І сотворив Бог людину на свій образ ... чоловіком і жінкою сотворив їх.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Гелена, 27 жов 2007.

  1. Osin

    Osin Well-Known Member

    Та не залежить роль людини в сім"ї чи в суспільстві від її геніталій. Де логіка??? Я це називаю "you hurt my brain".
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    підростете - то може щось і зрозумієте, а не зрозумієте - то нічого дивного :) потім якось...

    до всіх: я не висловлював у цій гілці власної думки у тих дописах, які робив, а виключно опирався на давніші джерела, яким уже кілька тисяч років (враховуючи подекуди доволі агресивну реакцію жіноцтва, вважаю недоцільним пояснювати щось далі й давати посилання на джерела). І поки що вони себе не дискредитували :) На відміну від віянь останніх ста років.
     
  3. Osin

    Osin Well-Known Member

    А логічні аргументи у вас закінчились? Залишились лише особисті образи? :haha:)
    А власну думку варто мати.
    Чи вік джерела додає йому переконливості і авторитету? :haha: Зовсім ні. Адже якби людство не ставило під сумнів існуючі авторитети, то не було б прогресу науки і розвитку філософської думки.
    Перш, ніж довести, що земля кругла, потрібно було поставити під сумні факт того, що вона рівна ;)

    Якщо ж говорити конкретно про Біблію, то з точки зору раціо, це не більше, ніж одна з багатьох історичних книг. А віра в її непомильність і все інше - питання релігійних поглядів. Тому логічним аргументом в дискусії не може бути.
     
  4. Зануда

    Зануда така зануда

    Та куди ж тим курам ще й посилання на джерела, нє? :))
    П.С. А власна думка у вас є?
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    вік абсолютно нікому нічого не додає, окрім самого віку. На жаль, ви не дочитали :sad: Там ще написано, що вже кілька тисяч років думки, викладені в тих джерелах, актуальні, бо підтверджуються ПРАКТИКОЮ.

    це і є логічний аргумент: теорія (викладена в давніх джерелах) + практика = позитивний результат. Якщо жінка (або чоловік,та все жми про жінку говоримо) виконує все правильно (дотримано чистоту експерименту), то здобуває результат - щастя :)

    завжди зазначаю, що невдячна це справа - говорити на тему "це було БИ, а цього Не було Б"... Звідкіля вам це відомо?! Прогрес науки - це коли одним вибухом вбивається не одна людина, а пару мільйонів перетворюється на попіл?
    Звідкіля ви знаєте, що насправді є прогресом?! Документально підтверджений факт, що ще 150 років тому окремі люди могли словом запалювати вогонь. А зараз?! Поцікавтеся давніми цивілізаціями, та порівняно з ними ми просто якісь неандертальці. Священик у моєму рідному селі 80 років тому відганяв грозу і ЖОДНОГО РАЗУ в селі за нього не було граду. Зараз багатотаких священиків знаєте?

    повторюся: кожна повноцінна релігія пропонує ЕКСПЕРИМЕНТ: щоб досягнути результату, потрібно дотримуватися певних умов. Сучасна людина, в силу забрудненості свідомості, сама підбирає собі умови, залишаючи те, що подобається, і відкидаючи, що не подобається. Але в таких умовах про чистоту експерименту мови бути не може... проте такі люди радо оголошують: а все це "питання релігійних поглядів. Тому логічним аргументом... " А ви спочатку спробуйте, а потім поговоримо про логіку. Якщо готові присвятити наступні 10 років (мінімум) експерименту - тоді можна про щось говорити :)
    п.с. якщо ви в чомусь логіки не бачите, то тому можуть бути 2 причини:
    а) справді відсутність логіки в об"єкі пізнання
    б) відсутність правильного логічного мислення у вас


    Занудо, ваш допис таки трохи зачепив... визнаю :)
    Прийом самовивищення шляхом публічного театрального самоприниження - це одна з улюблених фішок жінок :) Власне, саме такими методами жінки не дають нам, чоловікам, розслаблятися в цьому житті. От вам ще одна справжня роль жінки :)))
    Спеціально для вас: послухайте лекції психолога Руслана Нарушевича, там знайдете і відповіді на питання, і посилання на першоджерела. І там же знайдете інформацію про те, що служіння Богові через чоловіка - це не зовсім те (ачасто-густо ЗОВСІМ НЕ ТЕ), що собі відразу малює розум більшості жінок. От коли прослухаєте хоча б 2-3 курси лекцій, тоді можна буде продовжити дискусію.

