Інші мови як хоббі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Mikhail, 28 лют 2013.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прогрес - тільки однієї коми не поставили :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. LalaN

    LalaN миється в бані

    в мене лінгвалео на всі випадки життя))
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Лінгвалео тільки англійська мова.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я колись користувався ним, зручно відео дивитись...
    Тільки шо зайшов, виявляється маю ше 2234 фрикадельки :mocking:
     
  5. LalaN

    LalaN миється в бані

    я навіть не знала, чогось думала, що мову обрати можна
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Що цікаво, колись в них була українська мова інтерфейсу, а тепер нема...
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А як ті фрикадельки заробляти?Доречі порадьте якийсь хороший сайт,щоб можна було дивитись фільми онлайн безкоштовно на англійській мові з субтитрами.
     
    Останнє редагування: 23 бер 2016
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я вже і не пам'ятаю...вроді треба було друзів запрошувати чи шо...

    Не знаю чесно кажучи, я колись скачував з торентів, та навіть в ютубі суптитри є от тільки фільмів мало...
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    YouTube.com
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. KristinkaGyrtovaya

    KristinkaGyrtovaya миється в бані

    пытаюсь выучить немецкий, хочу слетать в германию на подработку
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Otto

    Otto Member

    слетать на подработку ))) звучит весело. если только начинаете учить - Бориско немецкий для начинающих. сам по ней учил , очень рекомендую
     
  12. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Я теж взялась за свою англійську. Знайшла репетитора, вдома вчу слова, роблю вправи з граматики, буду дивитись фільми. До речі, є дуже хороший серіал Extra, який спеціально розроблений для вивчення англійської мови, дуже чітка вимога, нескладні діалоги. А от послухала пару пісень і дуже мало слів розрізняю, все, як шумовий потік :facepalm:
     
  13. VladEgo

    VladEgo Member

    У меня все фрикадельки кончились(
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

     
  15. Brat Gadyukin

    Brat Gadyukin Member

    Я обрав для себе iспанську, вона не дуже складна. На мій вибір вплинула подорож до Барселони. На андроід є багато корисного софту, мені допомагає.
     
  16. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Протягом 7 років вивчала німецьку та англійську мову. Ще в шкільні роки почала вивчати німецьку, потім англійська в університеті. Проте без практики ці знання швидко втрачаються, в цій справі потрібна постійна практика:uaflag:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. DarynaK

    DarynaK миється в бані

    Знаю англійську мову і постійно намагаюся підвищувати свій рівень. Також з недавнього часу почала вивчати німецьку (ще зі школи вчили, але після того навчання жодного слова не пам'ятаю))
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якось показували Кличка, який навчав поліцейських ангійській мові. То в передачі "Бандерлоги" - один показує доляри і каже, що поцупив у банку і просить показати, як втекти на з/в і поліцай показує, а інший просить англійською мовою показати на мапі місце, де краще закласти бомбу в метро - і йому теж рекомендують, де побільше народу. Смішно (
    Краще було купити міні-довідник англо-укр-англо і повісити на ремінь поліцаю. Кому треба - той покаже пальцем і поліцай теж вкаже. Дешево, практично і не складно.
    А вам може краще купити електронного перекладача - гламурно буде, а тож у вас навіть немає часу в магазин сходити, все по інтернету замовляєте?
     
  19. Harapuri

    Harapuri New Member

    я знаю іспанську мову, не те щоб дуже добре але знаю і можу розмовляти)
     
а де твій аватар? :)