Iнтернет-магазини

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2007.

  1. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    1. Придумати назву. Визначитись з асортиментом товарів, цільовою аудиторією, постачальниками, ціновою політикою. Скласти бізнес-план та вивчити конкурентів, можна попробувати поторгувати через оголошення в газеті.

    2. Зареєструвати і створити сайт. Сайт можна писати вручну або використати вже готові "скелети" і наповнити розділами та товарами. Зробити початкову розкрутку сайту.

    3. Зареєструвати СПД або юрособу, це обов'язково якщо при продажі необхідно заповнювати гарантійні талони. На цьому етапі має бути чітке уявлення про то як все буде працювати.

    Жити за рахунок інтернет-магазину можна, за умови серйозного ставлення до цієї справи.

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Dr.F@ust

    Dr.F@ust Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    щодо інтернет-магазинів у еас то тут виникає ще одна маленька проблема, в нас ще люди не привикли купляти через інтернет. Тому сподівтись на великі прибутки одразу не варто розраховувати.
     
  3. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    а що відомо про так званий Google Checkout? Воно надійне?
     
  4. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Про цю "проблему" я чув ще 1,5 роки тому, коли починав працювати в цій сфері. У Києві інет-магазини популярні, тому що інет більше розповсюджений та в людей просто нема часу їздити по місту. До нас це прийде трохи пізніше.

    Додано через 5 хвилин
    Чув ще 2 роки тому, це система прийому платежів через інет. Виглядає як надійне, але сам не користувався.

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    ну та я теж чула :). але цікаво чи хтось на практиці переконався яке воно і чи не має з ним проблем, як от з paypal.
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    а які проблеми з "палкою"?.. [​IMG]
    що вам заважає оплатити?...
     
  7. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    неможливість приймати заважає.
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    дивно, я оплачував.... [​IMG]
    вони приймають оплату....
    тільки ти не можеш отримати гроші....
     
  9. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    ну це я й маю на увазі.
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    як варіант -- користуватися обмінником для поповнення рахунку...
    юзати гаманець якогось буржуя...
     
  11. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    ніц не зрозуміла...а подетальніше?
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    інтернет-обмінник дозволяє переказати кошти, наприклад, з вебмані на "палку"....
    якщо маєте друга, який живе в європі\америці -- він може отримувати ваші платежі і повертати їх у вигляді вебмані....

    якщо потрібно саме оплатити чиїсь послуги -- у більшості випадків можна скористатися валютною платіжною карткою...
     
  13. Dr.F@ust

    Dr.F@ust Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Вона надійна але поки що працює не в багатьох країнах навіть Європи, досі працювала лише в США і недано дозволили кажись у Британії.

    А щодо прийому платежів то в нас є свої системи які дозволяють приймати кредитні картки, наприклад Portmone.
     
  14. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Взагалі інтернет-магазини і кредитні картки в наших умовах не дуже сумісні речі.
    Є випадки коли треба писати в банк заяву щоб можна було робити онлайн платежі, інакше вони не будуть проходити. Для клієнта може бути дуже незручно.
    При оплаті кредиткою з продавця товару знімається комісія 3-5%. Якщо магазин по одягу чи по книжках, де накрутка складає 20-50% - така комісія припустима.
    Якщо продаються мобілки чи побутова техніка, з 10-15% (а то й менше) накрутки віддати комісію невигідно.

     
  15. Dr.F@ust

    Dr.F@ust Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    ssele:

    Цілком згідний про комісію, але в тому і смисл покупки через інтернет, щоб заплатити і тобі товар привезли.

    А про блокування карточки банками то така проблема в основному з Приватбанком. Потрібно брати карточки з нормальнмих банків.
     
  16. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    PeyPal рахунок поповнити в Україні неможливо?
    Припустимо, я створив собі рахунок, хочу внести на нього гроші. Яким макаром?
    Знайшов обмінник на українські аккаунти PeyPal також не хочуть вносити гроші.
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Переводьте пеньонзи мені, я вам звідси поповню... :)

    Жарти, звичайно, але частина правди в тому може і є...

    Додано через 7 хвилин
    А взагалі-то я з eBay трохи наколовся...
    Дивлюся, шось останні кілька аукцонів пролітаю... Думаю собі, шо за холєра?! Цілком взлостився, коли не купив дуже потрібну мені книжку, причому вона пішла комусь по нижчій ціні, ніж я готовий був заплатити. Глянув, і от халепа: програма для купівлі в eBay чомусь заглючила і зовсім не вступала в аукціон, зараза...
    Довелось переінстальовувати, але шкода, що рідкісна книжка вже тю-тю... хтозна, коли наступний раз з"явиться... :sad:
     
  18. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Можливо, але тільки з картки (з іншого рахунку рр ніззя)

    Оформляєте Візу і поповнюєте нею свій рахунок
     
  19. Poster

    Poster Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Мій одногрупник відкрив інтернет-магазин, оплата там по факту доставки. Та й тема дуже цікава - продукти харчування. Якщо комусь впадло стояти перед новим роком в чергах арсену...
    http://dobre.lviv.ua
     
  20. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    В нас люди не дуже охоче сприймають доставку товару, цікаво чому так?.


     
а де твій аватар? :)