Іноземні мови і самоуки

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем nanap, 21 тра 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Англійська мова

    Можна, програмою aMule, наприклад. Там зазвичай зазначено в назві фільму якою він мовою.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    • Подобається Подобається x 1
  3. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Англійська мова

    Програми такої не маю, на жаль.

    Shrek, дуже дякую. Подивлюся.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Англійська мова

    На кілька днів у виключно англомове середовище. Але конче саме з носієм мови підтягуйте. Бо тут я кращої вимови навчилася ніж наприклад студенти, котрі мови вчилися 5 років на високому рівні (+ ще мали англійську в школі). І виходить, що слова знають, речення складають перфекційно, а вимова така, що ледве розумієш. Так що шукайте людей, з якими можете вільно говорити.
    Фільми то, в принципі, варіянт, але розмова з живою людиною ні з чим не зрівняється.

    Додано через 2 хвилини
    Я вже давала на форумі лінк одного піратського сайту. :shy: Там мовою оригіналу дуже багато.
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Англійська мова

    eMule - это клиент для сети обмена файлами ED2K. Проще говоря, менеджер закачки файлов с компьютеров всех пользователей Интернет, пользующихся программой eMule Скачать http://www.softportal.com/freesoftware/1654 .але Torrent як на мене краще http://www.utorrent.com/
     
  6. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Відповідь: Англійська мова

    Як на мене , ще один непоганий спосіб - сидіти на БРИТАНСЬКИХ форумах. Суттєво допомагає зрозуміти ідіоми та фразеологізми:)
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Англійська мова

    А ще є англійська від BBC чи щось таке. :)
    Але треба пам"ятати, що англійська в Англії різниться від англійської в Америці і англійської в Канаді. Коротше, весело. :)
     
  8. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Англійська мова

    Є багато можливостей вчити англійську з носіями мови: всілякі англомовні табори, мовні школи. У Львові такі, принаймні, є.

    Додано через 56 секунд
    І в Австралії :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  10. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Well-Known Member

    Відповідь: Ох, і штучки ж ці зятьки з невісточками

    НУ то дi як сказати "твоя величнiсть"?;)

    Додано через 7 хвилин
    Зря видно тебе таку мудру не взяли. Ти б їм розказала як мова їхня починалася. Англо-саксоньска мова виникла вiд злиття мов варварiв, якi i розмовляли фiнсько- нiмецькою, з вiдти i пiшли всi простi слова англiйської мови. Всi iншi , наприклад термiни, похоять вiд французьких слiв, тому вони поперше такi труднi у вимовi а подруге такi довжелезнi. i повiр це не моя думка, це факт.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Англійська мова

    Такі слова як запозичення та взаємовплив мов тобі не відомі, я це вже зрозуміла.
    Читаємо книжки для Dummies?
     
  12. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Well-Known Member

    Відповідь: Англійська мова

    Лiлю,ага i мови виникають самi-собою?Не було мови, не бiло а тут опа i є i швиденько запозичувати-запозичувати, взаємовпливати. Нiщо не утворюється з нiчого.Фiзика! А ви менi про лiрику :)
    Читаємо Вiкi(для сильномудрих)
    >>>>;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Відповідь: Англійська мова

    ПРАВИЛЬНО. А якщо копнути ще глибше, то англійська - одна з індоєвропейських мов. В її основі лежить арійська мова. Ось такі пироги, дітки.
     
  14. Я б хотіла вивчити французьку мову і маю вже деяке підгрунтя .Але не знаю який спосіб є найефективнішим (звісно виключаючи курси) .І щоб часу можна було знайти на це.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Іноземні мови і самоуки

    У мене теж є база. А зараз сама вчуся.
    Не знаю, як у Львові з курсами, але я тут ходила, то мені не підійшли, бо у групі завжди є люди, котрі гальмують процес іншим.
    Тому я просто купила собі підручники і щодня сама по них вчуся. Підручники купила на амазоні, можу написати, які саме, якщо цікавить. Дуже мені подобаються.
    Крім того слухаю записи (прозові) французькою.
    Ну і стараюся знайти людей, з якими можна поговорити, але з цим складно. :)
     
  16. Відповідь: Іноземні мови і самоуки

    Так напиши будьласка. Скільки вони приблизно коштують?

    Додано через 8 хвилин
    Будь ласка скажи як вони називаються і скільки приблизно коштують.
     
  17. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Іноземні мови і самоуки

    На мою думку, найефективнішими є приватні заняття, особливо якщо викладач хороший. Щоправда у Львові ціни зараз на такі уроки досить дорогі (не менше 25 гривень за годину, наскільки мені відомо). Непогано ще спаруватися з одним-двома учнями Вашого рівня для підвищення ефективності та активності заняття. Це з мого досвіду Вам кажу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Іноземні мови і самоуки

    Я просто в захопленні від ось цього підручника:
    [​IMG] The Ultimate French Verb Review and Practice $10.36

    Хороша ще ось ця:
    [​IMG] French Grammar: A Complete Reference Guide $12.89

    Також хороший цей тематичний словник:
    [​IMG] Mastering French Vocabulary: A Thematic Approach $10.36

    Суто для себе купила ще ці, як любитель різних фразеологізмів:
    [​IMG] 101 French Proverbs $8.95

    [​IMG] 101 French Idioms $7.95

    Можу також порекомендувати ще дві книжки:
    [​IMG] The Ultimate French Review and Practice $11.21

    [​IMG] The Ultimate French Review and Practice: Mastering French Grammar for Confident Communication $10.17

    Мені найбільше подобаються саме перші 2.
    Але я забула врахувати той нюанс, що вчуся через англійську, аби зразу дві мови практикувати. :)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Іноземні мови і самоуки

    Це чиста правда. З власного досвіду і вчительського, і учнівського можу підтвердити.
     
  20. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Іноземні мови і самоуки

    Евеліно, раджу заглянути у Французький мовний Центр в університеті Франка (головний корпус, перший поверх, зразу біля факультету міжнародних відносин). Там є дуже милі люди, які дадуть Вам компетентну пораду + викладачі-професіонали.

    P.S. Побачите молодого симпатичного хлопця (Любка), йдіть до нього, він там вже давно працює і користується великою повагою інших :).
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)