І сотворив Бог людину на свій образ ... чоловіком і жінкою сотворив їх.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Гелена, 27 жов 2007.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member



    Божа любов робить чуда. Вона перетворює дружин і чоловіків -споживачів на справжніх дружин і чоловіків. Варто в сім"ї лише одному комусь скуштувати і почати проявляти ту Божу любов і вона обов"язково буде мати вплив на свого партнера. Любов Божа- сильна зброя!
    Якраз сталося було так як ви і написали- я закохався був, як ви кажете, у жінку-маніпулятора. Та й сам був не ліпший... Але Бог змінив її повністю! Зараз вона просто жінка-джерело любові!!:) Я вдячний Йому за це без міри!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Самі вияви любові - без (свідомого з власного бажання чи під впливом віруючого) навернення партнера у ту ж віру (ще краще - тієї ж конфесії), читання тих же молитов і Святого письма - навряд. Така моя думка.
    Тобто, люди змінюються - але самі по собі, наприклад, коли починають читати Святе письмо і молитися, прислухатися до себе і змінювати себе, тягнучись до чогось світлого взагалі - навіть не так конкретно до чоловіка чи дружини...
    Ну а призводить їх до цього приклад пари (можливо).. але самі вияви любові не кожного змінюють. ...інакше б, Левку, на цих гілках вже давно змінилися всі ті, з ким Ви спілкуєтеся.. :) бо Ви направду світла людина - але одного цього ще недостатньо. ІМХО.
    Хоча так, є така дія люблячої і приймаючої весь світ/Бога людини - вона резонує зі всім світлим, що є бодай трошки в інших людях, воно вібрує - і вони це відчувають у собі.. далі справа за ними - що вони вирішать із цим в собі робити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ой... це неправда. А как же я? Я і мій чоловік то як два мешта з різних крамниць.

    Ми карбуємось як пара коли одружуємось, бо кожен до певної міри є маніпулятор, розпещений своїми батьками і вихований в іншому світі. Вибачайте, споріднена людина то хіба брати чи сестра але тоді виходить якийсь анцест. Гріх, це, Фрезіє. :))) Є така річ як любов яка нас єднає. Коли беремо шлюб то щей на нашу любов сходить Божа Благодать і Благословення, тому і кажуть, що все що роблять в подружжі разом буде благословенне.

    Погоджуюсь з Левком, і чула це вже не від одної особи (відкидаю себе як приклад), що коли хоч одна особа в подружжі перебуває завжди в Божій любові, шукає злуки з ним, той інша особа яке є поряд «змінюється». Хоча я не думаю що вона так кардинально змінюється, просто ми її інакше бачимо - вже не своїми людськими очима а Божими, і відповідно не дратуємось на якісь її/його людські промахи чи помилки. Подумаєш, непомитий посуд. Тю! Та чи в ньому суть життя?

    ---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    НЄ ВЄРЮ!!! ;) Вірю в те що Бог їм відкриває очі і вони бачать те що завжди було перед ними але їхня злоба, образа, впертість, тупість, гріх одним словом не давав їм того побачити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    На мою думку, тут не йдеться про тих, хто ще не вмер фізично.

    Тут йдеться про живих у Бозі. Є люди, котрі живуть фізично, але духовно є мертві, є люди, котрі живі у Бозі, але мертві тілом, є також живі фізично і душею та мертві фізично і душею.
    Отже Бог - є Богом живих відноситься до тих живих і мертвих фізично, які є живі душею (живі у Бозі).

    Я зле пояснив? То лише моя особиста думка. Бо це запитання не раз собі задавав.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. ovod

