Іграшки для дітей

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Cherry_od, 26 лют 2009.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    в нас ні, не є пріоритетним компютер та ігри на ньому, в нас більше іграшки та лего, ліпка, малювання))
     
  2. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Я такої ж думки, як виховуємо і до чого привчаємо, те і маємо.... в нас з малечку якшо можна тільки годину дивитись мультики (тільки після того як зробить всі справи), то дитина навіть не сперечається, все розуміє. А в нього і часу дуже мало на телик лишається, зараз стільки задають а ще гуртки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. prostavika

    prostavika Member

    Матусі та татусів мене таке питаннячко про україномовні іграшки.....
    Живу в Києві. україномовних іграшок дуже мало, та якщо є - фишер прайс таінші відомі фірми. Якщо з укр.мовою - одразу дорожче (((((
    В мене в оточені мало україномовних людей. тому мені самій важко перевчатись, але хотілось щоб дитина все ж таки з дитинства говорила на мові. Купляю книжки українськи. ДУмаю буду з ним практикуватись. Але зтикнулась з тим, що в нас ну ДУУУЖЕ мало україномовних балакучих іграшок ((((((((
    А тепер саме питання.)))
    Можливо це в Києві. Можливо у Львові є більший вибір?
    В інет магазинах не знайшла..
    Які ви балакучі іграшки купляєте малим?
     
  4. MiraLove

    MiraLove Member

    моя никаких кукол не любит, ей только нравится всё подручное и для использования в хозяйстве :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. MarinaKa

    MarinaKa New Member

    Жіночки, мами! Іграшки, це звичайно чудово. Але може досить завалювати наші домівки мотлохом з пластику і текстилю незрозумілого походження? Як на мене, треба виховувати нове покоління освітчених дітей, купувати дітям книжки ще змалку! може хтось і не згоден із моєю позицією, типу дитинство забирати в дітей і все таке... Я зовсім не те маю на увазі. Іграшки дітям потрібні. Але якщо їх вдома забагато, краще подарувати маленьку книжечку (можна і навіть спеціальну книжку-іграшку, або інтерактивну), це буде привчати малечу до читання.
    Наприклад, я для своєї доньки відкрила спеціальні книжки з кулінарії для малят. Їй 4, а вже мені допомагає смаколики пекти, гортає ці рецепти і не натішиться, з ними потроху читати вчиться! А синочок на два роки старший, вже у школі, читає набагато краще. Вже третю книгу про літаки і кораблі має, каже, що хоче будувати транспорт! Хіба не чудово?!:)
    Сподіваюся, мій крик душі хоч когось зачепив)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. alisanikiforovna

    alisanikiforovna New Member

    Мы с трех летней дочкой часто ходим в большие развлекательные комплексы на батуты, горки и лабиринты. И сколько бы мы туда не ходили постоянная проблема забрать ее оттуда))) Все время слезы и истерики. Вот мы с мужем думаем заказать в хмельницкой компании Альма какой то детский мини комплекс домой. Думаю что это будет лучше для ребенка, так как всегда можно будет дома развиваться, прыгать и бегать, а не в планшете пальчиком тыкать. Вот сайт кому еще пришла такая идея almaua.com
     
  7. Kids Yo

    Kids Yo New Member

    Дорогі батьки. Вибір іграшки це не просте завдання. Завжди потрібно враховувати характер та темперамент дитини. Також потрібно брати до уваги вік дитини. На даний час асортимент іграшок настільки великий, що при виборі, голова йде обертом. Тому перед тим як придбати іграшку, Ви повинні бути впевнені, що продукт який Ви обрали є якісним, буде цікавим для дитини, та буде сприяти розвитку малечі. З власного досвіду, можу впевнено радити іграшки Українських виробників. Як не дивно, але вітчизняні виробники виготовляють дійсно якісні продукти, ще й ціни приємно дивують.
    Буду радий, якщо комусь допоміг.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. EUCO

    EUCO Member

    Підтримую автора, яка писала про книжки! Сама дуже люблю читати, і намагаюсь привити дітям цю любов! Старшому сину 6 років, в цьому році йде до школи. Читає з 4 років. Любить різноманітні енциклопедії, постійно ходимо до бібліотеки. Молодшому 3 роки, поки що читати не вміє, але кожен день приносить абетку і повторює за мною літери. А із всіх іграшок найулюбленіші це звичайно машинки і конструктори
     
  9. Lurk

    Lurk Lurk dog

    Мiй увесь час просить дати йому планшет. Не знаю, я проти постiйного лазання та iгр на плашетi
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та яка різниця, зараз, чи через 10 років.
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вік який?
     
  12. EUCO

    EUCO Member

    Мені здається, що різниця є чи постійно сидіти за планшетом, наприклад, з 4-5 років, чи почати це робити у підлітковому віці.
     
  13. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Дивлячись який вік у дитини. Звичайно всім діткам подобаються гаджети, телефони. Але все ж таки треба дитину розвивати, разом з нею робити поробки, клеїти , різати. Та проводити багато часу на природі, тоді не потрібні будуть ніякі ігри.
     
  14. DarynnnKa

    DarynnnKa миється в бані

    Сучасні діти не можуть відійти від тих планшетів. Чомусь здається, що це не дуже добре закінчиться для нас всіх((
    У 2010 були у Швеції, зайшли у торговий центр від Ікеї, і купили мякі іграшки напальчики, типу міні виставу можна влаштовувати)) Дуже цікаво! Таких іграшок - цікавих і розвиваючих не дуже знайдеш. А заполонили нас ці всі китайські ламалки) Тепердо купівлі іграшок відношусь серйозно, чи дітям, чи на подарунок. Одним словом заказую на сайті Интернет-магазин IKEAgroup "IKEAMALL.COM.UA" і без мороки, знаю, що дійсно цікава річ!)
     
  15. VinST

    VinST миється в бані

    Мій син Лего дуже полюбляє
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Круть-верть застільний.
    Не пам'ятаю, хто навчив, але іноді за столом діти починають верещати, не даючи дорослим святкувати. Роблю таку іграшку - зубочистка, пробка (можна маслину, бараболю або міцний огірок і т.п.) та дві виделки і крутиться на ковпачку пляшки і збити важко. Навіть дорослі забувають пити і сміються як діти. А якщо поставити на свій ніс круть-верть і погавкати, при цьому виделки хитаються в різні боки, то взагалі - аншлаг.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 кві 2018
  17. kramnyk

    kramnyk миється в бані

  18. Vitoriy

    Vitoriy New Member

    Моей дочке два года. С игрушками долго не играет, а вот папина рулетка или телефон любимое занятие. Еще за кошкой гоняться может полдня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. AndrianaD

    AndrianaD New Member

  20. Divko

    Divko миється в бані

    Найкраща іграшка для дитини - то пуста пляшка, дрючок та камінчики
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)