Іноземні мови і самоуки

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем nanap, 21 тра 2007.

  1. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: HELP PLEASE!

    Я зараз не на курсах англійської, а на одній школі із підвищення кваліфікації, і викладання там англ. мовою, так ось розуміти я їх розумію, а з говорінням проблєм

    Додано через 49 секунд
    А можна контактики?
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: HELP PLEASE!

    [​IMG]
    D’ELITE SCHOOL, ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ
    курси іноземних мов
    бізнес-навчання
    освітні організації
    Система шкіл англійської мови “D’elite School” успішно працює на ринку України вже п'ятнадцять років. Наш підхід до вивчення іноземної мови є принципово новий. Його суть полягає в тому, щоб не вигадувати, як слід вчити, а навчитися цього у самої природи та відтворити з допомогою наших викладачів у цікавій та доступній формі.

    м. Львів, Володимира Великого 16 пов.9, оф.914 , 79053
    Тел.: (032) 2420525, (032) 2420544
    Факс: (032) 2420544
    E-mail: d-elite@yandex.ru

    Додано через 2 хвилини
    Web-site: www.d-eliteschool.com.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: HELP PLEASE!

    Більшість "наших", які опинилися на початку 90-х в Штатах, говорили: "Не заморочуйся вивченням граматики. Вчи "блоками"!".

    І таки вони праві !
     
  4. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: HELP PLEASE!

    Це для розмовної мови, мені потрібне і правильне написання, бо треба не лише говорити, ще й тескти писати англ.
     
  5. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: HELP PLEASE!

    Згідна. Чула, що у тій школі можна швидко і добре підтягнути мову, особливо якщо середній рівень знань уже є.
     
  6. Espert

    Espert Забанений!

    Відповідь: HELP PLEASE!

    Вирішив не починати нову гілку, запиаю тут!Народ, на форуміі є програмісти??? В мене просо курсак летить, мені реба написати клавіаурний шпіон, на будь-який мові програмування, а я не програміст, чи може в когось вдома десь на вінчестері завалялася прога, але з вихідним текстом, і файлами компіляції. Дуже треба!!! Наперед дякую!
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: HELP PLEASE!

    Мені допомогло спілкування з викладачем-американцем, який принципово на парах "забував" українську. Так сталось, що на перше заняття його група змилась, прийшла тільки я, так що він мене "розговорив". Найголовніше, чого він мене навчив - забити на свій страх перед помилками - говори як-небудь, навіть міміку з жестами використовуй, не бійся виглядати смішною чи тупою, якщо треба - перепитай... Насправді, не так страшно, як здається, звикаєш скоро. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Англійська мова

    Підкажіть де у Львові є курси англійської мови, на яких можна спілкуватись з носіями мови?
    А ще цікаво, чи на тих безкоштовних курсах, що організовані при церквах розмовляють виключно на церковні теми?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Англійська мова

    абсолютно не на церковні теми.
     
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Англійська мова

    Купіть СD по вивченню англійської. Як носій мови - йому буде про що з Вами поговорити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: Англійська мова

    по-моєму, СD - це носій інформації, а не мови
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Англійська мова

    то трохи не то, хоча теж не зле...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Англійська мова

    Я була кілька разів на таких уроках. Спілкувались на різні теми. Більшою мірою на побутові, життєві. Проводили уроки американці. Останні 15 хв вони молились, правда укр. мовою. Щось розповідали про їх церкву.. На уроках ми слухати церковні пісні і дивились фільми на церковні теми (про їх церкву).
     
  14. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Англійська мова

    ой н еможна на жаль.
    Якщо ви хочете поїхати в цю школу ви повинні прийняти всі умови цієї школи та їх виконувати.
    Можна н епіти раз чи два.
    Але загалом не ходити не можна.

    Була на цій школі два роки підряд.
    Знаю керівника та викладачів деяких, оскільки кожного року вони змінюються.