    Власна думка у мене є,в цьому дописі вонавикладена і полягає вона в розумінні та інтепритації постулатів, викладених кілька тисяч років тому.
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Боже мій коханий, а що вам такого поганого зробили жінки? Вам і тому славнозвісному психологу?

    а це як?

    Відповіді не сподіваюсь бо ви мене за людину не вважаєте і це не тому що я себе вивищую а просто ви своїми дописами продемонстрували що жінки думати не вміють і логіка існує лише у деяких представників людства в яких дещо висить між ногами.

    Мене цей форум і надалі дивує своїми вільними образами людей. Тільки тому що ви вважаєте що ваша логіка краща не означає що вона відсутня в когось. Поваги до людини нема зовсім! Це просто жах! :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Osin

    Osin Well-Known Member

    Почитайте для розваги "Щоденник одного парижанина". Історичний документ. Там також багато цікавої практики... Наприклад про те, як жінка народжувала дітей без перерв 18 разів під ряд, а потім при родах же і померла. бр-р-р.. гидота. Там взагалі дуже колоритно описано життя сім"ї ранньомодерного часу.
    Це не "якби", це факт) Для пошуку повинен бути мотив, а для заперечння того, що всі вважають істиною - сумнів.
    А можна посилання на документ, який це підтвердив?
    :haha:)))) Ой, як же ви мене розвеселили. Язичницька магія. Священники перебрали на себе функції жреців. Якби він жив в Європі за часів полювання на відьом, то його б спалили :haha:
    Я багато часу присвятила вивченню пережитків язичництва і язичницьої магії та мантики ) Мушу сказати, що українці і досі ментально не вибрались зі Середньовіччя та залишились в душі язичниками)
    Для вас, може, й щастя, але в кожного воно своє. Для мене єдиний бог і єдине щастя - свобода, ліберальні цінності і здоровий глузд :)))
    Бачите, річ у тім, що я і без того щаслива людина. Спасатись не планувала, бо я в життя після смерті не вірю, а з дияволом сваритись не хочу, а то ж всяке в житті буває :haha:)))
    Ну, що вам сказати? Знову намагаєтесь образити.

    Щоб підсумувати, скажу, що я вірю в те, що в кожного своє щастя і свої погляди на життя, свої мрії, прагнення і т.д. А свобода - це ключ і засіб досягнення всього цього. І навіть якщо ви вірете, що істина одна, то нав"язувати її іншим не можна. Вигадуючи якісь ролі відповідно до статі чи віку, раси чи національності ми обмежуємо людину, не дозволяємо їй вийти за рамки, рамки намальовані нами, і не дозволяємо їй стати щасливою. Хіба це не самонадіяно і несправедливо?

    Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої людини.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Камасутра.:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    І) порушу вашу логіку і дам відповідь :)
    1) Правильно - це відповідно до правил і приписів (релігійних)
    2) Я вас не знаю, тому ніким не вважаю, і не не вважаю (так само, як і ви нічого не можете мені сказати про Івана Семеновича Каменєва)... Жінки думати вміють, причому від Бога (можна тут замінити словом Природа для атеїстів) їм дано можливість думати глибше за чоловіків, раніше за чоловіків і швидше за чоловіків, але виключно якщо порівнювати загальну масу жінок і таку ж масу чоловіків. Жінка від природи має в 6 разів чильніше розвинені відчуття, надзвичайно тонку інтуїцію... але в цьому й мінус жінки, бо коли вона надто тими почуттями захоплюється, то перетворюється з часом на сварливу бабу :)))
    Справжня логіка присутня тільки у тих, хто не звертає уваги на те, що у нього між ногами. Істинний мудрець спочатку розвиває в собі до кінця якості своєї статі, а потім розвиває якості протилежної статі. Таким чином він виходить на рівень, що не передбачає статевиго поділу, хоча його душа поки що в тілі чоловіка чи жінки. Як засвідчують численні приклади з історії, значних успіжів у цьому напрямку досягали тільки одиниці жінок. Хоча, з іншого боку, повністю погоджуюся із висловом, що твердить: за кожним великим чоловіком стоїть не менш велика жінка :)
    2) Це не "моя логіка", це - факт. Якщо всі кажуть, що трава зелена, а хтось стверджує, що вона жовта, то це ... :))

