Інструмент.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Hyligan, 15 гру 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    З цим зараз проблем немає. Що в Епіцентрі, що в Лопатія. На крайній трафунок є інтернет магазини...
    Google
     
  2. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Для более деликатных работ подходит и там , где подлезть болгаркой сложно.

    Если резать металлические трубы и арматуру, то болгарка удобнее. На вибрационную насадок не напасёшься, иначе.
     
  3. deggion

    deggion Member

    Слухайте народ. Меі дуже потрібна ваша допомога. Мені треба інструмент, який гне труби. Я читав про трубогиб на одному сайті, що можна його зробити власноруч, але я не знаю, як це можна зробити. Може просто його купит? Скільки він коштує приблизно?
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Все залежить від того що треба гнути, і яка має бути якість...Якщо скажімо арки на теплицю, то таке пристосування можна скліпати за 10 грн. і 10 хв.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я особисто то вирізав собі такий шаблон з дошки, а вухо зробив з куска бляхи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  8. prius

    prius Well-Known Member

    image.jpeg
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    робите собі такий во шаблон, і впірйот...

    [​IMG]

    В доманніх умовах шаблон найпростіше зробити з дерева, закріпити на достатньо великому столі, щоб вся труба лежала в одній площині, бо як буде звисати, то буде втікати в бік, ну і звичайно требе трохи наловчитися, я загнув так 20 дуг, остання вийшла практично ідеальна :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Може хто стикався з таким, то підкажіть. Купив собі пальник газоповітряний такий во

    [​IMG]

    Підключив до балона, дижурне полумя працює, але коли даєш повний гас, гасне...Шо за фігня?
    Думав треба редуктор, але бачу роботяги рубероїд без редуктора гріють...
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хтось щось може зказати про інструмент Дніпро-М, зокрема про дрельки?
    Прицінювався до Блек докер (2000-2500 грн.), побачив те ціле дніпро в магазині, кажуть шо українська (хоча так як виробництвом не хваляться то мабуть чайна), ціна 900 грн. і особливо заманчиво шо 3 роки гарантії...
    Для дрельки передбачається багато роботи на 2-3 тижні, і потім використання 2-3 рази в рік по кілька хв. Варто економити, чи брати таки Боша чи Докера?
     
  13. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    за 900 гривень більше вартує Sparky акційне взяти (в Новій Лінії) - явно довговічніше чим Дніпро, а за 2500 взяти адекватне двошвидкісне або перфоратор.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    три роки гарантії все ж інтригує :scratch_one-s_head:
    Нафіга ж мені перфоратор якщо мені металічні труби свердлити треба, і дерево?:scratch_one-s_head:
     
  15. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Sparky трьох річну гарантію має (при чому адекватну), а тоді за більшу суму хорошу і без ударну (обов'язково)
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В чому прикол з тими ударами? Я особливо не приглядався, але здається безударні коштують шалені гроші...
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Додаткова функція, яка збільшує ціну і зменшує надійність.
    Краще взяти просту дрельку і легкий перфоратор, аніж супер-пупер ударну дрельку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    VasMT в чомусь правий...якщо свердлите тільки метал,дерево,пластик,плитку - тоді вам тільки без ударну дриль потрібно (ви називали ціну в 2000-2500 грн. - цілком реально знайти щось хороше) - а якщо ні, то те що говорилось вище.
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чомусь безударних дрельок в магазинах нема :dntknw: (маю на увазі не великі районні)
     
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    То не заморочуйтесь. Беріть ударну, але не давайте вумним кулєгам в руки і не сверліть на удар часто.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)