Інтернет-комерція і ІТ ринок загалом

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем itwbe, 15 лип 2011.

 1. itwbe

  itwbe New Member

  Доброго дня,
  Які Ваші враження стосовно Інтернет-торгівлі? На сьогодні кажуть, що то дуже перспективно і велика кількість Інтернет користувачів зараз є.
  Цікаво, чи купуєте Ви техніку, подарунки, їжу, сувеніри? Маю досвід із замовленням продуктів харчування через Інтернет і то привезли через 2години, поки другий раз не задзвонив, плюс поповнення мобільного через Інтернет зараз використовую.
  Є багато ідей стосовно створення інтернет-проектів по електроній комерції, хтось мав вже досвід створення інтернет-магазинів, хто як розпочинав, чи розкаже хтось шось цікаве?
   
 2. duncan

  duncan батяр з личакова Команда форуму

  час-від-часу купляю щось в інтернет-магазинах, переважно -- дрібнички за 100-200 гривень
  але відкрилося і кілька продуктових інтернет-магазинів, наприклад, шувар, дуже зручно -- бо сам шувар у чорта на рогах )))))

  зробив кілька магазинів, "починав" з вивчення html, css, php та спеціалізованих CMS, таких як престашоп, опенкарт, кубік....
  загалом зара не робе модуль "шоп" в цеемесках тільки лінивий :)


  розлого розповів? :)
   
 3. Asert

  Asert New Member

  Завжди купляю через інтернет -магазин. Починаючи від побутової техніки, закінчуючи продуктами харчування. Зарас даже замовив сигналізацію в Рекордері. Но завжди довіряю тільки провіриним магазинам.
   
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Ніколи нічого не купляв в інтернеті, крім подачі даних в комунальні та плату за телефон.
   
 5. Desertflower

  Desertflower миється в бані

  Всю техніку що наразі є в нашому домі ми замовляли виключно через інтернет, іноді не вистачає часу щоб поїхати в магазин, і вибрати те що тобі потрібно, а так все під рукою.
   
 6. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Торговля в Интернете: украинцев начали штрафовать
   
 7. Інстаграм рулить. Не платиш ні за хостинг, ні за домен, а маєш вітрину й аудиторію користувачів соцмережі. Тепер ще й платити через інстаграм можна буде. Здається, ще нема цього сервісу, але скоро впровадять.
   
 8. Трохи сконфюзила мене назва теми: IT — інформаційні технології : це щось зі світу програмування, а інтернетна торгівля (чи купівля) - мені дуже знайома і досить зручна річ(ну, не люблю я ходити по магазинах) Не знаю, чи доживу до часу, коли Amazon буде популярний в Україні :)
   
 9. VaIera

  VaIera миється в бані

  Зараз уже в сфері інтернет-продавців ходять слухи, що Амазон має заходити в Україну.
   
 10. solweig

  solweig Слухачка тиші

  Для мене купівля в інтернеті це як купувати кота в мішку: ні помацати руками, ні роздивитися в деталях. Іноді трапляється купувати, коли в найближчих магазинах потрібного товару немає. Завжди трохи нервуєш, що саме надійде з поштового відділення. Ну і переплата за доставку. Яку-небудь дрібничку не замовиш, адже вартість пересилання буде чи не дорожча від самої речі.
   
 11. olexandrr

  olexandrr Active Member

  З купівлями в інтернеті коли як пощастить. Я люблю оформлювати передзамовлення з доставкою в магазин офлайн якщо така можлиість є. З Розеткою досить непоганий досвід був. Купував портфелі для дітей. З одногу боку не помацаєш, але приваблива ціна та якщо це відомий бренд сумнівів практично не було. Звичайно вигоду від купівлі треба з доставкою рахувати. А коли ще й безкоштовно можна, то взагалі зручно.
  Щодо Амазон, почекаємо. Тоді буде непереливки нашим плтаформам для торгівлі конкурувати з гігантом.
   
 12. olexandrr

  olexandrr Active Member

  З Інстаграмом зручно багатьом продавцям. Але не факт що саме твоя аудиторія буде там. Тому не всі звісно можуть переїхати туди.
   
а де твій аватар? :)