Iнтернет-магазини

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2007.

  1. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо через інтернет зі Львова

    Яким боком розетка.уа до Львова? Це ж київська контора...

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Купуємо через інтернет зі Львова

    Шрек, справді навіщо все мішати докупи? Ще й тему переіменовувати. Люди вже звикли, як вона називається, шукати стануть - нескоро знайдуть (с) :)
     
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    О, от і перша проблемка в eBay намалювалась... правда не знаю ще точно, чи дійсно проблемка...

    Тиждень тому книжку купив, 19€ перерахував... досі не прийшла... Як завтра не прийде, то буду до продавця даватися чути...
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Ну що, проблемки не вийшло...

    Прийшла вчора книжка, все Ок. Всередині було ще 5€ вкладено... буцім за затримку, а ще записка, що вона просто впала з рук і трохи надбила кутик(хоча я це нерозгледів).

    Отже наразі на eBay без проблем...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Відповідь: Iнтернет-магазини

    користуйтеся пошуком www.hotline.ua . Я придбав собі монітор і фотоапарат... економія майже 400гривень:radist:
     
  6. Kamilla

    Kamilla New Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Deshevshe.net.ua - тут були? Це київський інтернет-магазин, але є представництво у Львові на Франка. Ціни -бомба. Вибір теж хороший. Брали там мобільний та фотоапарат. На мобільному зекономила 200грн, на фотоапараті 320. Шкода лише що доставки вони не роблять, обіцяли щоскоро буде.
     
  7. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Перш ніж туди йти раджу почитати відгуки клієнтів, як наших так і київських

    http://deshevshe.net.ua/guestbook/


     
  8. Kamilla

    Kamilla New Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    перш ніж вірити цьому, потрібно переконатись. Це може бути як антиреклама, так і випадок "всім не догодиш". Звичайно що у цьому світі все не ідеально. Доречі поганих відгуків про львівський магазин не знайшла!
     
  9. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Мій товариш вирішив перевірити коли підійшов час купити новий мобільний і зіткнувся з хамством. Купив на 50 грн дорожче в сусідньому магазині, для смартфона 50 грн це невелика різниця.

     
  10. Kamilla

    Kamilla New Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Що ви маєте на увазі під словом "хамство"? Його наматюкали і вигнали?
     
  11. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Він по ICQ консультувався, ми ж про інет-магазини говорим.

     
  12. Kamilla

    Kamilla New Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    В них просто є магазин, в який можна прийти і замовити. А коли це було і яким чином хамство проявлялось, якщо не секрет?
     
  13. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    То ще осінню було. Його здається відфутболили на якийсь сайт замість того щоб дати відповідь на питання (цікавились смартфоном).
    Ми обговорюємо інет-магазини. :) Ну нема в мого товариша часу ходити по магазинах, якщо можна проконсультуватись онлайн!


     
  14. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    кгм. зара у більшості студентів повноцінні платіжні карточки VISA Electron.
     
  15. Poster

    Poster Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    VISA Electron до розрахунку в нетi не приймається.
     
  16. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    цікаво, як мені вийшло? :) можливо її не скрізь приймають - то так. але Visa Electron є дебетною платіжною карткою і розробленою спеціально для розрахунків через Інтернет, адже Maestro, яка також дебетна ПК, не приймається для розрахунків в Інтернеті.
     
  17. Poster

    Poster Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Є Visa Electron i є Visa Classic, яка дорожча. Visa Classic має крiм pin коду ще код CCV2, який часто необхiдно ввести для завершення покупки, а на Visa Electron такого коду щось не видко...

    Крiм того банки пропонують вiртуальнi картки для розрахунку в iнтернет, якi можна оформити за 10 грн, i видадуть картонну iмiтацiї картки :)

    P.S. Можливо якийсь банк i пропонує такi картки Electron, якими можна розраховуватись в мережi. Але бiльшiсть банкiв виключає таку можливiсть, подiляючи клiєнтiв банку на "свiдомих" (тi що готовi платити вiд $20) за картку та "несвiдомих" (дешевi картки), таким чином страхується вiд ризикiв.

    Цi слова нi в якому разi не є образою когось чи чогось - просто висновки з роботи самих банкiв, та з досвiду з картками.
     
  18. Dr.F@ust

    Dr.F@ust Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    Ще один хороший магазин www.lvivmarket.com
     
  19. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    А скажіть, як на вашу думку, що потрібно для того шоб створити свій інтернет магазин?
    І чи може інтернет-магазин бути головним заробітком?
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Iнтернет-магазини

    звичайно, що може бути, тільки от що саме продавати треба добряче продумати...
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)