І сотворив Бог людину на свій образ ... чоловіком і жінкою сотворив їх.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Гелена, 27 жов 2007.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так, але стерви вкрай рідко жаліються на чоловіка.

    Якщо ж жінка залишається коло негідного чоловіка - значить, їй ще не так зле, як описує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. nastinka

    nastinka відсутня

    жінка має бути жінкою.
    і якщо вона собі обрала щлях який приносить задоволення хай по ньому йде як і чоловік. то все.
    хоче бути домогосподаркою - прошу, бізнес-вумен - прошу.
    кожна така, якою хоче бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    За тим лише виключенням шо їй прийдеться знайти чоловіка, який би за дітьми глядів. Ну або не знайти чоловіка. У всьому є і плюси і мінуси.
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Опа!о_О То я що, виходить стерво?;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ціхо, ціхо, то стосувалось тих болючих випадків, про котрі ми вище говорили.

    Ми - то щасливе виключення, котре не пише в "Чоловік - тиран, і що мені робити?", "Забилам би за шкарпетки!" і "Наскільки ви довіряєте своєму чоловікові" або ж пише, аби почудуватись.

    Ти - ще щасливіше, ніж я, накінець... )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member



    Та жаліються. Просто і справді рідше бо ше ж треба жалітися і на все решта. І ше когось погризти. А то ж часу на все не хватає.
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Що має бути - буде. І якщо мій чоловік мене перед сном перестане цілувати - то не тому. що хтось позаздрив і врік.
    Я не буду сперечатись, я знаю тільки декількох стерв, а ті не скаржаться, вони мають чоловіків за малих дітей, чи домашніх звірят, котрих треба виховати чи перевиховати, чи видресирувати. Ну а на песика ж не поскаржишся...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    :))) Вічно бруудними лапами всю підлогу запацькає. Та ше й обслинить вночі. :))). На правах приколу, а не дискусії
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Приїдеш, будем їм(тим ощасливлювачам) робити естафети і веселі старти:) Хай розкажуть і покажуть яка наша роль))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ZENIT

    ZENIT Well-Known Member

    Як кажуть в народі - пальцем в небо. Чи ж ви не читали: Иезекииль 18:20: 20*Душа, которая грешит, та умрёт...? Читайте Біблію уважніше!
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А якби Єва не зірвала яблуко, то всі люди досі жили б в Раю?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Угу. Створив бог людей, а Єврейська біблія - то лише для євреїв (там ніц ся не згадує за касту інших народів.) Окремо для Адама творив бог жінку.

    Моя думка - багато було перших таких, як Адам і Єва. (Може Адам був самотній, а інші люди вже ходили по землі і щось там шпортали, до поки Адам тішився в садку і ябка жер)

    Маємо багато народів, багато племен, багато релігій - і у всіх спільні корені (багато богів) І схожі ті релігії - одна на одну. Дехто собі правда придумав інших богів - але то до початку не мало жодного відношення.

    Зрештою - це лише моя думка. (Ну не вірю я, що за 6 тис років утворилися нові раси, які при змішуванні не дають нових рас...)

    ---------- Додано в 02:36 ---------- Попередній допис був написаний в 02:34 ----------

    Угу.
    Тільки не Біблія, а книга книзі. Як один автор пише, то і стиль один. І як щось хоче розповісти, то розповідає а не утаємнює.

    ---------- Додано в 02:45 ---------- Попередній допис був написаний в 02:36 ----------

    Так, тільки це не грецьке письмо і не іудейське і навіть не єгипетське - це клинопис. (До речі клинописом писали усі древні народи, як я знаю)

    ---------- Додано в 02:57 ---------- Попередній допис був написаний в 02:45 ----------

    Ні не всі. Тільки Адам і Єва. Ну може їх родина... А на землі народ пахав...

    П.С. Чому усі вірять в то, що Бог створив інших осіб - таких як анголи в множині, а не вірять, що міг створити людей в множині? Вічно мусить бути хтось перший, хтось вищий, хтось важливіший...:sorry:

    Читаємо, що сказав Ісус, звемося християнами і нічого баянити про якісь творення. Вибух був! Величезний. І еони були. Ті і все творили. А один намутив не того. І до сих пір ведеться війна - кому воно оте буде належати - Ісусу чи Сатані. (Чого б вони сперечалися в пустелі 40 днів? Купа часу - Ісус міг би щось дописати, знаючи, як люди сперечатимуться хто правіший - православні чи католики, протестанти чи будисти.) Він так і сказав - пояснюю вам те, що ви бачите - не розумієте. Чого питаєте про те, що не бачите?...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Читаємо, пане Зеніт. Уважно читаємо. І згідний з вами на 100%. Ви духовно мертва людина. Зомбі. І так хотілося б щоб ви покаялись і прийшли до Христа. Щоб він оживив вас. Але щось (чи швидше, хтось не пускає)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ovod

    ovod Well-Known Member

    а кого маєте на увазі під тим богом?
    п.с. і дав він їм ковчег, щоб з ними говорити як по телефоні...

    чому ж.. є Трійця наприклад...
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шось я не догнав, Адам і Єва - перші люди, значить якби вони не зірвали яблуко, то мали би дітей, а потім онуків, і потім весь людський рід, і всі би жили в Раю. А "пахати", заробляти на хліб важкою працею і родити дітей в муках вони почали вже після вигнання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ovod

    ovod Well-Known Member

    отут і починається парадокс між тим, що ми вважаємо який міг би бути рай на Землі
    і біблійним...
    Тобто чи це стан чи це фізичне місце, але тоді не хватить на всіх їжі без праці...
    чи думаєте потім Бог мав би створювати їжу?
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Погляньте на птахів небесних, що не сіють, не жнуть, не збирають у клуні, та проте ваш Небесний Отець їх годує. Чи ж ви не багато вартіші за них?” (Матвія, 6, 26)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Та я ж казав - ще одні тваринки...
    Сатана всі карти сплутав :pardon:
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Люди гірші в сто раз за тварин.
     
  20. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Ну то зверніть увагу, що клинопис - це теж письмо. А спочатку дослідники вважали, що тоді "такого не могло бути тому, що такого бути не могло" і шо Мойсей був темним бараном. А воно, бачите, виявилося "не так сталося як гадалося".
     
а де твій аватар? :)