інтернет -провайдери Львова

Тема у розділі 'www', створена користувачем doris, 26 лют 2007.

?

Якби я зараз обирав провайдера то вибрав би?

  1. Інті (airbites)

    18,5%
  2. Київстар

    26,2%
  3. БІТ-Уарнет

    0,6%
  4. Вега (Фарлеп)

    4,8%
  5. Укртелеком

    11,9%
  6. Одеко (Лініяком)

    4,2%
  7. Воля Бродбенд

    6,0%
  8. Комітех

    5,4%
  9. власний варіант

    22,6%
  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    До нас нарешті теж Київстар підключили.В мене зараз білайн,може перейти,хто шо скаже?Мо у когось є Київстар,яка думка?
     
  2. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    у мене зараз теж білайн, підключаю, але й залишаю білайн(без оплати), нічого не втрачаєш + 2 місяці халяви(треба заплатити абонплату за 1міс. при підключенні). Впринципі КС і білайн - це одне і теж, але поки в КС немає такої кількості абонентів інтернет буде працювати стабільніше і швидкість буде відповідати тій, що вказана в тарифних планах=) Якщо користуєшся новими тарифами (Чемпіон, Олімпієць і т.д) переходити варто, якщо ще старі де 5Мбіт/5 коштує - 100грн., то різниці ніякої немає!
     
  3. Mills

    Mills Member

    я користуюся Network і все супер гуд ;)
     
  4. peGas

    peGas Well-Known Member

    Підкажіть провайдера який підключає на площі старий ринок
     
  5. VKfmfan

    VKfmfan New Member

    Хто що може сказати про freenet? Як на рахунок стабільності?
    Зараз підключений до ОГО, так як раніше не було ніякого вибору. Інтернет стабільний, але 100 грн за 1 мбіт/с.. freenet же пропонує 6мбіт/с за ті ж гроші... Задумався над зміною провайдера, але боюсь що потім прийдеться повертатися до ОГО, бо у неті знаходжу багато негативних відгуків про цього оператора, правда в основному із Києва..
     
  6. Nazarko333

    Nazarko333 Well-Known Member

    Ультра-ультрою.Чекаю не дочекаюся поки введуть і інші нові тарифні плани у нас у Львові,а то у тому центрі європейського міста крім ОГО та ще одного провайдера ( я якраз до нього підключений) більше провайдерів не має і через те мій провайдер не спішить знижувати ціни на інтернет,він чекає поки це зробить ОГО,ось так класно жити у центрі та платити 100 грн за мегабіт :) - Європа ))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vujko

    vujko Member

    Я користуюсь Білайном (Інтернет в дома) набагато краще ніж аербіт... власне з нього я і перейшов на білайн....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Salariss

    Salariss New Member

    Панове, доброго дня!

    Може, хтось зможе підказати - до якого провайдера можна підключитися на Городоцькій, зовсім поруч з "Магнусом"? (Цікавить пристойний анлім).

    У "Магнусі" є wi-fi - то може, випадком, хтось в курсі, чий він там?

    Наперед дуже-дуже вдячна, якщо хтось щось знає і не пошкодує хвилинки, щоб поділитися корисною інформацією :)
     
  9. Ярик

    Ярик Well-Known Member

    Повністю підтримую, зробив теж саме.
     
  10. elephant

    elephant Active Member

    Ну що ж панянці ніхто не допомагає :)

    "Елементарно Уотсоне" (c) Е.-М. Ремарк :) , за умови , що Wi-Fi загальнодоступний. Під'єднуєтесь до нього , запускаєте командочку "tracert bla-bla-bla" (замість bla-bla-bla напишіть адресу улюбленого сайту , для прикладу не пишу, бо тоді це повідомлення витруть через "рекламу" ) потім дивитеся IP адресу першого маршрутизатора , якщо 192.168* чи 10.* берете наступну . Копіюєте її у віконечко в правому верхньому куточку на сторінці ( от халепа, знову адресу сайту треба написати і тоді повідомлення витруть за "рекламу" ) Réseaux IP Européens Network Coordination Centre , натискаєте Enter і уважно читаєте вивід. Так можна довідатись хто провайдер.
     
