І сотворив Бог людину на свій образ ... чоловіком і жінкою сотворив їх.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Гелена, 27 жов 2007.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    де дискримінація? :eek:

    1. згідно законодавсвтва жінки мають набагато більше прав. не вірите - прочитайте хоча б трудове законодавство
    2. дискримінують того, хто це дозволяє безвідносно до статі
    3. дискримінації як такої я щось не помічаю, але ставлення до жінок і чоловіків звісно що різне і це нормально, бо жінки і чоловіки від природи різні: для чогось більше підходять жінки, для чогось чоловіки - це стосується в першу чергу роботи, а вдома як кому до вподоби - розподіл ролей в сім’ї залежить тільки від самої пари

    дискримінації щодо себе я не пам’ятаю, а якщо вона була, хіба мені мені на користь, хіба я можу бути проти того? от меблі переносили тільки чоловіки, бо то не жіноча робота - прошу дуже. а що маю кричати: йой, що за дискримінація, дайте мені ту шафу я сама її віднесу куди треба? це така має бути боротьба за права? щас :p
    щодо роботи - а що хтось рветься до роботи, а чоловік не дозволяє? а як саме не дозволяє? і чим загрожує непослух? цирк на дроті :8:
    як на мене - надумані проблеми

    щодо незадоволених фігурою британок - а то теж дискримінація? :eek:
    мамо рідна! в когось особитий комплекс і на тобі - інших через це звинувачують в дискримінації! круто :ninja:

    якщо коротко: міф
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    гадаю на проблему жіночої дискримінації треба тріішечки під іншим кутом дивитись
    пані гелено-ви певно молоді і серйозно з тим не стикались і я направду рада за вас
    я особисто теж намагаюсь ці проблеми обертати до себе вигідно проте не завжди виходить
    але...
    в мене є на жаль приклад моєї мами
    вона художник і дуже часто на певні виставки її роботи не брали (навіть не розпаковували щоб подивитись!!!!!) тільки тому що вона жінка
    чоловікам легше домовитись-пішли випили поговорили і домовились
    а жінкам або бути дружинами або коханками або родичками або мати чоловіка який би "постояв"
    ну не склалося з тим в моєї мами
    вона все своє життя мусить сама за себе
    і ніяка вона не феміністка!!!
    а постійно принижена за свою стать жінка
    вона з того всього зібрала друзяк-вони зробили якесь творче об"єднання і тепер роблять собі тусовки і виставки і їй тепер якось легше
    але я пам"ятаю її сьози ще з дитинства
    коли вона собі задавала питання чому і не було аргументів-була просто ЧОЛОВІЧА відповідь- А ОТАК І ВСЬО!
    не хотіла би щоб абсолютно всі чоловіки то прийняли на свою адресу-є такі яким треба низько кланятись за розуміння і підтримку
    але такі чомусь завжди в меншості...
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    ми з Вами однолітки :)
    мабуть не стикалася. може тому що насправді це рідкісні випадки коли роблять різницю суто через стать не дивлячись на здібності (думаю це відходить в минуле, бо то тупо судити за статтю, а не за здібностями та й невигідно), а може тому що просто нема де стикнутися. а де стикаються? в сім’ї такого не помічала, правда мене і брата трохи по-різному виховували, під час навчання теж ніхто мене ні в чому не обмежував, на роботі теж. де ще я могла упустити дискримінацію? :rolleyes:
    чесно намагаюся щось згадати, але чи то нема що чи то пам’ять девічья? :)