    ovod Well-Known Member



    та ніби добре...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    ...а полюбили би у шлюбі, наприклад, "затятого москаля", який вважає що українська мова - зіпсута поляками російська мова і зневажає її, вважає що нею не повинні розмовляти ваші діти і що жити вашій родині слід у Росії в селі, а не в Америці, чи вважає нормою ненормативну лексику яку Ви не вживаєте.. (ну, наприклад, якщо уявити) - чи дуже Ви його погляди зміните любов'ю і чи зможете вважати ці речі дрібницями і поступитися ними - як зробила би любляча людина?..
    - а у кожного свій набір такої от "базової спорідненості", спільності у головному, яка сприймається само собою, на фоні якої решта - так, дійсно, дрібниці.
    "Спорідненість" мається на увазі духовна, інтелектуально-культурно-духовна чи ментальна база, на якій можливе порозуміння, діалог.
    Ну або потрібно вивчити "мову партнера" (її і так всім доведеться вивчати щоб порозумітися, питання тільки наскільки вона для нас буде китайська і важка для психіки чи розуму) - але все одно хотітиметься хоч з кимсь поговорити на своїй хвилі - як із братом, сестрою чи батьками, як Ви слушно зауважили, а ще краще -як із собою чи другом (а не алкоголіком, нахабою у транспорті, начальником, попутчиком у поїзді і т.п.)

    Можна сказати що таких відмінних ми ніколи і не полюбимо - так, інстинктивно ми обираємо базово-спорідених, бо інші нас відштовхують інстинктивно, але не всі і не завжди (або не мають особливого вибору, або через оманливість видимості чи неглибоке знання людини і т.і.) І ті, хто парується з базовою спільністю, потім не розуміють тих, у кого не стикуються культурно-інтелектуальні чи духовно-ідейні речі, бо там справа не в побуті і не в посуді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ромку, а то що за аргумент? Типу як в большевиків - баба, тоже чєловєк!?!?

    Ви не повірите але я навіть слухаю шо ребе повідає, і не всі євреї противні тіко 90% :haha:

    ---------- Додано в 15:56 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------



    ---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

    ТАК!

    Мій чоловік не був дуже затятим москалем але ненормативна лексика для нього це була норма. Жити в селі хочу я, а він нас все поближче до Нью Йорку пхає, я взагалі не вживаю ненормативної лексики і вона мені вухо завжди різала... горівку він пив, до того як ми одружились, по-чорному а сьогодні в рот не бере. У нього була така жахлива мова, що я мушіла поволеньки і з любов’ю виправляти.
    Він полюбив мене - ось таку категоричку націоналістку, той вже я своєю любов’ю і з Божою поміччю мусіла робити все щоб нам було добре. Деякі речі я не толерую і він це прекрасно знає, он як наприклад була в нас розмова про те що сталось в понеділок у Львові і він зайняв кардинально протилежну позицію. І ця позиція якраз була така як ви описуєте, більше про-пофігістська ніж про-українська чи про-логічна. То я його визбирала, сказала де він помиляється, показала свою думку конкретними прикладами і на тому все закінчилось. Він зрозумів де він помилився, і на тім було все.

    Моя мама ніколи не вміла сваритись і мій чоловік не вміє. Моя двойорідна сестра мені одного разу сказала дуже розумну річ - треба вміти сваритись і сваритись лише про те що людина зробила зле в даний момент. Показати чим його/її поведінка вас зачепила, але ніколи не ходити і не кричати речі типу - ТИ ЗАВЖДИ ТАК РОБИШ! або ТИ НІКОЛИ НІЧОГО НЕ РОБИШ! ТАК само вчу своїх дівчат - сваритись конкретно а не бути варехою.

    Я відокремлюю гріх від грішника. Я не толерую гріх, але я люблю грішника.
     
    Останнє редагування: 12 тра 2011
    • Подобається Подобається x 6
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Як страшилка, на кшталт "поматросит и бросит".

    Чого я давно перестала боятись - це того, що мою любов хтось використає.

    Від любові людина кращАє і світлішає, і те, що моїми почуттями хтось побавиться, не зробить мене чи їх гіршими.

    А от жити постійно в страху перед обманом - небезпечно. Маю в Стрию приклад.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ту ви якось натякаєте що він ген чисто тиран і хоче закрити жінку в шафі. Але ж більшість з нас всетаки має доступ до інтернету, друзів і родини.
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То Ромко про своїх по родИній лінії...
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща



    Главноє шоб чєловєк бил хароший!
     
