інтернет -провайдери Львова

Тема у розділі 'www', створена користувачем doris, 26 лют 2007.

?

Якби я зараз обирав провайдера то вибрав би?

  1. Інті (airbites)

    18,5%
  2. Київстар

    26,2%
  3. БІТ-Уарнет

    0,6%
  4. Вега (Фарлеп)

    4,8%
  5. Укртелеком

    11,9%
  6. Одеко (Лініяком)

    4,2%
  7. Воля Бродбенд

    6,0%
  8. Комітех

    5,4%
  9. власний варіант

    22,6%
  1. Sonianin

    Sonianin Active Member

    Дякую. Звяжуся обовязково з ними.
     
  2. Romantika

    Romantika Member

    Привіт усім! Підкажіть будь-ласка провайдера який підключає в районі Зеленої. Я живу на Сліпого (район водоканалу). Хотіла підключитися до Укртелекому, але вони перевірили мою лінію і сказали що вона непридатна... :-( Наразі користуюся Піплнетом, але він дорогий і швидкість недуже, багато непокачаєш...
     
  3. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Та, PeopleNet час від часу нагадує Dial-Up. Я сам їм користуюсь (просто нема можливості підключитись до іншого провайдера) вже не можу дочекатись, коли підключусь до іншого провайдера.
     
  4. Romantika

    Romantika Member

  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Маю інформацію, що найближчим часом, тобто орієнтовно з квітня, на ринок вийде новий потужний провайдер - Київстар. В принципі не новий, але буде надавати нові для себе послуги. До переважної більшості будинків у Львові підведено оптичні кабелі і встановлено мережні концентратори. Будуть надавати Інтернет, послуги ІР-телефонії і, що найцікавіше, цифрове телебачення. Тарифи поки невідомі, мовчать як партизани. Навіть їхні працівники не можуть толком нічого сказати. Лише чув, що скоро почнеться потужна рекламна компанія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А звідки інфо? Дайте якісь джерела. Дуже цікаво.
     
  7. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Розвіддані:) Розкрити не можу :sad: Але скоро появиться реклама. В відкритих джерелах інформації поки що немає. Єдине що можна сказати, що ще від літа прокладали оптику і ставили обладнання в будинках, перед тим уклавши договори з ЖЕКами і ОСББ, яким належать будинки, на прокладку оптики і розміщення обладнання з відповідною орендною оплатою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ну, тоді будемо надіятися, що КС складе гідну конкуренцію Волі.
     
  9. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я також на це надіюся. Як буде достойна альтернатива - то це тільки на користь споживачам. Може конкуренція заставить Волю краще працювати.
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене він був на Науковій майже рік. Толкові працівники в офісі, підключили зразу без проблем (а не так, як підключає Аірбіт, що треба ходити в ЖЕК шукати когось хто має ключі від даху, потім шукати людей, які мають інші ключі, потім брати якісь дозволи на підключення, чекати їх 2 місяці :wacko: ). Ще й дали нам кабель на цілу квартиру, який потім ми забрали собі, коли переїхали :). Збоїв в неті не було, все добре працювало. Пропадав нет за весь час лише 2 рази. І то коли вирубувало світло в районі, де їх обладнання стояло. І служба підтримки постійно на зв'язку, можна було легко додзвонитись і про все розпитати.
    Одним словом, рекомендую! :good:
     
  11. Romantika

    Romantika Member

    nirvanka, дуже тобі дякую, але нажаль у мене вони не проводять инет:-(
     
  12. Romantika

    Romantika Member

    А хіба Воля підключає у Львові?:scratch_one-s_head:
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і ві Львові теж:hi:
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    во, вже є нові тарифи від КИЇВСТАРа

    Львів
    Тарифний пакет
    Лайт
    Старт
    Стандарт
    Профі

    Швидкіть доступу до Інтернету, Мбіт/с
    2
    5
    10
    20

    Щомісячна абонентна плата, грн 80,00 120,00 150,00 240,00

    Початковий платіж при підключенні, грн 80,00 120,00 150,00 240,00


    інфа є ту http://kyivstar.ua/internet/tariffs/
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Моя інформація вже знайшла документальне підтвердження.
    Сьогодні зранку знайшов в поштовій скринці рекламку:
    2 МБіт/с - 80 грн.
    5 МБіт/с - 120 грн.
    10 МБіт/с - 150 грн.
    20 МБіт/с - 240 грн.
    Цікаво тільки, чи то гарантована швидкість, чи то скрите "...до ХХХ МБіт/с". Бо кажуть знайомі, які переконалися на практиці, що деякі провайдери декларують максимальну швидкість доступу без попередження, що в час великого навантаження на мережі вона може падати в декілька разів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. syavych

    syavych копач

    Думаю поки що немає різниці - щоб швидкість впала хоча б вдвічі, потрібно досить багато користувачів на одній лінії. Поки КС їх набере... Тим паче якщо справді провели оптику в будинки, то канал широкий достатньо.
     
  17. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Як завжди тарифи для Києва дешевші. Чому не уточнили вихідну шв? - таке враження що вона нікому непотрібна в Україні. Чекаємо на тести швидкості від абонентів та відгуки. Мого будинку на Левандівці в їх списку немає.
     
  18. syavych

    syavych копач

    Усьо уточнили :)


    ---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

    Тариф "Лайт" в нас дешевший ;)
     
  19. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Замітив. Але тільки він і тільки на 5 грн. А так всі інші дорожчі.

    Незамітив. Хотілося б вірити. Чекаю тестів.
     
  20. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    думаю пізніше ціни врівняють, просто в Києві дуже велика конкуренція! Не думаю, що якість буде дуже висока, але надіюсь краща, ніж в Волі та Білайну! Залишив заявку чекаю на підключення!
     
а де твій аватар? :)