    Додано через 12 хвилин
    я часом проводжу співбесіди про прийом на роботу і стать таки значення має. є робота яку жінки роблять краще, а є яку чоловіки, тому я не можу не звертати на це увагу :)
    це не дискримінація, це нормальна річ, бо жінки і чоловіки від природи фізіологічно і психологічно трохи різні, не бачити цього не можна і вважати чиїмось обмеженням прав теж :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    Рівень зарплат жінок у деяких установах (відомо достовірно) на третину, а часом і половину нижчий. І що - розумні жінки в ці установи виходить просто не дійшли чи як? Хоча тут справедливо взагалі згадати непрозорість зарплат у компаніяхз де можуть і чоловікам занижувати з/п. Але наймасовіше все ж це стосується жіночої статі. А мотивують це різним. Особисто коли я влаштовувалася на роботу всі перепитувались - а Ви в декрет не збираєтеся? По-моєму несправедливо за це ставити претенденту мінус (хоч співбесіду я пройшла, але в ту компанію вирішилла не йти працювати).
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    навіть не знаю що сказати:rolleyes:
    різниця в зарплаті за одну і ту саму роботу?
    мабуть ви маєте на увазі тільки приватні компанії? і чим конкретніше мотивують? може і є підстави платити менше, по-різному ж може бути

    на роботу звісно що не дуже хочуть брати якщо ви за місяць підете в декрет :) ну вам потрібен такий працівник? як би ви зробили на місці керівника?
    до декрету то ще таке, а от після... маю тут клієнтку яка 10!!! років сиділа в декреті, а тепер вертається на роботу. так от - вона втратила всі навички, або майже всі. чи є вона таким же цінним працівником як той що ці 10 років практично пропрацював? думаю що ні. не варто так довго сидіти в декреті, щоб аж все геть чисто забути. а якщо забудеш то не варто думати що нища зарплата то несправедливо.
    ну це так, роздуми до теми
    в мене наприклад бухгалтер має троє малих дітей і що? трохи нервують її спізнення постійні, але спеціаліст вона хороший і тому працює. а зарплата в неї дуже висока і однакова була б для неї і для чоловіка-бухгалтера. так що спеціалісти цінуються незалежно від наявності/відсутності дітей і статі :)
    хоча мушу сказати що жінки дійсно народ ненадійний в плані тривалості роботи :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    Ніякої жіночої дискримінації тим паче в Україні.
    Інша справа в світі, маю досвід співпраці з багатьма країнами світу, так от дискримінація жінки в сфері бізнесу відчула працюючи з Канадою, Сінгапуром.
    Проте мушу зазначити, що дискримінація жінки існує тільки в голові тої ж жінки. Поки вона себе вважає дискримінованою доти вона нею є.
    В іншому випадку це тільки оправдання неспроможності себе реалізувати та взаємодіяти зі світом.
    Також мушу сказати що жінки напевно цього не помічать, проте у цілому світі зараз прогресує прихована чоловіча дискримінація, котра ні до чого доброго не веде. Чоловіки втрачать саму головну свою функцію роль в суспільстві - бути лідером/охоронцем жінки. Жінка не потребує чоловіка сьогодні хіба так для галочки.... А Ви кажете про якусь там жіночу дискримінацію.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    Саме так. Керівник відділу у приватній компанії - якщо на цій посаді жінка, значить на напрямеку економлять - це такий дивний факт. Хтось просто вважає, що легше працювати з чоловіками. Коли дивлюсь на дівчаток, що годинами на роботі подругам розповідають про рожеві бантики на мештах - теж лякаюсь.. Ну то так під одну гребінку можна казати, що мужики більше порушують правила, схильні до розтратства, алкоголізму - чи не так?

    А щодо декрету, то моя знайома була в ньому місяць, а от співробітник пішов у декрет замість жінки. Тому ситуація з декретами давно не типова. Особливо, щоб єхиднічати мужикам на своєму робочому місці і задавати таке питання ще до того як перевірити професійні навики та знання. Я вважаю, що жінку, яка претендує на керівну посаду вже апріорі не можна вважати домогосподинею, яка зможе довго в тому декреті вижити - вона ніколи нею не була. Але одні це розуміють, а инші зубоскалять, що з/п не може бути такою з-за можливого декрету. Мужик би дав по пиці, а жінці ніби не пасує - дискримінація, нє?))
    Зрештою в житті укр.жінки питання дискримінації вирішують частіше своїми впливовими чоловіками. Такий національний винахід замість феменізму.

