І сотворив Бог людину на свій образ ... чоловіком і жінкою сотворив їх.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Гелена, 27 жов 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та ні...непереконливо.
    Саме,після років спільного життя і виявляється,хто є хто.
    І печєтка не є гарантією благословення Божого.
    А життя...ставлення одне до одного...
    Сподобалось Левкове
    Але не печєтка є гарантією того.

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

    та ні...нехай кожен залишаєть при своєму.
    Нема сенсу щось доводити...ні вам мені,ні мені вам...
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене таке враження, ніби ти береш машину на прокат... типу ану я її випробую часом, надійна вона, чи ні.

    ---------- Додано в 21:49 ---------- Попередній допис був написаний в 21:49 ----------

    тут крім тебе про печатку ніхто ні слова не казав.
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я просто мав на увазі оце
    з мого допису.
    Вони були звичайними людьми....не безбожниками,але й не надто релігійними...
    Життя.... в нього і в неї не склалось попередні..."печєткові" шлюби.До слова,після переживань,внаслідок отого...першого,цьоця Славця і дістала тої хвороби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я но їдне слово сказала, то мені зразу показали матір кузі. ;)

    Ромку, мені не подобається куда ви завели тему, на такі речі як ваше відношення чи переконання щодо священників є інша тема. Тут ми говоримо про відносини чоловіка і жінки. Ваш вуйко показав приклад як треба піклуватись про хвору людину яку він любив, і за це йому честь і хвала! Але не сплутуйте до купи їдне з другим: його опіку і те що вони не шлюбовані.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Чому ж?
    На початку теми,Оксаною було запропоновано
    Я і розказав...в світлі християнства...про те,те,що таки муляє...
    І виклав свою думку,щодо цього.
    В чім я неправий?
    Соррі,залишаю місце для жонглювальників цитатами з СП.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чому Вас це муляє?

    Це ж глибоке переконання, чому воно муляє?
    Хіба це має значення, якщо Ви зациклюєтесь на священниках?

    Ви сприймаєте обов"язки християнина як обов"язки перед ними. Я їх виконую, бо переконана, що маю це робити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не треба перекручень.
    Ті про кого я казав,були звичайними людьми,не безбожниками,в яких так склалась доля.
    І,раз ми в темі,яка подана отаким чином:
    То просто мої роздуми.
    Тепер вже не муляє.
    Сприймаю як факт,що церква до Бога,до Його благословення має рівно стільки відношення,як будь-яка інша організація бюрократів.
    Канони в них.
    Розумію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Пардон, Ромку, де є перекручення у питанні?

    Ви про щось розказуєте, виникають питання - чому Ви їх сприймаєте за якісь перекручення?

    Я питання задала, виходячи з власного сприйняття - якщо я в чомусь впевнена, переконана, то мене це не муляє ані хвилини.
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Маю знайомих мусульман.
    Не повірите - порядні люди.

    ---------- Додано в 08:51 ---------- Попередній допис був написаний в 08:50 ----------

    Я ж сказав

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я також, а ще знаю декількох юдеїв, і всі вони порядні. Не вивищую свою релігію. А також не розумію, до чого це Ви сказали.
    ОК.

     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто?

    Вони шлюбу не хотіли, а ти їм намагаєшся дати шлюб. Чи церква має насильно дати їм шлюб?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я не збираюсь підтакувати бальшинству,що крокує рівними шеренгами,скандуючи правильні лозунги і сиплячи де треба й де не треба цитатами з СП.
    Описаний мною випадок лиш укріпив мене в моєму переконанні.
    Все не те,чим здається(с)
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Абсолютно вірно.

    Застосуйте цей вислів до більшості з першого речення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    В нас дивні люди живуть... Все має бути про людське око... Я не говорю про тих у кого є духовна потреба взяти шлюб. Я говорю про тих кому таке питання байдуже. Паску святити про людське око, шлюбуватись про людське око, навіть, якщо у церкві вони були ще як немовлятами, але цьотка сказала, що тре йти, бо що люди скажуть... Ба й по смерті, при гробі - все має бути про людське око. Чого їх за життя не хвилювало що на це говоритимуть люди і священник? Чи вуйко 20 років доглядав лиш, щоб при гробі почути, що він є чоловік?.. Не думаю...

    Мр.12:19 "Учителю, Мойсей був написав нам, що коли в когось помре брат і зоставить жінку, дітей же не зоставить, то щоб брат його взяв жінку і воскресив потомство братові своєму. 20 Сім братів було. Перший узяв жінку і помер, не лишивши потомства. 21 Узяв її другий - і помер, не лишивши потомства; так само і третій. 22 Ніякий із сімох не лишив потомства. А після всіх померла й жінка. 23 При воскресінні, як вони воскреснуть, - котрого з них вона буде жінкою? Бо семеро мали її за жінку." 24 Ісус же сказав їм: "Чи не тому ви помиляєтеся, що не знаєте Письма й Божої сили? 25 Бо як воскресають із мертвих, то ні женяться, ані заміж виходять, а будуть як ангели на небі. 26 А про мертвих - що вони воскреснуть - хіба ви не читали про той кущ в книзі Мойсея, як ото Бог сказав до нього: Я - Бог Авраама, Бог Ісаака й Бог Якова! 27 Він Бог не мертвих, а живих. Тож дуже ви помиляєтеся."
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Може я тугодум.. але трохи не розумію.
    Є живі (во плоті, які тут у цьому житті мають чоловіків-жінок), мертві і воскреслі (як ангели, які не мають статі).
    Якщо воскресші є "як ангели" (не живими людьми, у яких є чоловік чи жінка) - то чому "Бог живих"? "Бог ангелоподібних" в цьому контексті було б вірніше сказати... бо "живими" після воскресіння вважаються саме вони - всі інші не воскреснуть.

