Іноземні мови і самоуки

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем nanap, 21 тра 2007.

  1. stryjko_bojko

    stryjko_bojko New Member

    =======================
    (переклад машинний)

    ІДЕАЛЬНИЙ СВЯЩЕНИК... Ідеальний священик глибоко, добре продумав і ясні проповіді, які тривають не більш ніж десять хвилин. Ідеальний священик піднімає під загрозу правду, і завжди змушує людей почуватися добре про все, що роблять. Ідеальний священик доступний від 8am до півночі, і витрачає його дні, молячись, навчаючись і розмірковуючи. Ідеальний священик робить 50 $ на тиждень, і дає 45 $ бідних клубах і що потребує співтоваристві. Ідеальний священик вдягається добре, і випадкові погляди. Ідеальний священик - 30 років, і має досвід 40 років. Ідеальний священик любить витрачати період із літніми, і - завжди там серед молоді. Ідеальний священик виробляє дива, - ефективний викладач, чудовий evangeliser й вельми вражаючий і проста життя. Ідеальний священик управляє складністю церковних фінансів, коли-небудь що вже казати про гроші. Ідеальний священик написав книжки, здається щотижневим з телебачення і радіо, подорожує, щоб дати промови, і - завжди навколо коли необхідно. Ідеальний священик може завжди перебувати у його офісі для будь-яких потреб, які можуть виникнути, і відвідують весь хворий з округу по крайнього заходу раз на тиждень. *, Якщо випадково Ви можете знайти ідеального священика, моліться про те, який Ви маєте, й співпрацюєте з нею, щоб зробити здорову, яскраву, і Люблячу бога Церкву.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    В асі подайте головну мову спілкування англійську й зробіть відкритий контакт.
    От тільки англійська інетна суттєво від справжньої відрізняється. Хіба когось грамотного знайдете. :) А так, будете вчитися інетної broken English.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Viola

    Viola Member

    Ви мені пробачте, але, повірте, людині яка не проводить дуже багато часу на форумі досить, ДОСИТЬ, складно знайти тим пошуком щось.
    Я раніше на Львівпорті читала тему, де порівнювались різні мовні школи, в т.ч. Green Forest і IH... Але вже десь добру годину шастаю форумом, намагаюст її знайти і безрезельтатно... В *Розширеному пошуці* те саме: що би не набрав *англійська мова*, *мовна школа* — безнадійно! Або пошук трішки кривий, або він заскладний для середньостатистичного користувача, який незнає його *тонкощів*...


    Але я не про те :) Хотіла б дізнатись у форумчан: чи знаєте ви якісь *english club*-и у Львові, де люди збираються і спілкуються виключно англійською на різні теми. Поділіться, будьте добрі, інформацією про такі.. Бажано, звісно, безкоштовні заняття :) Але, за невелику платню теж можна.
    Або, може, к-ка людей, які вчать англійську вже створили між собою таку собі спілкувальну кумпанію... Відгукніться будьте добрі!
    Мій рівень — Intermediate. Стараюсь щодня дивитись англомовні фільми-серіали, слухаю Подкасти, ходжу в одну з мовних шкіл... Але відчуваю, що бракує звичного балакання мовою.
    Якщо схожа тема вже десь є — будьте добрі, дайте лінк. Вдячна. І якщо ще це можливо — дайте лінк на ту тему, де обгворювались школи іноземних мов у Львові :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Ви самі можете створити такий клуб. Домовтеся з якимись зі своїх знайомих, щоб протягом певного періоду розмовляти між собою лише по-англійськи.
     
  5. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Цікаво чи є зараз у Львові курси шведської?
    Раніше були (років 5-7 тому), проводила викладачка зі Швеції з "Нордік центру" (при ЛНУ). Але зараз, нібе то все "загнулося", хоча бажаючих вчити мову ще і тоді було багатенько...
    Може хто знає?
     
  6. Viola

    Viola Member

    Ну я би зара тут не питала про таке, якби мала таку можливість...

    Людиська, відгукніться же!
     
  7. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Невже не знайдете жодного знайомого, який на це погодиться? Спробуйте. А ще можна просто думати по-англійськи; теж дуже допомагає.
     
  8. terrible

    terrible Well-Known Member

    :) це як моя двоюрідна сетричка... іде по Бордо... тільки закінчила розмову телефонну з чоловіком-французом-як до неї звертаеться якась молода пара із запитанням-як знайти готель...якийсь там... вона вона стала і дивиться на них о_О і лише секунди потому - як її перепитали англійською-розуміє-до неї спершу російською звернулись :)))...просто говорила тільки що французською і думати почала по інерції тою самою франц...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Viola я двома руками ЗА "англійський клуб". Якщо-що - я "в долі", також практика потрібна...;-)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. asiana

    asiana Well-Known Member

    Я приєднаюся... Бо я втрачаю кваліфікацію. Я корисна:) Добре володію... Вільно читаю, але у сплікуванні мене "клинить". Ніщо так не дає користі, як живе слово:)
    Слухайте... маю знайомого американця, котрий тот волонтерствує з живого англійського спілкування... Бере 10 грн. на годину... Але по моєму, він трохи тойво... аферист:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    asiana OK, якщо-що пишіть (можна в приват)! І взагалі всі кому це цікаво. Я, як піонер - завжди готовий!:)
     
  12. Маланка

    Маланка Well-Known Member

    іноземні мови люблю. Знаю англ. і нім., як то кажуть: скільки мов ти знаєш -стільки раз ти людина. Самоук мабуть тіко по польскій, якось батьки мали справу з поляками і мені сподобалась їх вимова. Трохи вони мене трохи сама так і навчилась. Зара у Польщі мої друзі і з ними по польски балакаю. Правда з граматикою біда...та вчитись ніколи не пізно:)
    А нарахунок думати мовою якою розмовляєш це дійсно помічна річ, на собі випробувала:good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Може, цитата і давня, але викликала реакцію - дивна позиція філолога, бо хіба не граматика - основа мовлення? досконало вимовлені слова, невдало зліплені докупи, нізащо у світі не виправдають неграмотної побудови фраз. НМСД )))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. asiana

    asiana Well-Known Member

    Треба б подумати, як це має виглядати:) Десь на каві... якось так. Обмін контактами і таке інше.
     
  15. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    А кого цікавить вивчення шведської???
    Якщо наберемо групу, я б переговорив з викладачкою з "Нордік-центру".
    Але ворна ні української ні російської не знає, так що тут є умова, хоча б середній рівень "інгліш" ;)
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Та то було так, спостереження. Позиція філолога тут ні до чого. :)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Тему ви не знайшли, бо вона переїхала на посиденьки. Тепер вона тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40814
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Marija

    Marija New Member

    Усім доброго дня! Я шукаю для себе курси англійської мови, можливо хтось щось порадить.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

  20. polonyna

    polonyna New Member

    http://www.english-test.net/esl/lesson-plans/e-mail_English_course_overview.html
    на цьому ресурсі можете віднайти потрібний рівень( навіть можна почати із самого початку:) ) і по ньому займатися самостійно.
    Мені він подобається наявністю тестів. Час від часу не зашкодить собі таку гімнастику провести. відразу є нагода перевірити і помилки побачити. Непоганий ресурс. Раджу.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)