ГройсМАН

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 14 кві 2016.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хто ходив? В нас вчора ходили питали чи нема перин, подушок і старих акумуляторів о_О, невже тепер і за перину абонплату введуть?
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Дід Пихто і баба з кулеметом.
    Хулігане, не прикидуйтеся шлангом
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І шо там під кабміном робити з тими речами і чаєм?
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А всеж...хто? Можу спорити ваш друХ документів в них не перевірив ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Мій друХ представників своєї сільської ради знає особисто (аналогічно як і я по своїй сільській раді). Тому йому не обов’язково перевіряти в них документи.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Пригадую є теж чув десь рік тому шо "переписували скважини" в сусідньому селі, але для чого і хто :dntknw:, в нас ніхто не ходив. Може то чисто місцеві ініціативи і гройсман не в курсі?
    Пропоную, тупо не признаватися, хай шукають :mocking:
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Там хоч признавайся, хоч ні - усе село знає в кого є скважина, в кого колодязь у дворі
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гройсман каже, що проситиме Ізраїль визнати голодомор геноцидом українців
    Євреї мабуть напружилися - адже цифри, засновані на дослідженнях в архівах Служби безпеки України, говорять про те, що на керівних постах в ГПУ УССР в 1929-1931 роках жидів було 38%, а в період Голодомору 1932-1933 років жиди становили 66,6% серед усіх керівників каральних органів республіки.

    Ой, начудить Гройся знову з тотим Ізраїлем... :scratch_one-s_head:
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Слава Вальцману!!! :)))

    Отец Гройсмана задекларировал 17,7 млн грн на банковских счетах и 19,7 млн грн наличкой

    Виділю:
    2010 - 549 521
    2011 - 724 023
    2012 - 827 505
    2013 - 1 533 800
    2014 - 1 571 471
    2015 - 1 487 310
    2016 - 15 801 563
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А все тому, Василю, що в них з діда-прадіда працьовита сім’я, як казав свого часу ще Кравчук...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Правительство ухудшило прогноз ВВП на 2017г до 1,8% и инфляции до 11,2%
    @Мих, жирним я виділив спеціально для вас.
    Пам"ятаєте, ви хвалили уряд і тих БПП та сміялися, коли я казав, що не можна піднімати з/п в обхід економічних законів?
    Прикро, але це ще тільки перші дзвіночки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви би їх ще знали ті економічні закони, хоть би корисно було послухати, а так...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще що привяжете до підняття мінімалки?
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Гройсман, сказати попростіше, працює в тій же економічній парадигмі ;), що і до нього Яценюк, Азаров, Янукович, Тимошенко і назад далі за списком.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    що краще, інфляція до 11,%, чи підняття найменш оплачуваним на 100% ???

    дайте відповідь і поговоримопро дзвіночки.
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Слухайте, пане Миху, досить вигороджувати нинішніх, бо це мене дратує вдвічі.
    Почитайте постанову КМУ 353 від 24/05/17 року, а потім побалакаємо.

    В двох словах, Кабмін з моменту опублікування, а це значить, з 24 травня підняв оклади працівникам рад різних рівнів а також працівникам прокуратур і т.д. (є додаток). В межах фінансування, затвержденого на цей рік. Тобто, оклад збільшили вдвічі-втричі, а грошей люди отримуватимуть стільки ж, скільки і до підняття. Більший оклад, а грошей нема (не дають додатково) тому вріжуть премію, доплату за ранг, за інтенсивність, ще якогось біса.
    Тобто, чоловік і до "підвищення" отримував, скажімо 5 тис. щомісяця, і після "підвищення" отримає стільки ж.
    Але.
    АЛЕ! Є постанова КМ 100 про розрахунок середньомісячної для відпусток, матеріальних допомог, тдонорських, відряджень, тощо. Почитайте ще й цю, не полінуйтеся.
    Так от! (Вибачте, що кричу - наболіло).
    Згідно з постановою 100 при розрахунку відпускних заробіток, що передує відпустці потрібно збільшити на коефіцієнт підвищення.
    Тобто, скажімо, у Вас було 1500 окладу, 500 - всякі надбавки, 50% премії - 750 грн, разом - 2700 грн.
    Тепер вам підняли оклад до 3000 тобто, в два рази. Для розрахунку відряджень (донорських) за попередні два місяці беремо 2700*2 = 5400, множимо на 2 (постанова 100) і отримуємо, що буцімто Ви заробляли 10400 грн. Якщо Ви півмісяця у відрядженні (поїхали на курси підвищення), вам потрібно заплатити (крім того, що дається на проживання) 5200 грн із зарплатного фонду.
    Тобто, денег нет но ви держітесь. Вам повинні заплатити 5200 + 1350 = 6550.
    А грошей для Вас у скарбниці до кінця року виділено лише 2700 на місяць.

    Те ж саме - з відпускними. Йде чоловік у відпустку - дай йому згідно закону (постанова 100) 10400 за місяць відпустки. А є лише 2700.

    Я не кажу про те, що не сказали, що закон починає діяти з першого числа такого-то місяця. Значить - з дати опублікування.

    Тому після прийняття цього закону (а Гройсман в таких глупостях - не перший, до нього подібні викрутаси робили майже всі прем"єри, особливо запам"яталася Ю.В.Тимошенко) підуть усякі викрутаси: як рахувати відпускні (зараз ніхто не знає), як рахувати лікарняні, особливо - коли лікарняний почався до постанови 353, а тоді лікарняний продовжено, і ще маса незрозумілостей, якими я вам не хочу забивати голову.

    Можна, звичайно, полагатися на господа нашого вседержителя, але місяць травень зарплату якось закривати треба, щоб не прийшли і не оштрафували за розтрату державних коштів. Або щоб якийсь дуже вумний працівник не подав у суд і бухгалтера вкупі з начальником не визнали винними в суді.

    Не кажіть більше нічого позитивного про нинішню владу, яка нічим, майже нічим в економічному плані не відрізняється від попередніх влад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо ви такого простого не знаєте, то вам говори-не говори, не поможе. Ну, вам то можна, а от кабінету міністрів тре дружно йти у відставку. А попереду всіх сам неук-президент
    Ви повторюєте свої попередні популістські доводи.
    Повторюю свої - зарплата піднімається завдяки прогресу у внутрішній економіці, а не завдяки зовнішнім позикам.

    До речі, @Мих, ви там хвалили Гонтарєву за її спроможність випрошувати позики. Ще й казали, що якщо Гонтарєва бере позики, то вона знає, з чого буде їх віддавати.
    Де тепер Гонтарєва? Хто і чиї кошти буде віддавати міжнародним банкам?
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Наші можновладці тоді були великими економістами і бізнесменами, коли вони сиділи біля державних корит і хлебтати на повні рила. Тоді вони не були на вершині влади і не переживали /та не дуже і знали/, звідки беруться кошти в бюджеті. Їхньою метою було побільше хапнути.

    А зараз на їх плечі лягла відповідальність наповнювати корито. А як показали діла - вони цього просто не вміють.
    А ще вони і балаболи-популісти вищого гатунку...
     
а де твій аватар? :)