Iнтернет-магазини

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2007.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    В інтернет-магазинах львівських не треба. В тому і плюс.
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    шкода лише, що їх одиниці :sad:
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Колись і до нас дійде прогрес:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    А де ж зберігається продукція??? Площа під магазин - так, не потрібна. Але під склад - дуже навіть потрібна.
    Консультантів так багато, як в онлайн-магазині - так, не треба, але кілько осіб "онлайн" мають бути. А ще, щоб сайт нормально функціонував, додатково потрібен тех. суппорт.

    Додано через 2 хвилини
    На гуртовні одну штуку товару не купиш.
    А партію треба десь зберігати. Отже, потрібен склад і всі витрати, що з цим повязані.

    Додано через 3 хвилини
    Це на яких? Я не захищаю "фокстрот", мені справді цікаво.
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Прекрасна штука інтернет-магазин.Мій чоловік вчора замовив хард, то сьогодні вже привезли і ще й економніше вийшло на 500 грн.Правда це в Києві доставка безкоштовна, а у Львові я не знаю...:y:
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Прошу:
    ціни на одну з позицій в надцятьох інтернет-магазинах (тут портал порівняння цін в неті)
    http://nadavi.com.ua/prc/122/nokia-n95-8gb/prc-39.php

    і у фокстроті
    http://foxtrot.com.ua/Catalog.aspx?CatalogID=11&ClassID=60&CityID=

    різниця 150 баксів легко. Немаю часу далі робити роботу замість їх працівників.
     
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Я мала наувазі з Львівських мереж побутової техніки...?
    бо з Київськими порівнювати некоректно. Крфм того, не завжди позиції, заявлені на "надаві" фізично присутні у Київських магазинах. Переважно, Вам скажуть, що за такою ціною товар закінчився, но "вмєсто етого ми вам можем прєдложить..."
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Не було таких випадків зі свого досвіду.

    А фокстротівський - не київський?;) Може мені його з магазинами Бобруйська порівняти ще?)


    Вам потрібні побутова техніка по гуртовим цінам - пишіть в приват. Є люди які працюють на гуртовнях, Львів очевидно ними і обходиться наразі.) Фокстроту нема що протиставити їм. Хтось гарно витратив гроші на сайт з якого жодної користі.
     
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    А у мене були, ноутбук хотіли купити.
    А починався у Львові :) Ок, я мала наувазі з магазинів, які представлені у Львові. Бо про ті, що у "надаві" (110ua, pro100r) я нічого не знаю і навряд чи купуватиму у них.

    Додано через 33 секунди
    дякую:)
     
  10. Protskiv

    Protskiv Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Я заходила на сайт www.parfumy.lviv.ua це інтернет-магазин парфумів. Замовила парфуми за однією ціною, а через кілька хвилин виявилося, що вони вже коштують на 7 грн більше. Доставила мені їх молоденька панянка, плату взяла, як написана нова ціна. Треба було відмовитися принципово від покупки, бо не можна так ціну міняти. Ну і пізніше взнала, що ті парфуми - то підробка, бо таких давно не виготовляють. ОБИДНО:sad:
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Ну, але при тому внизу біля ціни написано - Інтернет-магазин у Києві:)

    Не ставила собі за мету такі шукати просто. Може як буде час пориюсь в неті. та то Ви і без мене зробите. Я завжди коли знаходила потрібний товар - просто оплачувала ще його доставку. Все одно вийде дешевше. І до речі - магазини постійно змінювала - бо просто шукаю не їх, а товар.

    Додано через 1 хвилину
    Можу сказати скільки через моїх знайомих це буде коштувати. Яка модель?
     
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Як визначусь - напишу в приват :)
     
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Усе одно, коли купляєш техніку через і-нет, ходиш по магазинах, придивляєшся, потрогаєш, зручно- не зручно.

    Купляла газову поверхню, електродуховку, бойлер і мийку в кухню через інет магазини. Київські. Набагато дешевше, ніж в фізичних магазинах. З києва передавали сюди (знаючи як їздить Автолюкс не ризикую, щоб техніку надсилали через них).
    Але холодильник і пралка - занадто великі для таких передавань.
    Холодильник купляли в і-нет магазині Шок, на кількасот гривень дешевше.
    Та ж сама пралка в інет-магазині фоксмарту коштує дешевше, ніж в інет магазині фокстроту (хоч це одна контора, наскільки я розумію).