    Дякую за пораду, але читати не буду, я маю достатньо матеріалів для читання.
    А що саме гидота??? Що народила чи що померла? ... і, власне, в чому гидота?
    Як на мене, вам не варто такі книжки читати. Краще вже казку про Котигорошка. Там у мами було купа синів і дочка, а потім вона ще Котигорошка народила, який усіх інших дітей визволив із лабет Змія... повчально :)))
    2) ??? який факт? Зроумійте, що є прогрес і "прогрес". Перший - істинний, внутрішній. Другий - псевдопрогрес, зовнішній. Якщо підете першим - осягнете щастя, якщо підете другим - будете вічно щось шукати і відчувати, що найголовніше не знайшли, воно втікає від вас. Псевдощастя не може тривати вічно, навіть краса і молодість минущі. Останнім часом вчені доводять: силікон - це також далеко не щастя, хоча досі його таким вважає чи не півпланети :)))



    я радий, але не мав на меті вас повеселити... якось мав нагоду бачити, як веселилися російськомовні діти, коли я прочитав їм словосполучення "кетяги калини". Розумію вас... ситуація аналогічна.
    ставлю під сумнів твердження про БАГАТО ЧАСУ. "багато" - це скільки? 15-20-50 років?
    багато присвятити часу такій глибокій темі неможливо, а з вашого допису зрозуміло, що ви тільки проштудіювали матеріалістичний бік сприйняття теми, тому про об"єктивние її висвітлення як мінімум говорити некоректно. Та й взагалі цьому присвячувати свій час не варто, хіба що заради захисту дипломної роботи

    постараюся знайти... факт зафіксований близько 150 років британськими колоністами в Індії під час жетвопринесення в одного царя. Брахман мантрою запалив жертовне багаття.

    Я писав про істинне щастя, а не про те, що в це слово зараз вкладають люди (та більшість, яка вже не стежить за початковим понятійним наповненням лексем). Істинне щастя ВІЧНЕ. Воно не має початку і кінця, воно не може принести нещастя. А зараз людина напилася чаю і вже заявляє - Я ЩАСЛИВИЙ (-а)! Насправді всього-навсього ЗАДОВОЛЕНИЙ (одне почуття або кілька почуттів отримали матеріальне задоволення), бо вже через 10-15 хв отримуємо невеличке "нещастя" у вигляді походу до кльозету
    Купив машину - каже, що щасливий... ну рік-два-три ,а потім ту машину хтось цьвоком подрапав... і гаплик!!! нема щастя, одна біда...
    Напишіть, що ви вкладаєте у поняття щастя і я спробую довести, що не в кожного воно своє. Щастя об"єктивне і суб"єктивне одночасно, але воно незмінне.
    Свобода??? :) Ну-ну... про свободу нижче

