гроші в подарунок

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Ninulya, 20 бер 2010.

?

До якого подарунку Ви більше схиляєтеся (у випадку, коли ви - даритель:) )

  1. корисну річ

    18 голосів
    62,1%
  2. сувенір

    0 голосів
    0,0%
  3. лише квіти

    0 голосів
    0,0%
  4. гроші, з визначеними цілями (молодій сім"ї, на відпочинок, на машину тощо)

    4 голосів
    13,8%
  5. просто гроші в конверті

    7 голосів
    24,1%
  6. а що, сам конверт по вашому нічого не коштує? (с)

    0 голосів
    0,0%
  1. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    Цікаво - ті, хто вибрав варіант подарунку гроші і вважає спосіб їх пакунку в конверті не цікавим, яким чином оформлює свій подарунок.

    ---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:55 ----------

    Збираємося з чоловіком на весілля до мого брата. Обрали подарунок - гроші з багатьох причин. Просто дарувати конверт якость наче нецікаво. Знайшли такі варінти оформлення
    http://www.liveinternet.ru/users/lontra/post93469150/
    Сподобався перший.
    Можливо хтось ще щось підкаже?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Схиляюся до того, щоб подарувати гроші. Але без визначеної цілі - кожен хай сам обирає, куди їх краще витратити. Це краще, ніж подарувати абсолютно непотрібну річ - посуд, коли його у квартирі купа або парфуми, які людині не подобаються.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Ну ще в залежності кому той дарунок...якщо малознайомій людині-то однозначно гроші, адже не знаю про ті чи інші вподобання цієї людини....якщо ти людину знаєш добре (кохані,рідні люди) то своїм подарунком Ти підкреслиш лише доказ того, як добре ти знаєш людину...і людина оцінить, як серйозно ти підійшов до вибору індивідуального подарунку...ні коханим, ні батькам ні найближчим друзям я ніколи не дарувала гроші...а ті подарунки, які були мною подаровані стали їм у пригоді, адже маю можливість за тим спостерігати...і ще одне..не вірю у всякі забобони щодо подарунків(що не можна дарувати годинників і т.д. і т.п.)...
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я дарую гроші тоді, коли знаю, що ті, хто запрошує на забаву, воліють гроші. А так то старають купити щось навіть банальне, але потрібне. Якщо на весілля, то питаємось що потрібне молодим. Наприклад, на останньому весіллі молоді всіх попередили, що їм потрібні гроші на ремонт квартири, тому всі так і принесли. А ще попросили замість квітів подарувати книжки, що було досить цікавим і оригінальним рішенням. Хтось подарував художні книжки, а хтось з цитатами про любов. І відповідно конвертики клали в книжки, які в свою чергу були гарно запаковані. Або книжки були окремо запаковані, а конвертик був наверху під бантиком.

    Той варіант з баночками досить цікавий. Можна ще купити таку гарну баночку з цукерками і в середину між цукерки покласти гроші ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. night

    night Well-Known Member

    Стараюсь дарувати подарунки. Але перед тим питаюсь що людина хоче. І з кількох варіантів вибираю вже сама що дарувати щоб був сюрприз. Гроші не люблю дарувати з тої причини що вони стратяться і навіть не запам'ятаються.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дозвольте?
    Хлопам дарувати легше... Я знаю чим живе мій друг, колєга, товариш... Я знаю чого йому не вистачає до повного щастя... І відповідно це дарую... Якщо сума неадекватна, то зкидуємся з запрошеними...
    Ви не уявляєте, яка радість була у одного мого знайомого, коли йому подарував ключ для відкручування гайок коліс... Знаєте, такий на хресть зварений з головками з чотирьох сторін від 17 до 24... А я його щае позамотував в купу паперу так, що він виглядав як хрест з Розпяттям... :)))
    А от з жінками важче... Зрілим жінкам віддаю перевагу дарувати вазонки... Орхідеї там, екзотичні тропічні рослини тощо... А молодим, вічнопотерпаючим від пошуків самоє себе, краще пару рубасів в конверті і пупсіка :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Можно, конечно.
    А когда лучше дарить?
    ДО или уже ПОСЛЕ?
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Gron