    Додано через 4 хвилини
    Я також дуже рекомендую.
    Справді дуже піднімає рівень англ мови.
    По-перше там ділять на групи, відповідно до рівня вашої англ, в групах людей по 10 максимум.
    Там є заняття читання, розмови, спеціалізовані- хто що хоче.
    Ігри - ви можете навчитись грати сокер, бейсбол, крікет.
    Співи англ мовою.
    Ви можете писати в газету школи цієї, біти редактором.
    Ви маєте також уроки - тюторінг - це коли на годину ви з кимось з вчителів - переважно американців ходите, гуляєте. спілкуєтесь на вільну тему.

    Є кафе, їдальня - ввечері там танці, дискотеки, можна каву попити чи пиво.

    Я наприклад дуже дружила з викладачами, постійно тільки з ними і тусувалась - це молоді люди, переважно до 30 років віком.
    Весь час відповідно розмовляла англ.
    До того в мене був дуже хороший рівень,а після шкіл став прост оперфектний. Вільно розмовляю.
     
  15. joke

    joke Well-Known Member

    Відповідь: Англійська мова

    а платна чи безплатна ця літня школа? І чи є обмеження по віку?
     
  16. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Англійська мова

    школа платна.
    проте там можуть бути певні нюанси, знижки і так далі.
    Поцікавтесь.
    Обмеження по віку....важко сказати....по ідеї н еповинно бути.
    А як воно є точно н езнаю.
    Вт можете зайти на сайт УКУ - Українського Католицького Університету і там про неї почитати інформацію
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Англійська мова

    Мій брат ходить на такі. Якшо правильно "вибрати" церкву то на курсах своїми ідеями вони не напрягають. Викладають нейтів спікери, каже цікаво.
     
  18. Ростик

    Ростик New Member

    Прошу поради

    Доброго дня всім.
    Зараз займаюсь пошуком курсів англійської мови для себе та батька. Знайшов курси International House Lviv на вул. Зеленій. Якщо хтось користувався їхніми послугами, поділіться, будь ласка, враженнями. Дякую.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Англійська мова

    Delete school? не чув такого....
     
  20. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Англійська мова

    англійський текст для бажаючих потренуватись
    I never quite figured out why the sexual urge of men and women differ so much. And I have never figured out why men think with their head and women with their heart.

    FOR EXAMPLE: One evening last week, my wife and I were getting into bed. The passion starts to heat up, when she eventually said "I don't feel like it, I just want you to hold me."

    I said "WHAT??!! What was that?!"

    So she says the words that every husband on the planet dreads to hear..."You're just not in touch with my emotional needs as a woman enough for me to satisfy your physical needs as a man." She responded to my puzzled look by saying, "Can't you just love me for who I am and not what I do for you in the bedroom?"

    Realizing that nothing was going to happen that night, I went to sleep...

    The very next day I opted to take the day off of work to spend time with her. We went out to a nice lunch and then went shopping at a big, big department store. I walked around with her while she tried on several different very expensive outfits. She couldn't decide which one to take so I told her we'd just buy them all. She wanted new shoes to compliment her new clothes, so I said lets get a pair for each outfit.

    We went onto the jewelry department where she picked out a pair of diamond earrings. Let me tell you...she was so excited. She must have thought I was one wave short of a shipwreck. I started to think she was testing me because she asked for a diamond bracelet. I think I shocked her when I said, "That's fine, honey."

    She was almost nearing sexual satisfaction from all of the excitement. Smiling with excited anticipation she finally said, "I think this is all dear, let's go to the cashier."

    I could hardly contain myself when I blurted out, "No honey, I don't feel like it."

    Her face just went completely blank as her jaw dropped with a baffled WHAT?!

    I then said "Honey, I just want you to HOLD this stuff for a while. You're just not in touch with my financial needs as a man, enough for me to satisfy your shopping needs as a woman." And just when she had this look like she was going to kill me, I added, "Why can't you just love me for who I am and not for the things I buy you?"

    Apparently I'm not having sex tonight either.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)