І сотворив Бог людину на свій образ ... чоловіком і жінкою сотворив їх.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Гелена, 27 жов 2007.

  1. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А де суперечність?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Буде тягнула цистерну води з криниці під моїм чуткім руководством :) Хіба ні?
     
  3. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Однозначно... ;)
     
  4. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А шо жінкою можливо керувати? :)
     
  5. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Уявляєте... є й такі випадки.... :)

    І чим грубший наманець чоловіка, тим легше це робити...
     
  6. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Існує всього два способи, як можна керувати жінкою. Але їх ніхто не знає. :)

    ---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:24 ----------

    Ну якщо вже "пішла така п"янка" про гаманець, то зауважу, що певна категорія жінок прагне зробити чоловіка гібридом вібратора з банкоматом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
  8. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Але погодьтесь, це її право ... :)

    Якщо вже й прикидатись жертвою, і чекати на свого хижака... та хоч, щоб не даремно.... :mocking:

    ---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 14:29 ----------

    А це називається суміщати корисне з приємним... :)
     
  9. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Та власне в тім і нема особо нічого поганого.
    То ж таку поведінку видно неозброєним оком. І є достатньо чоловіків котрим такі жінки ідеально підходять.
     
  10. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Погоджуюся :)


    Ой, далеко не всі жінки жертви, ой далеко не всі :) В тваринному світі, особливо в жителів підводного світу, є багато істот, які вміють завмерти, вдаючи з себе жертву. А тільки наблизишся - цапцарап і тебе вже захавали. Хіба у людей не буває такого? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    А я написала "ПРИКИДАТИСЬ"...;)
     
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А ще є категорія чоловіків -жертв.Як це назвати?Не цап-царап,явно......
    Вражають мене такі чоловіки,але то вже:
     
  13. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Не люблю слабких чоловіків... люблю зі стержнем, з харизмою... тоді і жінка біля такого чоловіка берегинею стане... справжньою, не вигаданою....

    Це все вже самок з самцями нагадує... під час брачного періоду... :)))
     
  14. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А дійсно є. Є жертви справжні, сам таких знаю. Є надумані - попросила жінка допомогти їй в так званій "жіночій" справі - то вже вважає себе приниженим. А є такі, що спеціально вдають з себе жертву, щоби інші люди пожаліли. В цих випадках не можна відокремлювати чоловіків і жінок, бо всі вони люди і всі людські вади їм властиві.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Просвітіть. Бо я шось ні з того ні з того боку справжніх жертв не виджу. Принаймі в нас де розвестися то так легко шо в писок плюнути
     
  16. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А тут нема нічого смішного. Давно наукою доведено, що при першій зустрічі люди підсвідомо оцінюють одне одного, як самця і самку. А вже чуть пізніше, коли включається свідомість, починають оцінювати людські якості.

    ---------- Додано в 15:19 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    Знаю одного такого. Людина добра, роботяща, старається зі шкіри вилізти, щоби догодити сім"ї - але жінка попалася, що називається баба-стерва, яка просто взяла його під ноги. Постійно принижує його при людях, в гостях, постійно бурчить, всім незадоволена. Та не тільки до чоловіка, і до оточуючих ставиться зверхньо і неприязно, пересварилася з усіма сусідами, родиною, всі люди в її очах погані. Колись в суто чоловічій компанії запитали його, як він то терпить і для чого. А він каже, що просто не може полишити сім"ю. Дуже любить сина, якому вже 16 років. І взагалі, з релігійних мотивів не уявляє собі розлучення. Ось так то.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Мдя!!!Чогось вона може недоутримує від чоловіка,ну має бути причина отакого її стану?
    Взагалі себе ловлю на думці,якщо гніваюсь на чоловіка,то краще десь піти погуляти,розвіятись,аніж гарчати на нього,з того всеодно доброго нічого не вийде.....
    А причина таки є у всьому....;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Повір, що є така категорія конфліктних людей, енергетичних вампірів, що їм причини і не треба. Знаю цю жінку десь років приблизно 22, колись давно кілька років разом працювали. Вона завжди була всім незадоволена і всіх і вся осуджувала: роботу, начальника, співробітників, батьків, брата, сусідів, погоду, владу, абсолютно все! В будь-якому питання - один негатив і осудження. Чому вони побралися - не знаю і навіть питати незручно. Можливо, що обом було десь під 35 і обоє були одинокі.

    Ну тоді ти просто ідеальна жінка. Я таких зустрічав дуже і дуже мало. (Тільки не загордися :) )
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм... А ше хлопи вміют пісяти СТОЯЧИ. Жадна кубіта того не фтрафит...:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Може...треба спитати в мого чоловіка:blush:
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)