    Останнє редагування: 7 тра 2010
  11. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Якщо Ви знаходитесь в зоні дії якоїсь мережі вайфай, першим потрібно перевірити стандартні паролі типу: admin, 1111, 0000, parol, 1960, 1961, 1962, … 2000, … . Досить часто спрацьовує. Якщо ні, перевірити яке шифрування стоїть. Шифрування WEP яке вже є застарілим, але ще використовується легко зламується спеціальним софтом, якого в неті купа(сам перевіряв).
    Якщо стоїть новіше шифрування, його всеодно можна зламати спеціальними пристроями. Китайці такі пристрої вже закинули в серійне виробництво. Ціна в Китаї такого пристрою(внизу посилання №2) — 20€
    [​IMG]
    ссилка №1, ссилка №2
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nazarko333

    Nazarko333 Well-Known Member

    Привіт!Хто в курсі який інтернет-провайдер крім ОГО є на вулиці Огієнка,вона знаходиться на початку вулиці Городоцької навпроти 11 школи (біля церкви Анни) ???
     
  13. Salariss

    Salariss New Member

    elephant, Максим Великий, дякую за розгорнуті поради :) От тільки проблема у тому, що я поки що знаходжуся у Кіровограді, а до Львова тільки планую днями переїжджати, тому й "пробиваю" список провайдерів заздалегідь ))
     
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Є питання до знаючих.
    Колега живе на Сихові в особняку - біля станції Сихів. Хоче підключитись до нету - (дітьо хоче ігри по нету бавитись).
    Скільки трафіку ті ігри їдять і чи є там якась альтернатива окрім Фарлепу?
     
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    На рахунок альтернативи Фарлепу нічого не можу сказати, але онлайн-ігри (не браузерні) їдять мало трафіку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. syavych

    syavych копач

    Навіщо Фарлепу альтернатива? Імхо найкращий провайдер Львова :)
     
  17. comanche

    comanche загубився у пошуках часу


    Фарлеп нічим не кращий за інших горе провайдерів. ІМХО нема у львові толкового. Точніше є, Уарнет(корпоративний), але тарифи дорогі.
    В мене знайдеться добра копиця людей які ваш фарлеп ставили і ні нету нормального... нічого :)
    Є звичайно і довольні, скажімо в мене УкрТелеком, і я довольний. Сигнал не пропадає, обривів звязку нема. Лінію тримає на всі штири мегабіти, ні менше ні більше :). А вже знайомі троха далі - плюються, бо в них постійний геморой. Все залежить від віддаленості до АТС, від самої АТС і від кабелю. Інтернет потрібно обирати в локальному масштабі. Обійти сусідів по будинку, попитати. Звичайно кожна жаба своє болото хвале, але думаю що здубільшого можна буде отримати більш менш точну картину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Сусіди мають якийсь за 70 грн. Просив взнати оператора. Поділюся ,як взнаю.

    Дуже добре, як так. Можна буде спробувати альтернативу. :) Ігри точно не веб.
     
  19. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Клієнт-серверну взаємодію завжди стараються розробляти такою, яка би споживала якомога менше трафіку. Припустимо, ви бавитесь в Counter-Strike на серверах в інтернеті. Запущена у вас гра є клієнтом, сервер знаходиться десь далеко і узгоджує спілкування між всіма клієнтами, що приєднані до нього (всіма гравцями). Так от при цьому від сервера до кожного гравця і навпаки йдуть лише координати розміщення/пересування гравців по карті, певні змінні, які визначають їх дію в данний момент, а не все зображення гравця, всі звуки і т.д. Коротше кажучи, логічно передавати якісь мінімальні дані, що дозволяють клієнту адекватно сприймати і відображати гру, аніж передавати всю мультимедіа-інформацію (відео, звук), яка споживатиме багато трафіку. Тому на все це потрібно лічені кілобайти, а не мегабайти. Хоча в кожному випадку все залежить від самої гри. Якщо у вас буде встановлений брандмауер, що дозволятиме відслідковувати трафік кожної мережевої програми, тоді й можна точно визначати, хто скільки спожив.
    Але, наприклад, в Counter-Strike точно можна бавитися на тарифному плані 128/64 kbit/s і без глюків, якщо при цьому буде нормальний пінг (ping, latency)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я в курсі цих роздумів, але іграми не захоплювався, то й не в курсі. :)


    Лиш би не набігало по гігу в день :)))
     
а де твій аватар? :)