    не намагаюся я нікого образити... просто ви так тлумачите мої слова (під впливом суб"єктивних чинників).
    я спрощу ваші слова і напишу таке: у кожного свої бажання (відкриті і приховані), реалізацію яких (і навіть можливість реалізації!) він вважає щастям. Хоча насправді ніякого щастя в цих бажаннях нема: кожне реалізоване бажання породжує інші бажання і залишає на тілі людини відбитки (психічні й фізичні хвороби, розчарування, зрештою і смерть) .
    А тепер про свободу... Її нема... хіба ви обирали, ким, де і як народитися?! Хіба ви обирали ходити у школу чи ні, чити табличку множення чи ні?! Як би чоловік не хотів, він не може народити дитину в той же спосіб, що і жінка... Зрештою, ознакою несвободи є те, що ми (люди) ЗМУШЕНІ дихати, їсти, спати і т.д. Та ілюзія, яку ви (і я теж!) вважаєте свободою - це тільки ілюзія. Але ми можемо, дотримуючись певних правил, вийти з-під її впливу.
    Ми не вигадуємо ролі, вони вже є... але ми не хочемо в них грати, бо опираємося, мов барани і кричимо про свободу і право вибору... Тоді нам і дають можливість діяти... ми діємо, а потім же нарікаємо, що замість того, що ми вважали щастям, отримуємо страждання. Причому відразу ж ззабуваємо, що ми самі є причиною цих страждань.

    Камасутра - це одна із сутр Вед, на жаль, загал знає тільки про так би мовити "гімнастичну" частину тої сутри, широко розреклямовану пуританами британцями, враженими знаннями в ці галузі. Але є там ще багато іншої різної цікавої інформації: наприклад, за незаконний секс (будь-який статевий зв"язок, спрямований не на народження дітей) Богом призначено покарання - партнери обмінюються на 50% негативною кармою
     
  10. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    ну, ВИКЛЮЧНО дотримуючись вашого стилю, можу написати, що жінки стали причиною вигнання чоловіка з раю... :)))
    а якщо серйозно, то нічого поганого мені жінки не зробили. Навпаки, мама мене народила, виховала, дружина допомагає і підтримує мене, доньки ростуть і тішать гарними справами :) І цим же штовхають мене змінювати себе... ламати свої негативні риси, розвиватися. Оскільки це процей непростий, думаю, без такого потужного жіночого впливу, я б не переріс себе 17-річного, 25-річного і навіть 30-річного. От що я мав на увазі, коли писав про вплив жінки на чоловіка. Жінка стимулює розвиток, прогрес.

    За себе відповів. Психолог сам за себе відповість. Послухайте - не пошкодуєте. Думаю, ви неправильно сприйняли мій допис. Нарушевич спеціалізується на психологічній допомозі жінкам. Надзвичайно ефективний спеціаліст. Це підтверджує не одна жінка. Буквально з місяць тому в цьому переконалася і моя сестра, у якої виникли серйозні проблеми у стосунках із хлопцем :)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    але яка вам різниця, хіба ви християнин?

    Вибачайте, але я не розумію того що "вони мене штовхають". У прірву штовхають чи що? Чому не сказати, що вони вас надихають або спонукають. Мене мій чоловік спонукає заради нього змінювати себе і у відповідь він в першу чергу для себе і заради себе якщо хоче то зміниться так щоб нам обом було добре. Він це робить не для мене а для себе в першу чергу бо жити тоді йому буде легше. Жінка є інакша і цього ніхто не заперечує, але Бог зробив її не служницею чоловікові а як рівня. Он тільки коли чоловікам говориш про рівноправ’я жінки вони зразу чомусь кричать фемінізм.

    Я не думаю що астролого-чакро-психолог може мене щось мудрого навчити. Я вже таких слухала багато пре багато. Якщо я і звертаюсь до психолога то лишень до клінічного (і це не тому що він хворий, а тому що професіонал). Переконалась що один з найкращих психологів це ребе, ака равін ака рабай.
     
  12. Зануда

    Зануда така зануда

     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 3
  14. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    так... християнин :) і навіть до церкви ходжу.

    он воно що... вам не подобається слово "шовхати" :) Скажіть, а струм "надихає" мотор чи "спонукає?" :) Я просто намагався пояснити з точки зору механіки. Так, у слова "штовхати" можуть бути і синоніми, можна використати і перифрази, але основна ідея в тому, що чоловік - це двигун, а жінка - джерело енергії двигуна.
    Жінки з чоловіками різні і вже сам цей фактвказує на відсутність самої можливості рівноправ"я (у природі). Якщо жми говоримо про рівні конституційні права, тотутусе нормально і від статі не залежить.
    А фемінізм - це справді якийсь бзік... якщо жінка хоче пісяти стоячи на знак "рівності" з чоловіком, тов таких жінок серйозні проблеми з головою. Так само і в чоловіків деяких повно таких же бзіків...усучасному світі все перемішалося.

