Інформаційна війна.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 4 бер 2014.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Передбачаю, що буде 2019 рік - набагато гірший за 2014. "Не розслабляйтесь!"
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ще накаркаєте
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    То він лиш себе має на увазі - кавуни не вродять(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Невже ви вважаєте, що вся ця "бадяга" ніколи не закінчиться і все само розсмокчеться? Відлік вже йде залишилося 983 дні :help:
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я вважаю, що гірше, ніж в 2014, коли ми стояли на краю прірви, вже не буде. Велика ймовірність, що до кінця цього року з ОРДЛО буде покінчено.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не кажи "гоп", доки не перескочиш.
    Ці курви здатні на все.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені про це ще не доповідали, бо пророцтва та писання ще не збулися.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я кажу "велика ймовірність". Я дивлюся на курв з Москви.
    Нові санкції для них, летальна зброя з Америки для України, погані відносини з Америкою, погані прогнози на нафту...
    Забагато поганого, щоб триматися за цей Дамбас та його освітлювати, опалювати, годувати...
    За Крим будуть торгуватися.
    В Дамбасі вони вже все, що могли - зробили.
     
    Останнє редагування: 2 сер 2017
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А уявіть, щоб таке було б у Харькові? Хай там як з нашими при владі, але ж не війна...
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не можу уявити. А якщо б уявила, то що?
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Навіть скажу - не повірите. Але скажу.
    То ще буде, але прийде ..., і вижене загарбника силою Божою, та ... Історія внову повториться. Люди не вчаться, а живуть в очікуванні дива, яке перед ними, але вони сліпі і глухі. Їх очі забиті жадобою і заздрістю, а вуха наповнені солодкими словами і спокусами. У них немає смиренності, щоб почути. Немає милосердя, щоб побачити того, хто страждає і домомогти йому. Вони рахують, скільки добра зробили, скільки улесливих слів сказали. Більше їх турбує, як же так жити, щоб за душею і гроша не було? Та є ті, хто вище цього земного і іїх скарб - на небі. Вони діти Того, кого називають "Отче наш"...
    П.С. Тому у темі "Хроніки апокаліпсису" я не пишу про війну, як таковую в реальності, але показую, щоб ті, хто вірить по справжньому - не турбувалися і жили щасливо і насолоджувалися тим коротким життям, що даровано нам. Нехай ще ненажери гребуть і беззаконять, але час надходить... І війна- то діло вирішене. То чого нам, люблячим і стражденним, горювати? Що нам втрачати? Але знайдемо щастя на небі.
     
    Останнє редагування: 3 сер 2017
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Приїхав далекий родич з окупованої теріторії на 2 дні.
    Побачилися з ним, трохи поговорили. Комендантський час мають. Одного разу затримався на роботі після 11 (була нештатна сітуація) - забрали до їхньої служби безпеки, грозилися на риття окопів заслати. Всю ніч протримали, з'ясовували хто і чого. Пенсія мала - українська, переведена в рублі, а ціни дуже високі. Я питаю: "В Україну хотів би?" -" Ні, -каже.Не вибачим ні ми, ні нас."
    Вони там, як виявилось, винуватять українську владу, а більше всього Порошенка, що не викинув заколотників з Донбасу зразу, а довів до війни. І що ЗСУ стріляли, бач, по ним. А що від них бандити стріляли з Градів по таких же містечках, і стріляють до сих пір - до цього їм додуматись важко...
    Про Путіна: "А що Путін?Він тільки ситуацією скористався".Уявляєте?
    Скористатися таким чином - це не злочин. Злочин захищати свою землю. Потрібні нам такі громадяни?
    Додам, що цей хлопець з Полтавщіни, він і зараз розмовляє українською.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це дране ОРДЛО гнати нахер!

    Ще раз повторюю - обрізати дроти, труби і рейки, перекопати дороги, залишити тільки стежки для проходу однієї людини на кордоні з тотими "неконтрольованими" - щоб ходили туди-сюди на похорон родичів.
    Ніяких соціальних виплат, ніяких торгашів з сумками і кравчучками, повна ізоляція.

    Хай живе Блокада :uanew::bandera:

    зі

    для вироблення планів майбутніх відносин Україні провести всеукраїнський референдум з двома пунктами
    1. ОРДЛО потрібне Україні
    2. ОРДЛО не потрібне Україні

    і будувати Україну, виходячи з результатів референдуму.
     
    Останнє редагування: 21 сер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Важке питання...
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо ггангрена ноги і нема гарантії, що її можна врятувати лікуванням і на кону або ампутація ноги, або смерть - що ви вирішите?
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви і я можемо скільки завгодно розкидатися землями, але ж від нас ніхто не питає державницького підходу. Так?
    Я вважаю, що це страшна камінюка у нас на шиї, вважаю, що там буде з часом екологічна катастрофа, і тоді Росія, вже і так защімлена санкціями, аж бігом розпрощається з Донбасом. Як кажуть "бери-не хочу".
    І оце таке добро з таким населенням візьмемо назад і будемо просити по світу, щоб допомогли привести все до ладу...Я бачу все так.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Земля повинна бути власністю тих, хто на ній живе. Пішли вони, донбасяни, нахер разом зі своєю землею.

    І землями я не розкидуюся, вище я написав
    зі

    для вироблення планів майбутніх відносин Україні провести всеукраїнський референдум з двома пунктами
    1. ОРДЛО потрібне Україні
    2. ОРДЛО не потрібне Україні

    і будувати Україну, виходячи з результатів референдуму.


    Результат референдуму повинен бути законом для влади. І похер, шо Ахметов зі своїм прихлєбатєлєми щось там мають і втрачають.

    Україна НІКОЛИ не буде Батьківщиною для донбасян, і вони НІКОЛИ не будуть справжніми громадянами країни.

    View: https://youtu.be/VEtwo39_B2w
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Знаєте, я вважаю такий референдум був би поганим знаком для міжнародного співтовариства.
    Тоді і Крим нам допомагати повернути - нашо? Давайте референдум і забудьте про той Крим. Нащо вам вихід до моря?
    Є і інші моменти...
    Складно, дуже. До речі, я вважаю, що одмовитись від ОРДЛО схоче меншість. А шкода від референдума буде велика.
    Бувають такі ситуації, що добрих виходів не мають. Це з таких.
    Сцуко Путін зміг завдати величезної шкоди за відмову від нього.
    Але і йому *обнуло тяжко.
    Дожити би, щоб подивитись як він розплатиться за нещастя України.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шкода чи не шкода від референдума буде - це вже як вийде. Але пора визначатися. Бо цей бардак в Дамбасє на руку тільки олігархам і урядовцям. А народу тільки кров, сльози і розруха.
    Європа з Америкою довго миритися з тотим бардаком не буде.

    За Крим тре забути, раша його не віддасть.
    Дальній Восток і Сібірь заберуть японці з китайцями - раша проковтне.
    А Крим буде російський.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я вважаю, що при поганій економічній ситуації з Криму підуть.

    До речі, китайці щось дуже стримані в реакції на війну в Україні.
    Як досвіт вивчають) Острів Даманський, за який росіяни воювали, гинули - чий він зараз, вгадайте? Забайкалля то взагалі історично китайська теріторія. Сибір малолюдна і добре забезпечена корисними копалинами, і китайські общини там вже давно існують. Поки безправні, та це справа часу. Але все це не при нашому житті, я гадаю.
    А Крим - може, і при нашому. Дивіться, як швидко псуються відносини Росії і Америки. Хто зна, що за розмова була у Волкера з Сурковим.
     
    Останнє редагування: 22 сер 2017
а де твій аватар? :)