    Останнє редагування: 12 тра 2011
    • Подобається Подобається x 1
  13. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    А хіба йдеться про страх? - там йшлося про дієвість любові як "засобу" щодо поступового змінення нею людей в бажаний нам бік, тобто, "на краще".
    Автор каже що наша любов до інших людей/людини допомагає нам бути в мирі із собою ... але не гарантує що щедро обдаровуючи ту людину любов'ю і турботою, поважаючи її, ми досягнемо порозуміння з нею і обов'язково отримаємо взаємність, повагу та турботу у відповідь. Не всі відчують бажання відвзаємитися, не кожний ледачий від цього стане працьовитим, а маніпулятор безхитрісним і щирим..
    До речі, я з цим психологом багато в чому не згодна, і не кажу що то істина в останній інстанції.

    Якщо комусь вдалося лише своєю любов'ю змінити когось повністю (у кращий бік, розуміється) - моє щире захоплення.
    Ну так, доводиться компенсувати і мати можливість побути собою вповні і відчувати розуміння деінде - а що залишається?..
    Недаремно кажуть що щастя - це коли тебе розуміють.
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ну то ви говорите про тирана який не розуміє жінки, тоді це не християнин і до християнського подружжя це вже відношення не має. Бо можна назватись християнином, а своєю поведінкою щодня доводити протилежне.
    Я так розумію, ви тут про крайність.

    Ой, а я часами найкраще розуміння знаходжу власне в мому чоловікові, такому протирічному і мені протилежному, а не в родині, ака сестрі чи мамі. :)))

    Я не знаю, але мені моя мама і сестра нераз казали що я свого чоловіка змінила. Можливо! Але так як я є жінка то я прагну до досконалості, і бачу що нам обом ще далеко до тої досконалості. :blush:

    ---------- Додано в 17:43 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ----------

    О! Ні!!! Тут є велика помилка. Зміна не в бажаний нами бік, а в той який хоче Бог. А це не завжди співпадає з тим що ми вважаємо що буде «на краще». О ні! Якщо так підходити то це тиранія з мого боку.

    Чоловік змінюється не сам, поряд з ним змінюється і жінка. Як я вже зауважила, зміна в тому, що бачу його іншими очима, і відповідно він бачить мене іншими.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ovod

    ovod Well-Known Member

    ..
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Пардон, може я занадто критично сприймаю, але цитата, котру я привела в попередньому дописі саме до цього і приводить.

    Я розумію, чому люди скептично ставляться до шлюбу в церкві - бо знівелювалась ціна тих слів, котрими присягають, відтак кожен шукає як краще і легше життя прожити, не працюючи душевно. Коротше кажучи, якщо ця сім’я не працює - просто можна завести іншу, не ремонтуючи, не шукаючи причин поломок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На 100 відсотків погоджуюсь...
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

     
  19. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Багато у кого повторний шлюб щасливий, тривалий, міцний і в ньому обоє працюють, тоді як перший не був таким. Чим погано що людина стає щасливою - бо парується відповідно, з тим хто теж хоче працювати над стосунками разом?
    ..чи є сенс одній людині витратити життя на безуспішне пробудження у іншому бажання працювати, якщо його немає і його влаштовує не напружуватися?..

    Виходить, якщо людина справжній християнин - то в неї є бажання працювати (поважати відмінності і домовлятися без принижень чи тиску, це найголовніше на мою думку), а значить, у подружжі не може бути дуже великих проблем.
    Якщо ж у людей ніяк не складається, немає бажання працювати і "шукати поломки" - виходить.. хтось із них або обоє не справжні (а номінальні) християни?..
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нічим не погано.

    Я знову почну своєї з відношення до шлюбу - багато хто вже при виборі пари не дивиться допереду, не розмірковує над своїм вибором і з християнської точки зору, не думає, що буде, якщо з цією людиною не складеться, то як ця людина буде реагувати.

    А Бог готовий дати благодать кожній парі. Тільки чи всі готові і достойні її прийняти?
    Саме так я і вважаю.

    Відразу кажу, що це, написане мною, не виходить з моєї гордовитості (от я, справжня і свідома християнка, а ви, решта, недостойні), але з моїх помилок - я також розлучена, і складаючи шлюб, також не роздумувала ВЗАГАЛІ, яким вантажем потім впаде на мене невиконання обіцянок.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)