Iнтернет-магазини

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2007.

  1. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Розмови це тільки розмови.
    а БОМБА хіба закрилась? здається це такий успішний маркетинговий хід. Який вони не перший раз використовують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. sselev

    sselev Well-Known Member

    І в чому ж тоді сенс такого мегаприбуткового бізнесу?
     
  3. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Не казав нічого про мега-прибутковість цього бізнесу. Як раз бізнес ІТ продажу, взагалі в стагнації.
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    В тому і сенс, що бізнес-це не мегаприбуткова справа, а прибуткова; мега-це торгівля ділянками на Місяці,
    весь світ працює на рівні 10-15%, і всім вигідно,
    і покупець частіше приходитиме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    ну бізнеси бувають різні :)
    Аптеки наприклад, і ще є багато різних, бізнесів, які навіть в часи кризи дуже добре себе почувають. Колекторів ще згадав :) Ну і депутати всякі, хто скаже що це в Україні не бізнесс?
    От тут як раз Мега прибутки, і нічого з ними зробити неможливо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. waldi

    waldi New Member

    deshevshe.net.ua - найгидотніший інтернет-магазин!!!
    Купив у них мобільний Motorola W230 - підсунули без гарнітури
    і дата-кабеля. кажуть, уроди, ви ж не казали, що вам це потрібно!
    Інтерес втратили одразу після сплати. Навіть не повідомили про
    відвантаження замовлення!!! Мовчать, уникають що електронкою, що телефоном. Витратив 13 гривень на телефонні розмови з ними (київська філія), та все даремно. В паспорті жодної відмітки, гарантії
    де-факто немає. Повернення лише через експертизу у фірмовій
    сертифікованій Моторолою майстерні. Вперше в житті так облажався. Тоді
    провів пошук - е! та я не один! вони масово людей кидають. Я то
    подумав, що вони з неуважності про комплектацію нічого на сайті не
    сказали - в усіх інших магазинах комплектація гарантується за ту саму
    ціну. Коротше, їх треба перейменувати в ДЕШЕВКА.НЕТ!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Ураа Валді молодець, а знайдіть про нас щось таке?
    В мене найкраща реклама - завдоволений клієнт.
     
  8. sselev

    sselev Well-Known Member

    Мегаприбутковість це був сарказм.
    Насправді продавці, які накидують зверху 5-7% як правило забезпечують відповідний сервіс для покупця, наприклад трохи вище допис про дешевше.нет.
     
  9. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Нехочу хвалитись, але наші клієнти залишаються з нами, і приводять друзів. Клієнти конкурентів також залишаються з нами. Не в націнці справа, а в відношенні людини до роботи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sselev

    sselev Well-Known Member

    В нашій роботі були випадки, коли клієнти не залишались, бо знаходили доступ на гуртові фірми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Ми можемо зробити ціни і краще ніж гуртові фірми.
     
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    краще не мати справи з замовниками, що шукають "найдешевше" - такі краще най "ідуть на гуртові фірми"
     
  13. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Коли як, такий клієнт може оцінити різницю, в тупій видачи товару на пару доларів дешевше, з чорного ходу, з відгавкуваннями складівників, та не можливісттю щось обговорити та міняти. Та гарною консультацією, чеком про купівлю, гарантійним талоном. Я наприклад згідний отримати більше сервісу, особливо якщо не така велика різниця в коштах.
    На другий раз, цей клієнт вже не піде на гуртову фірму..
     
  14. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Хтось має досвід роботи з інтернет магазином http://rozetka.com.ua ? Ось хочу купити в них ноутбук Samsung R510 (NP-R510-XAA2UA) , який коштує 524 у.о. Вроді у Львові дешевше не знайти. Мені сподобалась їхня реалізація покупки - спочатку замовляєш, вони привозять на офіс у Львів, йдеш до них з грошима дивишся, платиш, забираєш і то безкоштовна доставка. Вроді непогано у Львові ноутбук за київськими цінами.
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    ми купуввали фотік, але зараз не пригадаю (не то в розетці, не то ще якийсь подібний). Забирали в офісі Нео на Федьковича. То було 2 роки назад. все було ОК.

    згадала. ми брали на Цифрі. Ціни практично однакові було, але тут була акція - давали карту пам"яті в дарунок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    То напевно не той бо там пише на сайті адресу тієї розетки
    Львов
    адрес: улица Тракт Глинянский №34
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    я вже пригадала і дописала вище ;)

    а от ноут я не скажу де ми купували. то треба чоловіка питатись, але теж з Києва і думаю, що скоріш за все, також на Цифрі.
     
  18. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    А хто підкаже, який вид діяльності потрібно оформляти для ведення електронної комерції?
    Кажуть податкова, досить серйозно береться за власників нет-магазинів...
     
  19. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    По другому запитанню: насправді нічого податкова не береться. Зрештою, то тільки такіц новини для остраху давали. Інтернет-магазин мусить бути дуже розкрученим і прибутковим, щоб їх зацікавив. В інакшому разі набагато легше прикрити свою діяльність - і нехай тоді взагалі нічого не мають... Головне - ВЧАСНО ЗДАВАТИ ЗВІТИ!!!
    А вид діяльності - роздрібна торгівля через інтернет (можна навіть такий варіант вибирати при реєстрації ФО). А щоб уникнути різних одиночних випадків можна додати оптову торгівлю та посередництво в торгівлі. Більше залежить, правда, від виду діяльності. Для прикладу, ці види діяльності використовуються тут: www.mojahata.com.ua
    Детальніші моменти - в приваті.
     
  20. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Дякую, саме це і хотів дізнатися! Ці дві позиції в мене вписані і на єдиному податку. Просто думав, може ще яку "електронну чи інтернет комерцію" треба вписувати чи т.п...
    А ще, наскільки я знаю, треба вважати на рахунок авторських прав. Наприклад, якщо торгуєте побутовою технікою, а стягнули іконку із зображенням якогось товару, наприклад, із сайту "фокстроту", то можна потім мати се-е-ерйозні проблеми! Краще купити диски з кліпартами!
     
а де твій аватар? :)