ГройсМАН

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 14 кві 2016.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ШИБЕНИЦЮ!!!

    Зате вони добре вміють це корито розпилювати
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Поставте собі одне-єдине запитання: скільки грошей було в нацбанку(золотовалютний запас), як вона прийшла і скільки є сьогодні і тоді дайте відповідь на своє запитання. Всі оті мильні запитання, типу хто віддавати буде і т.д. є явно не питання вашої компетенції. Тому ви його не зрозумієте.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От якраз це ваше одне-єдине запитання: скільки грошей було в нацбанку(золотовалютний запас), як вона прийшла і скільки є сьогодні - мене найменше цікавить, це якраз не моя компетенція.
    Мене цікавить скільки буханок хліба, літрів молока, кілограм м"яса і літрів бензину купить пенсіонер за теперішню мінімальну пенсію, студент за теперішню середню стипендію і вчитель за свою теперішню зарплату.
    І я хочу це порівняти, скільки буханок хліба, літрів молока, кілограм м"яса і літрів бензину купить пенсіонер за тодішню мінімальну пенсію, студент за тодішню середню стипендію і вчитель за свою тодішню зарплату.
    А золотовалютний запас мені по барабану, від нього є спеціальні люди.

    І ще мене якраз цікавить, з яких грошей віддавати будуть зовнішні позики. Бо для того, щоб віддати влада вріже пенсії, стипендії і зарплати бюджетникам. А якраз рівень життя цих громадян і показує, чого досягнув уряд.
    Чи дійде і до того, що настане час брати застави з тотих БПП?

    зі
    хрин з ним, спитався я у Азірова - скільки грошей він залишив на момент втечі

    Так от

    View: https://www.facebook.com/Nikolay.Azarov/posts/1629793830394319


    Так що, Мих, тут ще не ясно, хто і по скільки ;)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    1. Уявіть ситуацію. У Вас оклад 3000, різні надбавки, премії - 2000. Разом 5000. Завтра ваш шеф скаже: ви цього місяця протирали штани, тому не буде премій надбавок. І що? А тут маєте гарантованих 5000 грн. Чому плачемо?
    2. Якщо вам перевели все в оклад, то в перспективі від цього окладу будуть премії - без варіантів. Чому плачемо?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То задайте це питання Ляшку. Він має таке ж відношення до ваших булочок, як і Гонтарєва.:rock:
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Отож, Ганя Герман то саме цвірінькає. Нащо була та революція з Майданом? Жували собі хліб буханками і закатували огірочки в банки.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нафіга воно мені? :)
    Це питання Порошенкові з його БПП. Бо я його вибирав :blush:
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, що ви скачете, як карась по пательні? :haha:

    зі

    там вище я дописав пост, я у азірова питався за гроші

    View: https://www.facebook.com/Nikolay.Azarov/posts/1629793830394319
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha:

    цікава ви людина: одне цікавить, інше нецікавить.:)))
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а нафіга воно вам?

    нафіга ви в Гонтарєвої хліба вимагаєте?:)))
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та ви знаєте... підвищили мінімалку - плач....
    вріжуть пенсію - плач....

    в жовтні піднімуть пенсію і також буде плач...

    Це доля...

    Доля совка....
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бо якщо повністю зациклитися на грошах, то можна стати баригою, а воно мені тре? :)

    А так хтось там казав: Дай мені сили змінити, дай мені мужності змиритися і дай мені мудрості відрізнити...
    От я й намагаюся цього дотримуватися ;)
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а яка ваша доля? І хто ви є?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Дуже раджу послухати доповідь у Гарварді Цукерберга. Там багато речей, які є істиною і вчать як тре робити великі справи.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Невиправний оптиміст.

    Я вважаю, що галичани ( українці )є в якомусь такому зачарованому колі. Фізично сьогодні є шанс з нього вийти, але психологія вчорашнього дня - не пускає.
    Люди чомусь не вірять у те, що самі роблять. Люди не допомагають один одному, нелюбляться.

    Якщо би ми більше поважали і любили один одного - ми б швидко досягли добробуту, але вчорашнє, дурні традиції тягнуть назад.

    А час іде. Втратимо можливості - все пропаде.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То ви порадьте послухати доповідь Цукерберга у Гарварді тотому Порошенку з його БПП.
    А я і без Цукерберга знаю, шо маю робити і досить успішно це роблю ;)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    What аre you doing?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я вмію добре робити одну роботу, і весь час її з успіхом виконую
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Підійдіть до бухгалтера, що нараховує заробітну плату працівникам якої-небудь ради, і з ним чи нею побалакайте. Запитайте, як тепер нараховувати відпустки, і хто ті люди, що непідготовлені закони кидає в діло серед місяця.

    Я бачу, Вам цифри важко даються, тому лише одне запитання:
    Чому закон не введено в дію з першого числа, скажімо, червня, а з 24 травня?
    І які головняки тягне за собою таке введення в дію для тисяч бухгалтерів?

    Капітошечка мене, як колега, розуміє.

    Це колись ще була одна прем"єр на прізвисько Вонапрацює, яка запровадила нові ставки пенсійного збору з 29 березня. І люди (бухгалтери - теж люди) дуріли, переробляючи квартальні звіти заради тих трьох днів дії нового закону.

    А Азаров підняв ставки суддям і не розказав, як рахувати відпускні, бо це вилітало в великі десятки тисяч бюджетних грошей. Потім, заднім числом, ухвалили окремий закон про розрахунок відпускних для суддів.

    Вони, блін, там у Раді на смартфонах голих бабер розглядають, а задати запитання: "А чому б не запровадити цей закон з початку місяця?" (хоча б місяця, я вже й не мрію про квартал) нікому в голову не збреде.
    Одним словом, поговоріть зі знайомим бухгалтером сільради чи міськради і спробуйте її переконати, що Гройсман випустив гарний і продуманий закон.

    Я зі свого боку буду Вас тримати в курсі розвитку подій (відпускні, лікарняні, наскільки зросла зарплата для конкретної посади, наприклад, оператора комп"ютерного набору чи якогось старшого інспектора) ну, і так далі.
    Мені з цими радощами доведеться зіткуватися на практиці.

    Поки Той підтримає, доведеться похитатися чимало.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви знаєте, що таке бюджетний розпис?
    Він дається на рік. Це - закон. В цьому законі записано, що десять людей у сільраді будуть отримувати тридцять тисяч гривень зарплати щомісяця до кінця року.

    Скажімо, для простоти, що хтось із них отримував до введення закону в дію 1500 грн окладу і 1500 грн. премії.
    Якщо йому підняли оклад до 3000 гривень, то він премії не отримає зовсім. Бо йому, згідно із бюджетним розписом належить виплачувати щомісяця 3000 гривень і ні копійкою більше.
    Рада затвердила бюджет: доходи і видатки. Крапка.

    Я вже мовчу про затримку зарплати в деяких бюджетних організаціях через те, що підняли мінімалку. Люди отримують половину того, що написано на папері.

    Можу дати конкретну організацію, але повірте мені на слово, що воно так і є.

    Поцікавтеся не телевізором, а життям насправді.

    Підійдіть до когось, хто отримує зарплату із місцевого бюджету, і взнайте конкретику.
    А не "галичани всіх країн, єднайми си"
     
а де твій аватар? :)