    Додано через 7 хвилин
    В голові і психопатами робляться.)))

    Ну знаєте, якщо Вам чоловік тре тіко для галочки.. То певно щось тре вирішувати.))) До речі, щось нашої ГаЛоЧки давно не чути)))
    А якщо серйозніше - потреба нормальної сім"ї закладена у нас генетично. Кохання - духовно. Якщо того нема - то не треба такій людині і одружуватися, не завдасть нікому прикрості. Та це радше поодинокі випадки. Принаймні глупо триматися за чоловіка тільки тому, що він більше заробляє.

    Гарний приклад чоловіка який є лідером не тільки формально (бо більша з/п чи сильніші кулаки) зіграв Баталов у фільмі "Москва сльозам не вірить".
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    ТО що з чоловіками працювати легше факт.
    Чолоівки більше порушуть правила... ну незнаю то з якої сторони подивитися. Нашим жінкам, маю наувазі тим що на керівних посадах палець в рот не клади... по лікоть відкусять.
    Розмір з/п залежить не від статі а від людини і її кваліфікації.
    Щодо впливових чоловіків, можливо і легше за них ховатися ніж самостійно вирішувати проблеми. То де тут дискримінація, якщо за чоловіків ховатися..?

    Додано через 6 хвилин
    Ну це Ви суб"єктивно сказали. Ви подивіться сьогодні хто такий чоловік в суспільстві, коли тут мова йде про "жіночу дискримінацію".
    Чоловіки подавляються жінками з дня в день, а через те що жінка не мужик в морду не даш з такої джентельменскої вдачі терплять все що жінка з ними виробляє.
    А коли зриваються то жінки їх же винуватять... о мій спився наніц мушу сама на себе заробляти... а хто просив забирати в чоловіка його роль в сім"ї?
    Ні я немаю нічого проти самостійності жінки, але нехай та самостійність дозволить чоловіку бути самостійним. А то біля тої самостійності одні трупи лежать та ще й пробачення просять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    може воно і так, хоча мене такий підхід дуже дивує...
    а ви впевнені що то все не надумані проблеми?
    мені таке навіть в голову не приходить - різниця в оплаті роботи через стать, хоча беру працівників на роботу :)
    може то і собі почати так "економити"? :clapping:
    (жарт) :)
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    На жаль, чи то на щастя від того, що в когось менший досвід, стан речей в світі не змінюється. Якщо дискримінація усюди і постійна - є проблема в працівникові, якщо в певних компаніях - є така проблема в тих компаніях.
     
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    ну отож: або це проблема в конкретній людині - працівникові, або в конкретній компанії, а тут стоп - в конкретній компанії хіба не в конкретній людині теж? в людині яка є власником чи керівником і так собі мислить дискримінативно? :)

    Додано через 6 хвилин
    дискримінація то знаєте така штука капосна... вона кругом в житті і ніколи не зникне і всі ми її застосовуємо :)
    ставимося ж ми до людей по-різному не лише через стать, а через вік, через зовнішність, через знання etc
    це частина нашого життя і якщо почати з нього викорінювати дискримінацію, то можна дійти до абсурду
    наприклад, часто люди хоч трохи старші думають що вони розумніші, досвідченіші (в сім’ї, на роботі) і що?
    кричати що то дискримінація? то життя :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    Я була впевнена, що Ви сперечатиметися, якщо я не напишу Роботодавець.:clapping: Респект за гендерне рівноправ"я у Вашій компанії. Більше певно нічого корисного з тих "присікувань" присутні не винесуть).
    Гарного вечора в колі сім"ї!)

    Додано через 2 хвилини
    Однозначно. але гілка саме про стать.
    Викорінювати тут закликів не було)))
     
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    раз дискримінація - значить погано, раз погано значить треба викорінювати
    наче логічно
    а чим є тоді боротьба за рівноправ’я як не викоріненням нерівноправ’я?

