Iнтернет-магазини

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2007.

  1. Boomer

    Boomer New Member

    платіжна система PayPal.

    Доброго всім дня, в мене така проблема, може хтось знає як її вирішити. З"явилося в мене бажання придбати товар через інтернет, але магазин приймає тільки картки Віза і PayPal. Але нажаль зареєструватися в ПейПал потрібна картка, яку треба прив"язати до рахунку, картки немає. Питання в тому чи хтось у Львові купував товари через ПейПал, і чи є якийсь пунк, через який можна зробити перказ грошей. Або як саме ви переводили гроші через ПейПал. Спасибі.
     
  2. Gron

    Gron тафгай

    Пошукайте в інеті, були фірми яки за відсоток допоможуть.
    Але яка проблема щоб завести картку?
    Досить часто сплачую через цію систему, як реєструватимесь, то все дотепно написано:)
     
  3. syavych

    syavych копач

    А що заважає виготовити собі таку картку? В ПриватБанку наприклад можна віртуальну оформити не виходячи з дому і безкоштовно...

    Ну є типу обмінники які можуть оплатити товар за Вас, Вашими ж грішми (переказати їм можна або через вебмані, або звичайним грошовим переказом). Але немає гарантії, що вони отримавши гроші не скажуть "Ви хто такі? Ми нічого від Вас не отримували". Тому таки краще оформити картку і зареєструватись в PayPal.
     
  4. Boomer

    Boomer New Member

    А Ви випадково не маєте ссилки де її можна оформити, або почитати про це ?
     
  5. syavych

    syavych копач

  6. Tony

    Tony Well-Known Member

    То по вашому це норма і тре змиритися? Вот власне а потім питаємся чого так погано йде бізнес, і чого нема грошей.
    Так роблять НЕ УСІ, а тільки такі "дуже хитро*опі" яких розумні люди уникають.

    А ви, вибачте, адвокат компанії дешевше.нет.юа?
     
  7. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    а Ви, вибачте, конкурент?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Tony

    Tony Well-Known Member

    Ні, я звичайний юзер тієї галузі
     
  9. syavych

    syavych копач

    Тицніть де я казав шо то норма і з тим треба миритись. Інакше далі говорити з Вами немає про що...
    Наведіть приклади нехитрожопих інтернет-магазинів. І було б добре взнати скільки таких Ви знаєте (а я паралельно порахую хитрожопих) - цікаво просто прикинути процент хитрожопості :)
     
  10. sv-ukraine

    sv-ukraine Active Member

    Маю великий досвід купівлі товарів в інтернет-магазинах США, а львівських навіть не знаю.
     
  11. Arbayten

    Arbayten миється в бані

    Попробуйте так. Половина з тих магазинів мають вітрину в інтернеті і доставку товару.
    Для клієнта інтернет-магазину чи звичайного магазину пріоритетними мають бути не "хитрожопість" продавця, а дешевша ціна на потрібний товар. Також важливо давати гроші після власного тримання в руках неушкодженого-небракованого-справного товару. Деякі магазини так працюють.

    Хоча "хитрожопість" продавця небажана. Є статистика, що 60% покупок робиться емоційно, а не з холодним прагматичним порівняльним розрахунком. Тому досвідчений хитрожопий продавець може впихнути Вам неліквідний товар та ще й по завишеній ціні. Тут варто ввімкнути сканер хитрожопості і щирості і бути уважним.
     
    Останнє редагування: 11 сер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  12. sv-ukraine

    sv-ukraine Active Member

    О трохи є! Дякую!
     
  13. operator

    operator New Member

    купував мелоч плеєр собі- скажу на перший раз сподобалось, єдине зекономив на доставці бо замовив поштою, взагалом поки не дотягують але ми почекаєм;)
     
  14. NikaSt

    NikaSt Member

  15. Jackvorobey

    Jackvorobey New Member

    Тут є любителі офф-роуда?
    Я дуже довго шукав необхідні запчастини і спорядження для покатушок... Натрапив на цей сайт Лебедка - купить лебедку тельфер таль в интернет магазине с доставкой в Киеве и Украине. Придбав не лише спорядження, а й лебідку. Тепер ніяке бездоріжжя не страшне з таким механізмом.
     
  16. walexkr

    walexkr New Member

  17. Tolyanchik

    Tolyanchik миється в бані

  18. kira semenez

    kira semenez миється в бані

    Рекомендую лучший интернет-магазин одежды для дома и сна relish.com.ua. Очень большой ассортимент, лучшие бренды Европы и Украины, высокое качество материал! Все советую!
     

    Вкладення:

  19. Ciwenerip

    Ciwenerip New Member

    Інтернет магазин товарів для дому domoteh.com склад в Рівному, але є офіс в Львові.
     
  20. ValeriyLoginov

    ValeriyLoginov New Member

    Доброго дня! Хочу запропонувати крутий інтернет магазин меблів Главная. Тут дуже великий вибір меблів як для дому так і для офісу. Приємні ціни, Доставка по всій Україні.
     
а де твій аватар? :)