І нафіга той антивірус?

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Hyligan, 20 жов 2013.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    простіше знати сайт, на якому лежать тріальні ключі строком на 3 місяці)))
    Бо задовбешся кожного тижня ключі генерувати
    А якщо його нема?
    Якщо бухгалтер каже: "Ми отримали ВІД ЯКОЇСЬ фірми акт звірки. І відкрили його. Ми не знаємо, що то за фірма, бо НІКОЛИ З НИМИ НЕ СПІВПРАЦЮВАЛИ."
    У будь-якої людини, в якої є здоровий глузд, виникає просте запитання: "який може бути акт звірки в даному випадку, якщо між підприємствами НІКОЛИ не було ніяких операцій?"
    Як потім виявилося, решта установ, яки вляпалися в це лайно, також отримали аналогічні листи. Ніяких актів звірки в самих листах не було, а було гіперпосилання на ехе-шний файл. За наявності глузду виникає питання: як може бути акт звірки в ЕХЕ форматі? Я можу зрозуміти, коли це PDF, DOC, RTF, XLS, JPG тощо. Але ніяк не ЕХЕ!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну і в нас через бухгалтерію зайшло. Там сидять зарозумілі тупі квочки, які думають гузном. Бухгалтерію знищило всю. Та деякі компи в мережі до кінця не встигло.
     
  3. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Отож...
    Навідкривають отаких листів (зверніть увагу на адресу ВІД)
    а потім винних шукають
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А я і далі печу без антивіруса,і пЄтя мене не зачіпив...Привда тепер в компі рідко і буваю, китайський смартфон на диво універсальний і зручний пристрій, навіть в порівнянні з с2 самсунгом.
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    це і є вірусоносний лист?
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Кажуть, що пєтя через медок зайшов, саме тому він Вас і не зачепе, а здебільшого великі компанії.
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Через куда о_О
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  10. prius

    prius Well-Known Member

    Ну ви даєте ,вже вийшов samsung S 8, а ви ще з другим порівнюєте
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Восьмий коштує як сім китайців :sad:
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А чого він до мене не зайшов? В мене стоїть ТРИ МЕДка на робочому ноуті, ДВА МЕДка на домашньому компі. Жоден не зачепило. Крім того, на роботі ще на інших трьох компах стоять МЕДки - все вері гуд. У одного з клієнтів у бухгалтера на компі (де стоїть МЕД) - все ОК, а у директора і у менеджера, де ніколи не було медків і компи яких взагалі в іншій мережі - лягли обидва. В п’ятницю був дзвінок з нашої міської лікарні - лягли 2 компа (економіста й ще когось). На обох МЕДків немає. Зате вони працювали з АЙФІНОМ. І? І на кого там дохлих собак чепляти?
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Може знав, що з Вас узяти нічого? :)))
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @Capitoshechka, яка Ваша версія? Лише через листи і всі лохи, їх відкривають?
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    На щастя, не всі в нас лохи)))
    Я дуже сумніваюся в тому, що в КМУ на кожному компі (зокрема у Розенка) встановлено МЕДок)))))
    Якщо спиратися на думку деяких "еспертів" щодо зараження через останнє оновлення МЕДу, то в мене знову ж таки питання такого плану: чому в одного з моїх клієнтів, в якого встановлений МЕДок (станом на 184-ту версію) - комп також ліг? Я не дарма написав про версію МЕДу у клієнта. В даному випадку програма на компі не оновлювалася вже місяць. Останнє оновлення (189-те) вийшло 22 червня. Тому потрапити через оновлення МЕДу на комп вірус не міг ніяк, оскільки 5 останніх блоків оновлення ніхто не встановлював.
    Коротше кажучи, запитань ще дуже багато.

    P.S. І ще одне... Я дуже-дуже сумніваюся, що у громадян Бельгії, Франції, Бразилії і інших 60 країн були встановлені МЕДки)))
     
    Останнє редагування: 2 лип 2017
  16. DenisMerkushko

    DenisMerkushko миється в бані

    Антивіруси не дуже допомагають при ціленаправлених атаках
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Хто всрався цього разу? Знову МЕДок?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Andrew Morozov

    Andrew Morozov миється в бані

    Я спеціально скачав для свого компа стару безкоштовну версію Аваст і відключив в ній оновлення самої програми. Оновлення антивірусної бази приходять щодня, ресурсів антивірус на себе тягне зовсім мало
     
  19. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Багато залежить від того середовища, у якому працює комп"ютер. На роботі в мене старенький ноут IBM T 30 взагалі без антивірусу. Я на ньому отримую-відправляю пошту, дивлюсь новини та слухаю музику. Інтернет повільний через USB-модем від Інтертелекому. Все підозріле просто оминаю і все. А ось вдома я в локальній мережі з кількома сотнями користувачів на один зовнішній IP і без надійного антивіруса - гаплик. Тож використовую німецкий G Data Internet Security Дуже надійний, хоч трохи й клятий. Але надавати йому по руках - жити можна.
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    не оновлюються вірусні бази :sad:
    за 2012 рік і каже, що немає для вас продукту
     
а де твій аватар? :)