Iнтернет-магазини

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Комп"ютери, комплектуючі, оргтехніка, телефони, диски, книги, меблі, побутова техніка, автозапчастини, різні послуги тощо - з часом спектр товарів, які можна замовити у Львові через інтернет зростає, так само зростає кількість людей, які такими сайтами користуються.

    Щоправда наразі більшість інтернет-магазинів - це лише вітрина на веб-сайті. Замовляєш товар, тобі його приносять, платиш готівкою кур"єрові. Або й взагалі, доставка - самовивозом зі складу :)

    На щастя, напрямок електронної комерції розвивається, росте конкуренція і рівень проектів. Прошу сюди подавати адреси львівських інтернет-магазинів. Насамперед тих, у яких можна здійснити оплату прямо на сайті через електронні платіжні системи і замовити товар додому чи на роботу з безкоштовною доставкою. Тобто повноцінні інтернет-магазини.
     
  2. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Я молчу. У меня интернет-магазин неполноценный...
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Знайшов такий www.for.lviv.ua

    Але менеджер в ICQ чогось не відповідає. Щоб щось спитати, проконсультуватися, то треба телефонувати. А це вже вихід в оффлайн, а значить це виходить вже не зовсім інтернет-магазин :)
     
  4. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Мартини, Львов пока что не готов к использованию таких интернет-магазинов, о которых ты говоришь. Ты сам может быть и готов, а "необходимый" минимум львовян-клиентов - нет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Дуже скоро буде працювати для львівських батьків http://ymka.com.ua/ -
    Інтернет-магазин товарів для дітей!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Інтернет-магазин это глухарь, по-моему.
    Любой инет-магазин во Львове скорее используется как онлайн-каталог, просто, чтобы не лазить по городу - времени-то нету в будние дни. А карточки у большинства только зарплатные - в банкоматах наличку получать. Большинство тех, кто пользуется инетом во Львове - молодежь, а они еще пока не доработались до того, чтобы завести себе карточку, которой можно было бы платить в онлайне. Им проще прийти ногами, рассчитаться и забрать вещь.
    Если работник магазина не отвечает в аську - он лопух, потому что скорее всего он и есть владелец. Зачем было выкладывать номер аськи, если некому отвечать?
    А из тех магазинов, которые подходят под все требования Мартини - это, пожалуй, только Горганы-Уа, не сочтите за рекламу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    не точная инфа ,уже три года бесплатно сын пользуется .
    [QUOTEАкция: одновременно с ISIC/Maestro БЕСПЛАТНО предоставляется карточка «Гроші Онлайн» для безопасных расчетов в сети Интернет за товары и услуги;[/QUOTE] http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=20777
     
  8. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Ваш сын скорее исключение, чем правило - я делаю вывод исходя из своих наблюдений.
    А вот за линк большое спасибо - выложу у себя.
    (ЗЫ: каждый раз, когда моя дочка замечает Вашу аватарку, она заставляет меня включать мультик про Шрека - невозможно работать ! :))
     
  9. oleksijt

    oleksijt Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Можу запевнити, що саме такий спосіб оплати обирають 90% покупців в магазинах, де є можливість оплатити карткою. Навіть у Києві.
     
  10. oleksijt

    oleksijt Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Вже працює :)
    Заходьте.
    Доставка по Україні в руки.
    Оплата картками поки не приймається, але це справа попиту.
     
  11. oleksijt

    oleksijt Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Точніше - gorgany.com ;)
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Ну що ж, спробую щось купити. На сайті пише, що оплатити можна через інтернет. Подивимося :)
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    ееее! А принтерів то вони не продають :sad:
     
  14. yarst

    yarst New Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Шановні учасники форуму.Мене звати Володимир.Я Головний менеджер роекту ЗАТ"ЯРСТ"- Львівський інтернет-магазин Ярст.Якщо у вас є пропозиції щодо вдосконалення нашого інтернет магазину (www.yarst-dodomu.com.ua) пишіть на мою скриньку.Скоро буде оплата картками (служба безпеки банку вже провіряє 2 тижні) а так все готово. Не подумайте ,що це реклама,я реально випадково наткнувся на цей форум.І наш www вже тут висів.Мені дуже приємно читати відгуки про наш проект.А скептиків , що у Львові мало користувачів таких послуг,я запевняю---це не так!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Так! Я вірив у це :)
     
  16. Ілонка

    Ілонка Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    я от побувала на одному з львівський інтернет магазинів(www.for.lviv.ua) і мені здається що там ціни дорожчі ніж у реальних магазинах з технікою..
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    За то є розрахунок через нет"
    WebMoney Transfer
    Оплата замовлення можлива через систему WebMoney. Після узгодження з менеджером замовлення, переведіть на гаманець WMZ необхідну суму" І принтери для
    MARTINI
     
  18. yarst

    yarst New Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Не може такого бути, щоб ціни були вищі!!!
     
  19. Ілонка

    Ілонка Member

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    можуть..наприклад нателефони Нокіа вищі..
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Львівські інтернет-магазини

    Купив у Ярсті МФП принтер-сканер-копір фірми "Ксерокс". Ціною задоволений, оплатив вебманями, доставили швидко на роботу.
     
а де твій аватар? :)