Houseманія

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Chortenia, 16 бер 2009.

  1. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Я так спостерігаю, що в Україні почалась справжня Хаусманія. Купа народу скачує всі сезони і дивиться серіал на компі, створено купа аватарок з фейсом доктора, випускаються диски з саундтреками, у нас в квесті якийсь етап ліги навіть писався по цьому серіалу. Є безліч сайтів, присвячених Хаусу, висловлюванням з фільму і т.д. Часом аж дивно :dntknw: Наче справді манія.:8::8:
    Цікаво, чим це насправді зумовлено.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Особисто мені цей серіал подобається...а те,що зараз на ньому помішані майже всі це дійсно правда...мабуть хороша реклама..Не думаю шо він був би на стільки популярним, якби не був досить цікавим..
    І ще одне... там головний герой не стандартний, він не симпатичний, добрий і лагідний... Він злобний,скурпульозний,хамовитий соціопат,але тим не менше допомагає людям,рятує їхні життя
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. smbds

    smbds Well-Known Member

    О, приємно надибати слова про мій улюблений серіял:good: І приємно думати, що те, про що Ви кажете, зумовлено одужанням (sic! дякуємо пану Грегу :) ) і подорослішанням суспільства від рівня московського мила та вбогих бойовичків. А також є свідченням того, що українці мають добрий смак і добрий гумор, попри те, що власне гумор Хауса не такий вже й добрий :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. А я його ніколи не дивилася. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vetta

    Vetta Well-Known Member

    тю....я зайшла сюди як на Хаус тобто напрямок електронної музики...навіть не знала шо є такий серіал.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Ви не єдині! :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. smbds

    smbds Well-Known Member

    Це легко можна виправити:
    http://www.fox.com/house/ - офіційний сайт

    Скачати можна тут:
    http://uaget.com/page/44884

    чи тут:
    http://upload.com.ua/get/900600181/?mode=free

    (там посилання на конкретні серії, як бачите, але з Ви не гірше за мене знаєте, як користатися пошуком ;) )

    А ще тут (це рідкісний випадок користи від чогось у зоні "ру" :) ) - причому можна скачувати і без перекладу, і з субтитрами:
    http://house-md.net.ru/

    Втім, якщо Вам ліньки скачувати незнане без попередньої проби на смак, то перші сезони йдуть з понеділка по четвер на СТБ десь о 2300 (здається) з повтором наступного дня о 1815.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Хаус зі бест !!!!!!
    Серіал просто бомба!
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Зануда

    Зануда така зануда

    Я почала дивитись цей серіал задовго до його появи на нашому телебаченні за рекомендацією знайомих по мережі, які нарили його на нашому локальному сервері і я "підсіла" після третьої серії.
    Серіал неординареий, з кожним наступним сезоном не втрачає гостроти на відміну від інших "мильних опер". Не скажу, що в мене хаусманія, але уважно відслідковую появу кожної наступної серії останнього сезону, скачую і дивлюсь "нє атхадя ат касси". :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    В мене щось схоже:)))
    Не скажете яку серію останню бачили?? Мені цікаво чи є ще щось чого я не бачила,ато вже все що можна передивилась а ще хочеться:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Юліан

    Юліан Active Member

    Погоджуюся, що головний герой НЕ стандартний, НЕ лагідний, але по-своєму дуже симпатичний;). Я сам був би таким хамовитим соціопатом, якби мав більше сміливості :)

    І ще думаю, що цей серіал якісніший від більшості "мила", що йде на голубих екранах.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Houseманією не страждаю, але коли натрапляю на канал, що показує цей серіал -дивлюсь з задоволенням.
     
  13. smbds

    smbds Well-Known Member

    Днями вийшла вже 18-та серія 5-го сезону, скачати її агліцькою мовою (субтитрів ще нема) можна тут:
    http://house-md.net.ru/news/2009-03-17-1368.

    19-та очікується, якщо не помиляюся, 23-го числа

    Приємного перегляду :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Salata

    Salata Well-Known Member

    http://www.imdb.com/title/tt0412142/

    Все о сериалах, актерах, времени выхода серий и пр. Официально :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зануда

    Зануда така зануда

    17 серію 5 сезону The Social Contract Серія з глибоким змістом і надзвичайно кумедна.

    Пи.Си. Все-таки російськомовний дубляж значно кращий за український. Нажаль, але це так.
     
    Останнє редагування: 17 бер 2009
    • Подобається Подобається x 4
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Мені серіал дуже подобається...кожна серія цікава...
    В мене от викладачка з мікробіології коли читає лекцію то робить посилання на доктора Хауса: "От вчора в докторі Хаусі і т.д...."
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я дуже хочу подивитися Хауса, але не наважуюся, через мягкість... як подивлюсь на ті всі страшні хвороби то аж тіпає... ясно що Хаус там рятує, але наші лікарі - то ж Антихауси...

    але зараз вже спокійніша:) вже як подивлюсь то, шо в мене на черзі стоїть, то Хайс некстом буде:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Маланка

    Маланка Well-Known Member

    не скажу що люблю серіали, але цей завжди дивлюсь. Мені довподоби вислови головного героя;) дуже влучні як на мене, і точно характеризують наше життя (суспільне):)
    тре буде якийсь цитатник ім.Хауса створити;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Думаю, їх багато :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Дякую,обовязково подивлюсь на вихідних
    Погоджуюсь, тільки так і дивлюсь:)
    До речі, може хтось знає якісь хороші сайти з онлайн переглядом Хауса і нормальним російським дубляжем???

    Найвідоміша мабуть його фраза "Everybody lies"(Всі брешуть)
     
    • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)