Delete

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 5 бер 2007.

  1. Онікс

    Онікс New Member

    Хто підкаже:dntknw:, до яких комп. мереж можна підключитись на вул. Східна ????:) ( біля Кока-Коли, Фокс-Март на Липинського, Галка, Хлібо-комбінат). Назвіть будь ласка всі підходящі варіанти ! Чи краще ОГО....? в мене АТС - 230 :blush:
     
  2. Nazarko333

    Nazarko333 Well-Known Member

    Якщо не знайдеш ніякого нормального провайдера,або будуть задорогі то краще явно підключитися на ОГО,ціни у них зараз впали,але всетаки ще пошукай провайдера з мережею
     
  3. Chapter

    Chapter New Member

    Хотів би підключитися до мережі. Живу на Кирила і Мефодія 10. Ти якось писав, що можеш допомогти.
     
    Останнє редагування модератором: 28 січ 2009
  4. MrVOVA

    MrVOVA Member

    I need help!
    доможіть, треба підключити безлімітний нет на Зеленій 267:sad: там ну ніяких локалок нема, ні мого скайнету ні аербіту(( people.нет некатить бо унлімів нема, там будинки на зеленій одноповерхові так шо треба безпровідний...провідні непроводять((
     
    Останнє редагування: 23 лют 2009
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    тільки уарнет. вузол на хім.фаці
     
  6. Floyd

    Floyd New Member

    Підкажіть ,хто знає локалку чи провайдера в цьому будинку чи поряд. [​IMG]

    Ще до того побачив оголошення на підьїзді..якийсь мариннет, але жодного телефону..всі відірвані. Хто знає? що то таке?. Ого -нажаль дорого. Аєрбіт в останню чергу пропонувати..

    Ось тут вирiшив запитати у тих хто користюеться Скайнетом. У разi вiдсутностi мережi вiдновлюють на який день? Чому питаю- на весь сервiс нарiкать жодних..окрiм нештатних ситуацiй..приходиться чекати на полагодження декiлька дiб.цiкаво вiд чого таке вiдверте нехтування "боротьбою" за клiента. Добре що маю тимчасову альтернтиву у виглядi 3g. утеловського, хоч пошту прогляну.
     
    Останнє редагування модератором: 18 бер 2009
  7. BiHHi-6yx

    BiHHi-6yx New Member

    Доброго дня всім мешканцям цього форуму)) Люди дорі підкажіть будьте добрі чи є якась мережа на вулиці Рильського чи полизу???
     
  8. Desperado

    Desperado Well-Known Member

    Пробуй Білайн інет... залиши у них заявку на покриття... на Науковій 6а є...
     
  9. ngr

    ngr New Member

    а хто знає який інет можна підключити на перехресті бандери і єфремова? Полінет не підходить.

    pls!!! help!!!
     
    Останнє редагування модератором: 20 бер 2009
  10. inCity

    inCity New Member

    Гладіатор на велику букву "Г"

    Одразу приношу вибачення за те, що не запостив у тему "інтернет -провайдери Львова". Якщо це так суттєво то дуже попрошу модерів перенести ;)

    Ну а тепер до теми.
    Я - юзер гладіатора з досвідом "юзання" 2 роки. Я вважаю це досить великий час. Тепер я хочу розказати вам що це таке.

    Завітаємо спочатку на сайт - gladiator.in.ua

    Оновлення бувають приблизно 5 раз на місяць. Під оновленням маю на увазі 1-3 фільми.
    Якщо ви мали справу з мережами, то зроумієте, що 1.8 тб на мережу це дууже мало (в мережі це відчувається, оскільки потрібно постійно щось видаляти).

    лише CS 1.6

    хіба якщо зайдете на спеціальний сайт в інтернеті. мережевого радіо нема

    2 роки тому те саме було.

    Внутрішня швидкість мережі становить всього 10 мбіт. Себто з сервера ви можете качати з швидкістю ~ 1.2 мбайта\сек (та це буває рідко. як адміністрація пояснює - нагрузки... Ніби в інших мережах небуває нагрузок. Зазвичай швидкість в двічі менша). Про це звичайно ж ви ніяк не прочитаєте на сайті.

    Основними ресурсами мережі є чат (StrongDC), форум, відео портал та фтп. Про фтп (файловий) сервер я вже писав вище.
    Якщо в чаті або на форумі напишете щось криве, що не сподобається адміністрації (типу "глад - аццтой", незалежно в якому формулюванні, в якій формі, з доводами чи без) одразу слідує бан (і на чаті і на форумі). Весело, чи не правда?
    Єдиний ресурс, який мене повністю задовільняє - це відеопортал. Щоправда це не заслуга фірми, оскільки це популярний (серез локальних мереж) придбаний скрипт.

    Цікаво чи є тут ще юзери гладіатору, і цікаво було б почути їхню думку про цю мережу.

    Ледь не забув сказати про ціни! А вони у них великі. Ще плюс доводиться платити 15 гривень за користування мережею (якби було за що - не було б жалко, та так ніхто не робить).

    Вибачте, наболіло. Я б не насмілився цього всього накатати, та я "свалюю" з наступного місяця в іншу мережу або просто до провайдера (ОГО до прикладу)
     
  11. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    Допоможіть, будь ласка. Яку локальну мережу можна підключити по вул. Керченська, біля вул. зелена 107. Мене цікавить з інтернетом безліміт до 150 грн/міс.
    Киньте любі пропозиції.


    [​IMG]
     
  12. odree

    odree Member

    я вже в цій мережі більше 2 років. нарікань ніяких. сайт марежі і тарифи
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    :))):haha::haha:
    Наспівуючи:
    Вот и все что было вот и все что было
    Ты как хочешь это назови
     
  14. odree

    odree Member

    ну от і хто б вас розвеселив?

    Швидкість, Кбіт Ціна, грн/міс UAIX
    128 30
    256 45
    512 60 +6Mbit/s
    1024 90 +12Mbit/s
    2048 130 +20Mbit/s
    4096 200 +30Mbit/s
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    це до мережі на керченській?

    Це до мережі на керченській?
    Якщо так, то як підключити, сайт не працює
     
  16. odree

    odree Member

    ні, це мережа на науковій. я так зрозуміла, що сайт працює лише в мережі, тому звиняйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. dkv023

    dkv023 Member

    якій провайдер може покривати район вул. Золотої?
     
  18. quadfactor

    quadfactor New Member

    Підкажіть будь-ласка, може хто знає, через кого можна до і-нету підключитись на вул. Коцюбинського? (район стрийскього базару, площа Франка) Локалка не обов"язкова.

    ОГО відпадає - нема тел. лінії Укртелекома.
    Є телефон від Фарлепа, але радіоканал (без кабеля якась фігня з антеною на вікні стоїть) - таке до нету підключать? Треба базлімітний мегабіт не менше. Ну на крайняк 512-ку?
     
  19. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    так почніть з того, що подзвоніть у Фарлеп.
     
  20. HacK

    HacK Member

    пробуйте www.liniacom.net , але треба дзвонити питати чи можна підключитися, на сайті не оновилися нові адреси...
     
а де твій аватар? :)