І нафіга той антивірус?

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Hyligan, 20 жов 2013.

  1. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Встановив колись за прадою знайомого - то ледаче стерво напропускало стільки всього, що комп ледь не здох. Чистив Dr.Web CureIt!® - ледь відшкріб
    То дурня повна, до того ж воно, падло, ще й порушує міжнародні домовленності про обмін даними про віруси і видаляє хазяйські файли без дозволу.
    Мій ПК знаходиться в підмережі провайдера, у внутрішньому сегменті, як нібито у домашній, тільки на кількасот машин. Тож антивірус повинен бути дуже надійним. З власного досвіду впевнився, що кращими є TrustPort Internet Security та G DATA. Обидва мають по двійко антивірусних engine, вбудовані фаєрволи та не перевантажують систему, якщо вірно їх налаштувати. Для TrustPort Internet Security, нажаль, ключів у вільному доступі не знайти, але можна спробувати тріальну версію, а потім купити ліцензію, а для G DATA Internet Security все є, якщо пошукати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ви впевнені що продукт з росіянського сайту принесе Вам більше користі ніж шкоди?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Dr.Web CureIt! - непогана утіліта, коли йдеться про незначні вірусні ураження, а росіянська вона, чи північнокорейська - то діло десяте. На кухні в мене в плиті газ теж не американський, але нічого - борщ жінка варить гарний. Не всі росіяни - кацапи, не все російське - погане. Коли мій ПК після MS Security Essentials нажерся вірусів по саме "нікуди", то Dr.Web CureIt! його вичистив так, що він очуняв і пропрацював ще рік. Правда під захистом G DATA Internet Security. Потім я його перевірив вже цим антивірусом і цей вже знайшов десь із три сотні уражених файлів, третину з яких він не зміг ані вилікувати, ані видалити, ані заблокувати. Такі наслідки роботи MS Security Essentials... Про Касперського писали, що він порушує протоколи обміну даних про віруси, що призвело до того, що партнерські антивірусні програми заподіяли значної шкоди власникам ПК, на яких були встановлені, а про Dr.Web поганого я нічого не чув.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В мене довгий час стоїть аваст і мене влаштовувало, що він працює собі тихенько, не кричить без потреби, сам блокує що треба, але чим далі, тим менше послуг за які він не просить гроші, тобто він сканує а потім для виправлення проблеми пропонує купити ліцензію.
    Ткніть, будь ласка, носом, де можна завантажити інсталяху адекватного універсального антивірусника?
     
  5. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Пришкандибаю додому - допоможу ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Написав у Переписку )) Чому не в Листування ? ;) Клят-ті москалі ! :mocking: Я Вам дав посилання на дистрибутив G DATA Internet Security 2013, бо він не такий пришелепуватий, як мій - 2015. Моєму треба постійно по руках давати, щоб не ліз, куди не просять. Я маю чималий досвід такого роду, тож даю собі раду. А Вам, можливо, попервах було б важкувато.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дякую, що відгукнулися на прохання!
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Експеримент продовжується :), антивіруса не маю досі, правда віндовса переставив недавно, але не через віруси, а тому що засралась система охолодження, комп вирубався, і віндовс злетів, так що все підчистив, переставив, і печу далі.
    І то таки правда шо рідко який вірус загрузить систему так як антивірус :mocking:
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Hyligan, 20 жов 2013
    Три з половиною роки, більш ніж достатньо щоб робити висновки ;)
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Камікадзе :)))
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та ні ж бо....Навіть коли час від часу знаходяться віруси (утилітою), то всерівно вони практично не шкодять (тобто їх не помітно на око), а антивірус бере третину ресурсів на рівному місці ;)
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Який у Вас процесор та скільки ОЗУ?
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    проц. 2 гігагерци, оперативки два гігабайти
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    хм... нічого не розумію...
    а який був антивірусник?
    у мене браузер займає процесор у 25 разів більше антивірусника
    вайбер - у 15 разів
    як у Вас може третину брати - ніц не розумію :dntknw:
     
  15. seawar

    seawar Active Member

    На роботі років зо п"ять живу без антивіруса, вдома теж нещодавно викинув (малий має свій комп). За акуратного користування, сама вигода... Особливо, коли залізо не супер моцне.. Фільтр реклами для інету і юсб-гард цілком вирішують.. Ну й трохи в голові при перевірці пошти, вкладень, відвідування говносайтів тре мати..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну "в 25 разів" то вийде 300% :))). Справа в тому що браузер то необхідний, а антивірус даремно їсть ресурси, і ще мабуть і звіти відсилає "куда нада"
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    та і за неакуратного теж, найбільші віруси в наш час то спутнік, мейл ру і яндекс браузер, а їх ніякий антивірус не бере :mocking:
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А як щодо аміго і 360 тотал?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То ше шо таке?
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    то є такий антивірус китайський.
    [​IMG]
    Але враховуючи те, як він чепляється до всього, то я б його скоріше відніс в розряд вірусів
    Я вже замахався його видаляти у деяких криворуких юзерів. 100% всіх юзерів, у яких я його видаляв, навіть не знали що в них по два антивіруса встановлено.
     
    Останнє редагування: 3 кві 2017
а де твій аватар? :)