Іноземні кавалери

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем AndreMe, 12 січ 2019.

  1. AndreMe

    AndreMe Member

    Привіт форум!
    Маю питання.
    Нікому не секрет, що чоловіки з європейських і не дуже країн (Турція) користуються популярністю серед українських жінок (не у всіх, ОК). Варто вийти в центр в травні і ти бачиш молодих дівчат і часом старших жінок в компанії іноземних кавалерів. Про всякі шлюбні агенства я навіть не згадуватиму. Мені, як українському чоловікові, неприємно усвідомлювати що жінки надають перевагу іноземцям. Українки надзвичайно привабливі, про це знають всі, нажаль. І ця краса виходить заміж за іноземців, виїжджає закордон і т. д. і п. т. Особисно в мене така тенденція викликає негативні сентименти, адже вона не в нашу користь, козаки. Трамп кричав Foreigners are stealing our jobs. У нашому випадку They're stealing our women. Більшості українських хлопів важко конкурувати з американцями, британцями, іспанцями.
    В когось є якісь думки на дану тему? Насклільки адекватне в мене мислення?
    І ще одне питання окремим абзацом: не здається вам що турецькі залицяльники поводять себе по-особливому зухвало в нас у місті?
     
  2. AndreMe

    AndreMe Member

    жодної відповіді чи комента? народ, серйозно?
     
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    Підленький провокатор.
     
  4. AndreMe

    AndreMe Member

    до чого тут провокація чи підлість? чи може я не правий що дуже багато шлюбів з іноземцями, не рахуючи відносин? може я не правий що українки часто виходять за поляків заміж а полячки за українських чоловіків ніколи? а коли ви останній раз бачили американку що приїхала в Стрий, Яворів. Червоноград, Трускавець чи Львів щоб за Василя чи Міська вийти заміж?
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Андре, вам секаса у Львові не вистачає? Чи ваша пшияцюлька з поляком замутила?
    Не беріть то до глови. Най си кавалєруют з ким хочуть.
     
  6. AndreMe

    AndreMe Member

    Та ніби вистачає, но справа в тому шо я бачу як український мужик стає мужиком другого сорту для українки. День ше бачив що в 2017 році кожен 17 шлюб то шлюб з іноземцем. Не хочеться щоб українські чоловіки були в самому низу "харочового ланцюжка". От наприклад панаєхавші українці у всякі Німеччини, Польщі, Америки не користуються такою популярністю серед аборигенок. Непорядок. Хочу щоб всякі турки і поляки приїжджали в Україну на будову або посуд мити і наші жінки на них з висока дивились. Це нормально що я хочу щоб мій народ був презтижним?
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це проблема мужика.
    Нехай піднімлять свій гудок і щось роблять.
    Це проблеми аборигенок чи мулярів-штікатурів з України?
    Заснуйте будівельну фірму, покладіть зарплату в 25 000 долларів в місяць і будете відмахуватись від поляків, як від мух.
    Це нормально.
    Але одними захцянками тут не зарадиш.
    От виберемо Рабіновича президентом, і зразу фсі єврейки з Ізраілю будуть наші.
    А які вони запальні... М-м-м-м...:good:
     
  8. AndreMe

    AndreMe Member

    Мені здається, що в умовах каміталістичної економіки рівень престижності чоловіка визначається його соціо-економічним статусом. Можна, як ви кажете, підняти гудок і пробувати шось робити, але з Джоном і Серхіо все одно буде важко конкурувати .Чого? Бо в країні середня заробітна плата 7000грн, з чого ранішезгадані Джон і Серхіо можуть лише посміятись або поспівчувати.
    І невеличкий відступ. Розкажу історію. Напишу точніше. Їду я якось в громадському транспорті бачу пару - хлопчина турецької зовнішності і біля нього українка років так 28 з вигляду. Ну значить він її шось там приголублює, видно по них шо то пара. Чую я, значить, їхню розмову. Не буду згадувати про що вони говорили бо то не суттєво. Спілкувались, як не дивно, англійською. У хлопчини рівень інгліша I'm work, i put screwdriver very very very is good, і в дівчини трохи нижчий. То просто хохма. Як можна хотіти того турка з іншого культурного бекграунду, іншого виховання, з яким ти навіть змістовну розмову мати не будеш? Половина ламаною англійської, половина на пальцях. Встид. І таких прикладів то маса.
    І на закінчення:Чогось ми не виробляєм українські айфони чи БМВ яких би хотів весь світ. Нема українських Ілонів Масків. Натомість, протягом останніх кількох років Україна набула репутації країни для пошуку красивої і доступної жінки і країни для секс туризму. Мені одному це не подобається?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не останніх кількох років, а багато-багато десятиліть Україна славилась вродливими жінками. І доступні жінки завжди були. Як для внутрішнього вжитку, так і для секс-туристів.
    Нічого не змінилось за роки.
    Тільки тепер не вірмен, чи менгрел, а турок, або поляк...
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Хто Вам таке сказав? Особисто знаю приклади!!!

    І не полячки, а польки!!!!!!!!!!!
     
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    Так узагальнювати може лише чмошник:
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)