    мудру людину мудрого може і комарик навчити:) і бджола, і муха... мудрість довкола нас, але не кожен то розуміє :) Тут важлива сама позиція: бажання завжди бути учнем.

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Osin

    Osin Well-Known Member

    To SemperTiro
    По правді говорячи, спочатку хотіла відповісти на ваші пости, розбивши їх на тези, послідовно і скурпульозно. Але досвід підказує, що люди, які вірять в єдину істину і претендують на знання цієї єдиної всесвітньої істини, думку свою не змінюють і з поняттям "толерантність" та "плюралізм думок" не дружать.
    А з точки зору арістотелівської логіки, ви допускаєте в своїх тезах безліч логічних помилок: узагальнєте, грунтуєте свою думку на недостовірних засновках і робите неправильні висновки, підмінюєте поняття і т.д.
    Тому розмова ця, на жаль, давно не має сенсу. Ви лише демонструєте зневагу до думок співрозмовників і нічому не вчитесь. А жаль
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    мій досвід підказує, що треба писати правильно скрупульозно (сам раніше писав "скурпульозно")

    я не знаю, який ваш досвід, але я готовий змінювати свою думку... питання тільки на що змінювати і для чого? До того ж я ні на що не претендую... взагалі. Єдине, що хотілось би бачити: щоб мої слова не спотворювали і не приписували мені того, чого там нема. Я за освітою філолог, тому до слів ставлюся дуже обережно, детально стежу за тим, щоб моя думка була правильно викладена на письмі.

    навпаки, шаную, поважаю, люблю... жодного слова зі зневажливою інтонацією... я вже якось вказував на те, що живе спілкування завжди краще.

    ну хоча б по 1 прикладу такого кричущого недотримання арістотелівської логіки!? І, до речі, чому саме арістотель? Може, краще візьмемо за основу Конфуція?
    Я готовий визнати свої помилки і вклонитися вам із подякою за науку, бо мудрі люди з життєвим досвідом на дорозі не валяються (не шукайте в цих словах начсмішки чи іронії. я пишу щиро)...

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:39 ----------

    а в "плюралізм думок" я не вірю і справді не дружу із цим поняттям, бо бачу, що люди не здатні адекватно сприймати його... справжній плюраліз починається там, де людина розтоптала свою гординю. А поки що за тим красивим поняттям ховається банальна розпуста і дурість. Фактично, навіть біблійне гріхопадіння зпросто можна виправдати "плюралізмом думок".
     
    Останнє редагування: 2 гру 2010
  17. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 2 гру 2010
    • Подобається Подобається x 1
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я нічого не маю проти навчання але більше черпаю з науки равіна (хоч не християнин але принаймі закон той самий), ніж з науки яка вишукує чакри і складає астрологічні картинки.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В Чехії є прислів’я:"Коли пташка лапають, солодко йому співають".

    Мій колишній чоловік, ще коли був майбутнім, бурно цікавився моїми захопленнями, підтримував їх і пишався ними.

    Також справляв враження людини дуже сімейної, котра хоче чогось досягти.

    Через декілька років, коли я просила його поїхати зі мною до замку на виставку кричав, що я мала собі знайти "краватяка", тобто людину в галстуку, тобто інтелігента, сім’я - це коли він перед телевізором, а діти в дитячій і не заважають, а більше, ніж квартира, де він може переночувати, йому не потрібно.

    А також, що я псую своєю голубою кров’ю його робітничу.

    Він так часто говорив це, від телевізора з пивом, що я його послухалась. :)

    Ні, я не стала стервою з геном бензопили, я його просто залишила на тому дивані.

    І знайшла краватяка. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну во видите. Ніхто не застрахований від помилок. Але ж все можна виправити, а не жалітися на життя і чоловіка.
    Заміна чоловіка то звісно метод радикальний, але дієвий.
    Те саме і заміни жінки стосується.
     
а де твій аватар? :)