    А в тому що багато чого робиться про людське око - згодна на 100%!
    Якраз це і хотіла написати - що Бог читає в наши душах, а не у вчинках (навіть гарних зовні), не те що ми пишемо тут на форумі навіть.. і якщо в людини чисті помисли - я думаю, для Бога це важливіше за багато інших речей. Ми не знаємо Його суду - але безумовно, він не може не враховувати внутрішнього.. бо не все те золото що блищить. ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Авраам ж мав жінку :pardon: Є ще в Луки описана та ж сама розмова і з останнього речення випливає, як на мене,що живі не ті, хто неодружений:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Багато говорили про жінок і чоловіків, а на першу частину назви теми і не звернули уваги:
    "І сотворив Бог людину на свій образ ... чоловіком і жінкою сотворив їх."

    Бог створив людину на Свій образ і подобу. А Бог є любов.

    Знаю по собі, що коли я маю близькі і міцні стосунки з Богом, то тоді і жінку свою любити дуже легко, бо тоді я наповнений Його любов"ю і ця Його любов ніби виливається на неї.

    А коли десь відходжу від Нього, то уже стає важче любити свою дружину. Приходить якесь подратування, незадоволення...

    Тому, головне це перебувати в любові Божій, тоді проблем у стосунках між чоловіком і жінкою не буде.:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member


    ..а я думаю, що головне мати з дружиною однакові переконання, або однакові релігійні погляди і розуміння поняття "любов", "Бог", і т.і.
    Бо яким би не сповненим був Божої любові чоловік, якщо його дружина буде лише споживачем - то навряд чи "не буде ніяких проблем". Так саме і навпаки (якщо чоловік - споживач, якому зручно використовувати безвідмовність і безкорисливість такої любові).

    Вам просто пощастило мати достатньо самоповаги і мудрості (а може і фортуни) щоб не закохатися у маніпулятора і не одружитися з ним, знайти споріднену Вам людину.. :)
    Можливо, років так через -надцять люди змінюються, чиясь любов їх перевиховає і змінить.. але не всіх і без гарантій.
    ***
    Когда говорят о любви? ...Вот моя любимая женщина. Я думаю о ней, я забочусь о ней, я забочусь о ней постоянно, несмотря на усталость и настроения, я забочусь о ней даже против своей выгоды — значит, я люблю ее, а не себя. Значит, что я люблю ее!
    Наверное, это любовь. Но это говорит только о том, что мое обычное отношение к людям и женщинам — другое. Я редко думаю о них, я мало забочусь о них, забочусь о них только под настроение и, как правило, только тогда, когда это мне выгодно — потому что обычно я люблю только себя.
    • Потому что я обычно других не люблю. Потому что я так воспитан.

    Вот парень: обычно он бегал немытый, нечесаный и сопливый, но тут вдруг, повстречав девушку, причесался и помылся. Мы улыбаемся: "Влюбился!" — Да, он влюбился и умылся. А я знаю много людей, которые умываются и так, и каждый день. Они просто элементарно воспитанны.
    А тот, кто влюбился и стал внимательным и заботливым к женщине — по-моему, он просто плохо воспитан. Потому что хорошо, по-настоящему воспитанный человек внимателен и заботлив к женщинам всегда.
    • И не только к некоторым, а всем. И не только к женщинам, а людям вообще.

    Когда говорят, что любовь облагораживает человека, это правда. Эта правда говорит о том, что есть люди благородные, а есть вы, которые плохо воспитаны и людьми бываете только в особом — влюбленном — состоянии души. А люди благородные, люди просто хорошо воспитанные в любви не нуждаются. Потому что они и так любят всех и всегда.
    ***
    Любовный поток как способ взаимоотношений — действительно исключительно эффективная штука, особенно на фоне высокого невротизма тоскующих по любви окружающих и в сочетании с эффектом неожиданности. Но это — только один из приемов, и срабатывает он далеко не всегда.
    • К сожалению, возможны варианты. Кто-то выздоравливает в любви, как в потоке кислорода, а у кого-то может начаться кислородное отравление...

    Хорошо воспитанный манипулятор, даже первоначально сбитый с ног валом вашей любви, затопленный ею, — продышится, на ножки встанет — и начнет задумываться, как бы эту вашу любовь использовать. И можете не сомневаться — он творчески справится с этой задачей!
    Любовь сделает светлой вашу внутреннюю жизнь, но успех в жизни внешней сама по себе она не гарантирует.
    • А когда-то надо просто показать зубы.
    психолог Н.И.Козлов "Философские сказки"
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Звідки інфа?
     
  20. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)