukraine

    sv-ukraine Active Member

    Та , власне, чек є, а грошей ще не повернули о_О
     
  20. Runa

    Runa New Member

    Якщо раптом ще в пошуках, network.lviv.ua має там покриття.
    Користуюсь вже більше трьох років, дуже задоволена.
     
а де твій аватар? :)