    Є львівські і-нет магазини, технорай, техносвіт, і ще хтось давав телефон складу в іншій гілці, є ще ярст. Це стосоно побутової техніки. А , ну і шок, там дешевше на 150 грн, ніж в інет-магазині фокстроту.

    Зараз чекаємо поставки з техносвіту, бо на складі немає, наступного тижня поставка. В них дешевше на 250 грн. Що не кажіть, але гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    перший раз купували фотік, різниця в 200 баксів легко. і хоч ми той магазин теж не знали, але тепер знаємо :) і ноут у них брали - теж різниця вийшла суттєва.
    перший раз страшно, а потім адаптуєшся :) весь світ так живе
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    То, все-таки, беруть ПДВ і митний збір з посилки (надісланої інет-магазином з Америки курєрською поштою) чи не беруть? Хтось може точно сказати? Хочу зробити замовлення на 100 баксів в одному з інет-магазинів США.
     
  16. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    До 200 єврих стандартними службами доставки (UPS, Registered Airmail, EMS і т.д.) розмитнення немає. Але проблема в тому, що частенько митниця не довіряє інвойсу, вкладеному в посилці (бо бувають випадки свідомого заниження ціни щоб оминути збори). Тому мають право відкрити посилку, глянути що там і прикинути свою вартість (як здогадуєтесь вона може стати більшою 200є :)). Тому рекомендації дві: 1. старатись не закуповуватись впритул до 200є; 2. якщо митниця переоцінила за 200, не полінуватись прийти до них (бажано мати роздруківку оплати лоту з магазину, чи у випадку е-буя номер лота). Хлопаки на митниці шустрі - одразу залізуть в нет і глянуть ціну лота на е-буї.

    У випадку з кур'єрськими доставками (DHL тощо) то в ціну послуг служби вже входить розмитнення, незалежно від суми товару.
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    на рахунок UPS я б не була така певна, бо вони так само відвідують митницю як і DHL.
    Забула ще один ньюансик: згідно з нашими законами вартість пересилки приплюсовується до декларованої вартості посилки. Якщо вартість транспортування не буде зазначена на інвойсі тощо, то варіант 1 - пройде і так; варіант 2 - попросять у транспортної компанії "Калькуляцію транспортних витрат", а тут вже або їх просити написати не реальну ціну, або навіть не знаю. В нас (DHL) митниця просила надати їм роздруківку наших тарифів, щоб вони могли самі приплюсовувати вартість до всіх посилок. Найдешевше відправлення в районі 50 дол.


    якщо вирішите замовляти: ні в якому разі не відправляйте кур"єрськими службами, просто поштою. Можна застрахувати, але поштою. Відрізнити в принципі не складно: кур"єрськими службами термін доставки в середньому до тижня (в кого як), а поштою буде тижні 2-3 (10-14 робочих днів).
     
  18. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Вибачєюсь, там очепятка. Я про USPS :)
     
  19. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Тут bora пропонує купувати техніку по гуртових цінах через якихось знайомих. Якщо майже всі так купують, тоді питається для чого відкривати якісь інет магазини?

    Додано через 24 хвилини
    Консультанти потрібні, приміщення під офіс напевно теж, розміщення прайс-листів та мінімальна реклама в інеті це теж витрати.


    Продавати вроздріб по гуртових цінах - це повний маразм. Якщо і-м бере товар по 1000 у.о., а вам продає по 1010 у.о. то і сервіс може бути на відповідному рівні.

    Роздрібні ціни в Києві часто бувають нижчі ніж львівські гуртові. Ще один аргумент проти розвитку інет-торгівлі у Львові.
     
  20. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мамусі, які купували товари через УМКУ, напишіть, будь ласка:
    1. Як відбуваються розрахунки (післяоплата/передоплата,на пошті/кредиткою/на розрах.рах.).
    2. Чи довго треба чекати на товар (ми хочемо замовити автокрісло)
    3. Як вони посилають його (поштою чи як).
    Дякую:)
     
а де твій аватар? :)