    звісно гілка саме про стать :) люди з ранку до вечора тільки і думають що про стать (свою чи протележну :) ) решту проявів дискримінації не такі цікаві як дискримінація за статтю тому вони незаслужено лишаються без уваги :)

    Додано через 21 хвилину
    думала я думала... та проблема завжди в конкретних людях
    а люди є нормальні і є ...гм... не зовсім
    можна вважати що то проблема в державі, в суспільстві, в законах і т.п, але направду все життя ми стикаємося лише з конкретними людьми...
    і далі по тексту: а люди є нормальні і є...
    ото і вся філософія :)
     
  14. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    ну є ще перепрошу дискримінативні професії...дуже часто на роботу беруть просто штани бо вони потрібні завжди і всюди!!!! їм пробачаються прогули і запізнення!!!їх просто розуміють!!!! а дівочок інколи в разів 5 талановитіших, відповідальніших-можна ж посунути .адже їх он скільки по вулиці ходить.а ШТАНИ ТО СВЯТЕ!!!!
    я знаю таких варіантів штук зо 5!!!переважно з другою дитиною в сім"ї! крім того ці чоловіки ще й познаходили собі 20-тилітніх коханочок!!!
    але таких інколи все життя чекають...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    100% підтримую....
     
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    Файно Ви то сказали, а от чому тоді та дискримінована жінка не хоче йти працювати на будову, або слюсарем в цех доприкладу, або в шахту? Або на війну вмирати? Та навіщо, для такої роботи є чоловік який має помирати за ту жінку...Так штани то святе для тих же жінок, який он скільки в коротенький спідничках ходить...


    Дискримінували того чоловіка замість на війну і хаті посадили, а потім дивуються а чо то він собі шукає жінку для якої хоч для початку буде виглядати як чоловік...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    З усього написаного можна зробити ще висновок, що багато жінок не люблять жінок.))
    Але хочеться написати кілька слів для тих, хто зустрічав випадки дискримінації на власному досвіді, адже завдяки авторитетим заявам про те, що цього явища взагалі не існує Ви тепер сюди не допишите.
    Якщо Ви відчуваєте дискримінацію - не терпіть, змінюйте роботу. Адже потім Ви будете шкодувати, що втратили стільки часу на докази того, що Ви не гірші. Боротьба нічого не дасть. Надто укорінений совковий менталітет, з-за якого, якщо у Вас не все як у більшості - значить у Вас с головою не тойво. Залиште це на совісті всяких там гелен. А нормальних фірм достатньо, просто не бійтесь змін.
    Власне це все.
    Щодо мене, то не треба мені особисто нічого доводити - я не страждаю ні від чоловічого ні від будь-якого взагалі виду дискримінації, - шукаю і завжди знаходжу хороше професійне оточення і комфортні умови. Адьйос!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    без коментарів...

    ага :) дискримінують очевидно лише таких затурканих істот, які навіть сюди побояться допис зробити, щоб висловити свою думку - наскільки вони затуркані
    фе...

    шикарна порада... де би то нормальна людина сама здогадалася не терпіти дискримінацію??? читайте попередній коментар :no:

    ну звичайно. і так всі- зі мною такого нікого не було, мені просто інших жаль :sad:
    НЕ ВІРЮ! або ви зіткунилися особисто з дискримінацією, або поняття не маєте про що говорите
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    Та як я могла з нею стикнутися? Ви ж переконуєте, що її не існує))

    Пропоную закінчити демагогію на тему "нормальні - ненормальні". Не офтопте.
     
  20. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Жіноча дискримінація: міф чи реальність

    Одразу після закінчення академії мене призначили на керівну посаду, тоді частенько доводилося зістручатися з іншими керівниками, які могли кілька разів перепитати чи справді ця молода дівчина керівник, і їх взагалі не цікавила ні моя освіта, ні мій досвід, а лише те, що я молода дівчина, яку вони спочатку на рівні не сприймали.
    Оце історія з мого особистого життя, а дискримінація це чи ні вирішувати вам...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)