    Gron тафгай

    Не знайшов для себе варіанту відповіді.
    Завжди намагаюсь, щоб подарунок був незвичайним, може недорогий, але, як зараз кажуть, креативний.
    Маленьки історія.
    Колись, на 40-каріччя корешу, у якого майже все є і дозволити собі майже все може, ще з одним другом, поїхали в маленьке місто під Одесою, на маленький вінзавод, купили 40 пляшок дуже вдалого, але звичайного Каберне Совіньон.
    Два дні, самі вигадували еклектичний дізайн етикетки, бо треба було поєднати типову, з дорогого вінтажного вина від відомого дому, та звичайну, придумку нашіх, совкових, та постсовкових часів, з власною назвою вина.Закзали, самі поклеяли.
    Вийшла "крута" етикетка, та назва, "Перший досвід", "Чоловіча сльоза",..., та інше, ми ж знали все його життя, та якось обіграли назви кожного року з нього.
    В шість ранку першими приїхали до хати з подарунком.
    Свято в ресторані перенесли на інший день.
    Ну так вийшло.
    Кажуть, що ніхто не образився.
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    Коли мене таке питають, я впадаю в ступор. Якщо насправді хочу машину, квартиру, якусь ювелірку і знаю , що людина мені цього подарувати не може, тож треба вигадувати якусь чепуху, яку наперед знаю, що сама собі куплю кращу.
    А потім коли даруватимуть - вимушено чарівно посміхатися з захопленими вигуками?
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зачепило...
    Спитали що хочу... Відповів - те, чого я хочу ви не подаруєте. Подаруйте стійку на 50 дисків. Бо валяються де попало...
    Результат - 6 бокалів до пива з брендом Туборг!.. Відніс в гаражі... Сусіди іноді пиво з них смокчут...
    І це при тому, що знають і мене і МОЮ глиняну гальбу до пива, з якою я цьомаюсь вже більше двадцяти років...
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А я (чомусь не знаю чому),дарую те,що хотіла ,аби подарували мені.....:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    і в мене теж так виходить.
    Але за винятком
    машини, квартири, брюліків :)))

    ---------- Додано в 19:16 ---------- Попередній допис був написаний в 19:13 ----------

    VasMT,
    Ви ж сами своїм дарителям сказали, що
    От вони може й подумали, що Ви прикольнулися. А тут якраз вдома знайшовся лишній комплект бокалів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Вам би прийшло в голову подарувати мені шпильковерт? А він наразі мені знадобився... Хоча можна і в сусіда попросити ;)
    І чесне слово, я в DINах розбираюсь тільки тактильно :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nastinka

    nastinka відсутня

    грашоі треба давати, не в свято, а коли дійсно вони потрібні.
    а у свято тре дарувати забавки! імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Це якраз про мене.
    Не люблю дарувати гроші , а також одержувати їх як подарунок.Не люблю і все.Це найпростіше, що можна придумати, щоб не думати :)
    Звичайно, є виключення. коли той , кому треба дарувати. хоче саме гроші.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Гроші як подарунок - тільки якщо цього бажає та людина, якій вони будуть подаровані, тобто напередодні вона так і сказала "не хочу ніяких подарунків, подаруйте краще гроші". А так дуже люблю обирати подарунки. :)

    І напевно, парадокс, але мені найчастіше дарують на ДН саме гроші - навіть батьки, і навіть Святий Миколай. Таке-то.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Завжди питаю, що людина хоче на подарунок.
    Якщо вагається - як і колись намагаюсь подарити щось веселе.

    Наприклад на новосілля другу подарував добре запаковану цеглу :)))
    Або наклеїв доляра, як акцизну марку на шампанське. Бачили б ви ,як розкривали це шампанське ;)



    ---------- Додано в 00:10 ---------- Попередній допис був написаний в 00:00 ----------

    Тоді найкраще сказати, що ви виберете, а вони придбають. Або просто сказати, що доляри ви більше любите за гроші ;)

    ---------- Додано в 00:10 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

    Цього теж не люблю...

    ---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

    :good: .........
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Є така штука як лист бажань, розумію що то інтернет пошесть али таки дуже корисна штука, останніс м часом перш ніж іти на якусь забаву щукаю журанл друга в енті і дивлюся його вішлист тож і подарунки получаються вдалі і бажані
     
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    я питаюсь шо хочете? і якшо можу - то дарую, але переважно гроші, бо корисну річ людина може собі купити сама на свій смак та уподобання, тяжко догодити....
    Квіти перестала дарувати, після одного випадку як щойно куплені шикарні фіолетові тюльпани, заверненні у всякі такі сітки почали як по команді в'янути і падати в маршрутці.... уявіть як мені було незручно ТАКЕ дарувати.... а коштує же воно , тому висновок -квітів хімічних не купую, хоча їх люблю :).
    з.і. не люблю коли дарують всякі дрібнички аби подарувати, в такому випадку краще файні цукерки :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вчора телевізія казала, жи китайці вважають найкращим подарунком гроші. Але дарувати тра в червонім конверті і сума має бути така, щоби її мож було розділити на дві рівні частини і вони були парними. До прикладу 150 рубасів не канає, а 160 - саме то-то :) Китайці мудрі люди, нє?
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)