І нафіга той антивірус?

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Hyligan, 20 жов 2013.

  1. MorthSid

    MorthSid миється в бані

    Мені цікаво, на що ви розраховуєте, якщо бази не обновляются- вважайте захисту майже немає. Дивіться на Сравнение и рейтинг Антивирусов для компьютера. Тут свіжі версії основних антивірусників. І якщо ви не будете собі ставити Web або Каспер, то інші навантажувати систему особливо не будуть.
     
  2. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Треба пошукати свіжішого ключа, тоді все буде гаразд.
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Повернулася до авасту. Він ключів не просить :pardon:
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    просить. Ще й як. Навіть FREE-версія. Різниця лише в тому, що для реєстрації фрі-версії від вас непотрібно ніяких фінансових витрат.
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А з кряком до 2050 року? :mocking:
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А кряк це хіба не ліцензія?
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Звичайно, якщо free не влаштовує. Але ж один раз крякнув і не треба кожні кілька місяців ключі підбирати :pardon:
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Взагалі-то стандартна ліцензія йде на рік, а не на кілька місяців
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Завівся в мене якийсь AVG антивірус, незнаю як видалити падлюку. Клінер його не бачить, з автозагрузки не видаляється, через деспечер задач теж, в панелі управління нема його. А в треї сидить, жере вайже 100% ресурсів компа, і захищає мене від зовнішніх загроз, курва :mocking:
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Останнє слово було найправильнішим з усього описаного вище. Бо це курва ще та...
     
  11. vendylove

    vendylove миється в бані

    У нас на роботі начальник не хоче ставити антивірус, він не розуміє нащо він потрібен
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А завтра ще папірця дасть на підпис - "У разі знищення ПЗ компа всі витрати на відновлення несе користувач." Треба працювати, а не "сидіти" у підозрілих мережах. У нас було таке колись, ще й ЮСБ та дисководи повиймали зайві.
    Відповідь на майбутнє запитання: "Так, можна, але це інша стаття"
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То точно. Я так і не знайшов як його видалити. Переставлю віндовса як буде час і натхнення)
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Нє било би счастья, так нєсчастьє помогло)))
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    В найгірших ситуаціях (як у вашому випадку), можна трохи підстахувати свою дупу і встановити хоч щось безкоштовне (типу авасту). Краще нехай буде хоч щось, ніж взагалі нічого. Ну або хоч USB DISK SECURITY, щоб ніяка курва з флешки не влізла
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та холєра посадила мені комп на нуль, заберає всі ресурси на боротьбу з "зовнішніми загрозами"...
    Переставляю віндовса, надіюсь хоч форматування її видалить.
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Capitoshechka, чи можна якось українізувати ОС? Взяв в сусіда віндовс, а вона ру, курва. Вже і всі "язиковиє стандарти" і часові пояси і всьо поміняв на українське, а вона, сука, каже мені "добро пожаловать" :crazy:.
    Чи то тільки знести і установити нормальну?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @Hyligan, не будьте як тупий москаль - вивчайте мову ворога, щоб при нагоді можна було сокиру в спину встромити ))). Це ж москалі нічого, окрім "русскава" нє панімают. А у вас є чудовий шанс оволодіти в ідеалі не лише українською, а й російською)))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. rss

    rss Well-Known Member

    Десь рік тому встановив антивірус 360 Total Security і дуже корисну прогу(захисника) Shadow Defender(вікі), відтоді взагалі забув про віруси.
     
  20. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    В мене на гугл диску є Український Віндовс 7 з програмкою активатором, правда 32 розрядний.
    Можу відкрити доступ.
     
а де твій аватар? :)