Delete

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 5 бер 2007.

  1. krooogle

    krooogle New Member

    Не підкажите, провайдера на початку проспекта Чорновола, 1 будинок? перехрестя з Городоцькою
     
  2. Tony

    Tony Well-Known Member

    і

    Цих мереж вже неіснує і цей е-мейл немає ніякого до них відношення (він мій), тому думаю треба видалити
     
  3. leopolice

    leopolice Member

    В нас (на Підзамче) є 2 варіанти, якщо немає телефону від Укртелекому:
    1. Спробуй поставити номер тел. від Залізниці. І вже в них - ADSL. Правда, макс - 2 Мбіт = 70 грн. Але стабільні - 2 роки користувався
    2. Лінком. Локалка. 100 грн = до 30 Мбіт. Але якість і швидкість не відповідають заявленим. нет падає регулярно (за 30 останніх днів - 7 разів, тобто 7 днів нету або не було, або страшно нестабільний). Та й провайдером назвати це важко. група ініціативним хлопців під чиїмось капіталом заробляють сбі на життя. Про їх офіс,договір...і тд можете не питати - від відповіді відійдуть.
     
  4. abrukos

    abrukos Member

    Маю намір зпригнути з Волі але поки що не знайщов достойних варіантів.
    Хто може запропонувати гарного інтернет провайдера в районі автовокзалу на стрийській?
     
  5. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Порадьте щось порядне на вул. Новий Світ (колишня Демократична). Крім ОГО, знайшов лише Волю. ОГО ситий по горло, як на сьогодні працює Воля, не знаю, просвітіть, будь-ласка.
     
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Воля, як на мене, задорого себе цінить, користуючись своєю монополією. АМКУ видно належить волі....
     
  7. Wawnet

    Wawnet New Member

    Там є провайдер OVERLAN, це вулиці Гайдамацька, Хімічна, Тесленка, Лемківська, Ставова, Тесленка.

    ---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:18 ----------

    Кого цікавить інет на вулицях: Зелена, Левицького, Дороша, Вагилевича можем підключити, якість перед усім!
     
  8. Підкажіть інтернет провайдера на вул.Марка Вовчка????
     
  9. olvo

    olvo New Member

    Підкажіть провайдера по вул. Родини Крушельницьких крім Волі
     
  10. fedorovych

    fedorovych New Member

    Доброго дня. Які є провайдери інтернету крім Астра на тракті. Цікавить в районі тракту 104
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк



    Надіслано з мого SM-J105H
     
а де твій аватар? :)