Іграшки для дітей

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Cherry_od, 26 лют 2009.

  1. Cherry_od

    Cherry_od Well-Known Member

    Подарили нам большого такого красивого белого мишку - посмотрели пару раз на него и потеряли всяческий интерес..
     
  2. cheburapin

    cheburapin хороша дівчинка

    Мами, а у ваших дітей є калейдоскоп? Давно купували, скільки коштував?
     
  3. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    о, это идея! что-то я незаслуженно про него забыла, надо поехать поискать...
     
  4. Глафира

    Глафира Скрытная натура

  5. Табити

    Табити Guest

    Малые играют в компьютерные игры. Папа осуществляет цензуру)) Я даже названий их не знаю))
    Еще обожают кубики и мячи, ролики и велики.
     
  6. Табити

    Табити Guest

    Мягкие игрухи, только как пылесборники(((
     
  7. Latika

    Latika New Member

    дочка долго сидит за пазлами, кубиками, магнитным конструктором, динозавриками и крохотными куклами (3,5 г)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    аналогично
     
  9. Grapesbox

    Grapesbox New Member

    На початку літа я подарувала своїй племінниці набір для приготування піци з піску, як на малюнку. Анюта планує бути пекарем і від мого подарунку була в захваті.

    [​IMG]
     
  10. kur

    kur Member

    Син зараз грається машинками, дуже любить пазли, конструктори, різні розвиваючі іграшки. Йому зараз 2,3 роки. Носиться з пальчиковим театром, я зв'язала йому Рукавичку, то жабка чи мишка чи хтось інший у нього часто в руках. Граємо в сюжетні ігри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Konfeta

    Konfeta Well-Known Member

    А в мене дитина ( 1,5 роки ) іграшками надовго не цікавиться, але дуже полюбляе усілякі баночки з шампунями, кремами, мамин телефон і ноутбук - це взагалі найкращі іграшки ) Накупили машинок, конструкторів, залізницю - поки граємось самі )
     
  12. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    В баночки класно понасипати різноманітних торохтілок - крупу, фасолю, жолуді. Щоб був різний звук і різна вага - виходить розвиваюча іграшка з підручних матеріалів
     
  13. agent K

    agent K Well-Known Member

    Лучшая игрушка - картонная коробка от памперсов.
    Сесть в коробку - еде-би-би-у-у-у-рраммм... Машина.
    Залезть внутрь лежащей на боку коробки - омик. Домик то бишь.
    Выбить дно у коробки и пролезть сквозь - илипа. Черепаха.
    Надеть коробку сверху и бегать по дому глядя сквозь прорези для переноски - у-у-у-у-у-бу-бу-бу. Мамку пугать.

    А вы говорите игрушки.

    P.S. Плюшевых медведей дома штук двадцать. Спится только в обнимку с облезлым одноглазым желто-коричневым уродцем. Я даже не уверен, медведь это или собака.
    P.P.S И, естественно алльоу - неважно, телефон, пульт от телевизора, планшет или пудреница - важным голосом: алльоу?
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Кгм.....:russian_ru:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Konfeta

    Konfeta Well-Known Member

    Як жеж це знайомо ! ))) І в корбку, і в горщик свій сідає, і в тазики, відра :mocking:
    А зараз у нас нова забава - я вирізала у гумової іграшки ротик, дала дитині крупні макаронки і він сидить годує її ) Поки що подобається )
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. palmir

    palmir Well-Known Member

    А хто має "Музичний коврик для танців"? Підключається або до телевізора, або до компутера. На рекламних роликах виглядає захопливо, і так як наша мала дууууже непосидюча, то думаю що їй мав би сподобатись. Але цікава думка людей, що таким вже бавились)
     
  17. Doomi

    Doomi New Member

    Сейчас такие игрушки, что долго не живут....
     
  18. SpringL

    SpringL New Member

    Моя мала обожнює маленькі дитячі меблі, кубики та особливо пазли (за ними ходжу в "Крихітку", що на Кавалерідзе там їх величезний вибір і досить помірні ціни), а от племінник цікавиться технологіями. На 5 рочків - забажав дитячий планшет. Мабуть виросте комп'ютерним генієм)
     
  19. palmir

    palmir Well-Known Member

    Ось і нашій малій Миколай приніс велику кухню (а також книжечки, мандарини, апельсини, цекерки))) - правда питання з ковриком залишилось відкритим))))
    Щодо пазлів - до 5 років зацікавлення було, але не захоплювало. А потім прорвало і не набридає. Тобто сам процес не набридає, а так тре нові давати. Перескладала усі що були у нас на видавницві. Правда коли Миколай в підготовчій школі приніс такі ж - то тре було казати, що кілька днів до того помічник Миколая приїздив до нас і взяв трохи для дітей)))
     
  20. nravokids

    nravokids Member

    Игрушки с дерева - самые полезные, но не всегда их хватает на долго.
    Для малышей важно вибирать материал, с которого сделана игрушка. А дальше - нужно еще уметь играть с ребенком.
    Ведь интерес часто возростает, когда есть с кем поиграть, чем самому играть с кучей разных игрушек.

    ---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

    Сколько времени дети проводят за играми? Поделитесь, как осуществляете "цензуру"? И вобще с какого возраста рекомендуете детям давать играть в игрушки на планшетах или компьютере?

    ---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

    онлайн-игры не играете?
     
а де твій аватар? :)